Author Topic: HunterFest bez Opeth  (Read 32702 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
HunterFest bez Opeth
« Reply #30 on: 2006-08-14, 21:11:32 »
Có¿...nie mog³em siê tam pojawiæ, ale ca³e szczê¶cie! Wyrazy ubolewania dla wszystkich oddanych fanów (zw³aszcza z naszej forumowej spo³eczno¶ci). Zgadzam siê z Jackiem- je¿eli zespó³ nie dosta³ pieniêdzy zgodnie z zapisem w umowie, nie ma mo¿liwo¶ci ¿eby zagra³, przecie¿ Mike nie prowadzi jakiego¶ Caritasu. Co do organizatorów, to rzygaæ mi siê chce, jak s³yszê ich "o¶wiadczenie". Dali cia³a na ca³ej linii i teraz ju¿ mamy pewno¶æ, ¿e Opeth siê d³ugo u nas nie zjawi (obym siê myli³..). W ogólê robi siê z tego jaka¶ choroba, najpierw jacy¶ idioci protestuj± przeciwko Black Metal Festival, teraz ta wpadka z Opethem na HF. Nie chcia³bym przesadzaæ, ale ten kraj chyli siê ku upadkowi (notabene nie od dzi¶), jest coraz gorzej je¿eli chodzi o koncerty i ich organizacjê.
Dobrze, ¿e maj± w planach odwiedziæ Niemcy w grudniu, bêdzie sposobno¶æ do NORMALNEGO i pewnego koncertu. Szkoda, ¿e znowu poza granicami, eeh..
True Pagan Winter Crew

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
HunterFest bez Opeth
« Reply #31 on: 2006-08-15, 00:27:42 »
No to Wam powiem co powiedzieli... ze przelali kasê, ¿e to nie ich wina.  Ze dope³nili warunków umowy. Kolejna sytuacja z cyklu spieprzy³o siê a nie ma winnych :evil:

Tylko nie rozumiem jednego. Powiedzieli, ¿e to ostatni koncert. A potem wokalista skwitowa³ swojego kolegê s³owami "Mam nadziejê, ¿e nadal bêdziesz potrafi³ przemierzyæ 600 kilometrów, ¿eby nas zobaczyæ na ¿ywo"?!?

Do tego cz³onkowie Huntera omijali wiêksze grupki metali na mie¶cie :D Dziwicie siê im? Te¿ bym by³a sk³onna ich zglanowac w jakim¶ ciemnym k±cie  :twisted:

HF 2006 uczyni³ ca³ej naszej wspania³ej za³odze krzywdê.  Z³amali nam serducha.. DWA RAZY!!  :smutek:  :smutek:  :smutek:  :smutek:  :smutek:  :smutek:  :smutek:  :smutek:  :smutek:  :smutek:

P³onie Hunterfest w lesie wiatr sród plastiku niesie. Pod du¿± scen± fani Childrenów i Opethani. Gdzie jest Opeth, gdzie jest Children rozlega siê doko³a.... tak w³a¶nie by³o... tylko ta p³on±ca scena to ju¿ moja bujna wyobra¼nia co by by³o gdyby...  Fani Opeth i Childrenów kupili w Kauflandzie grabie... ka¿dy po sztuce.... :twisted:

schizoid man

  • Posts: 1
  • Karma: +0/-0
HunterFest bez Opeth
« Reply #32 on: 2006-08-15, 00:57:55 »
Krótka relacja

A zaczê³o siê nawet zabawnie...
Jeszcze w poci±gu (ehh ta 6 rano) szukaj±c wolnego przedzia³u jaki¶ kole¶ zagada³ w przelocie: 'te, ch³opaki, wiecie ¿e Opeth nie gra?', a jako ¿e nie mia³ twarzy wykrzywionej bólem/rozpacz±/itd to jak mo¿na by³o nie potraktowaæ tego w formie ¿artu?
Potem s³ysza³em to jeszcze moze z dwa razy zanim do szczytna dojechalem. Jak jaka¶ dziewczyna ju¿ na miejscu powtórzy³a te s³owa z nieweso³ym wyrazem twarzy i koszulk± still life to mój umys³ próbowa³ stworzyæ iluzjê jakiego¶ masowego spisku ¿artuj±cego z fanów Opetha... Ale pod¶wiadomo¶æ wyczuwaj±ca sytuacje zagro¿enia w po³±czeniu z mêsk± intuicj± ju¿ dzia³a³y, przygotowuj±c mnie na najgorsze. Gdy zobaczy³em owy nêdzny ¶wistek papieru informuj±cy o niedojechaniu Opetha to zrobi³o mi siê po prostu g³upio. G³upio, ¿e da³em siê wrobiæ i polega³em tylko na stronie hunterfestu, ¿e nie sprawdza³em pewnego ¼ród³a-opeth.com, ¿e nie chce mi siê wracaæ 350km, a zarazem nie mam ochoty tu siedzieæ.
Odda³em bilet, uleg³em reklamie:
"Jasne, ¿e ciemne.
Jasne, ¿e Heban."  :P
 i znalaz³em sobie miejsce niby za barierkami, a jednak ¶wietnie nag³o¶nione, z troche widoczn± scen±. Przez ca³y czas czuj±c na sobie wspó³czuj±cy wzrok 'przyjezdnych niekoniecznie dla Opetha', pos³ucha³em za darmo koncertów a¿ do koñca, przeczeka³em nocke i o 6 rano rozpocz±³em powrót w rodzime strony.
Mo¿e to nie by³ udany wyjazd, ale przynajmniej nie muszê ju¿ szukaæ kasy na koncert 2 grudnia w berlinie  :twisted:

A tak przy okazji witam wszystkich :supz:
And if God is dead what am I...

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
HunterFest bez Opeth
« Reply #33 on: 2006-08-15, 01:41:05 »
Czesc!

Jak ju¿ napisa³em gdzie indziej pozostaje mi jedynie ¿a³owac, ¿e nie mog³em spêdzic czasu w mi³ym towrzystwie wspó³forumowiczów.

Ja dziwnym przypadkiem trafi³em do Gi¿ycka. Tam te¿ by³ koncert, tyle ¿e O.S.T.R.-a. Hmm, powiedzmy, ¿e spora ró¿nica.

Ech, "co z t± Polsk±". Mayhem nie przyjedzie, Opeth sie zjeba³. Serdeczne wyrazy wspó³czucia kochani, ¿e¶cie sie trudzili na darmo. :grrwrr:
[under construction]

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
HunterFest bez Opeth
« Reply #34 on: 2006-08-15, 07:17:43 »
Djdioda, fotostory jest przezacne :D tjaa, wisielczy humor jest lepszy ni¿ brak humoru, wiêc w sumie trzymali¶my siê dzielnie. Rozkrêcili¶my sektê czcicieli marchewki :lol:  :lol:  :lol: , jakie¶ badziaki te¿ siê przewinê³y :lol: , zreszt± - minder wróci, to wyja¶ni w czym rzecz :wink: , forumowi fotografowie za¶ zilustruj± :mrgreen2:

ogólnie rzecz bior±c powinnam mieæ na Fe¶cie jak najgorszy nastrój (12.08, ledwo otworzy³am oczy i s³yszê Czarn±: "Dioda pisze, ¿e na oficjalce Opethu koncert na HF jest odwo³any", nie ma co, ¶wietna pobudka :( ), a by³o po prostu genialnie. Muzycznie HF uratowa³y ¶wietny wystêp Huntera (biedacy, organizator da³ cia³a, a po dupie dostali oni) i Amorphis, ale ekipa! Ludzie, strasznie wam dziêkujê za te kilka dni, to dziêki wam by³ to jeden z moich najlepszych wakacyjnych wyjazdów :D stay marchewian!

post scriptum:
Molly's Gusher ze Szwecji - prawie jak Opeth
Coma - prawie jak gwiazda wieczoru
pa³ka wodna - prawie jak marchewka :mrgreen2:

i jeszcze  :prayer:   dla Lonkhiera, sehla i ozeha, ¿e byli tak dobrzy i u¿yczyli mi go¶ciny w swoim namiocie, bo w moim po inwazji Moni i Filipa nie starczy³o dla mnie miejsca :evil:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
HunterFest bez Opeth
« Reply #35 on: 2006-08-15, 09:18:39 »
Zaliczenie HF do nieudanych wyjazdów by³oby krzywd± dla wszystkich, z którymi siê spotka³em. Napisa³em o wra¿eniach w innym miejscu. Jestem zrozpaczony, ¿e nie widzia³em Opeth, ale jestem szczê¶liwy, ¿e mog³em Was spotkaæ i ten w³a¶nie zlot wynagrodzi³ mi z nawi±zk± nieobecno¶æ ukochanego zespo³u =D>
A tak BTW: Nawet polegaj±c na stronie Opeth mo¿na siê by³o przejechaæ, bo oficjalne info pojawi³o siê dzieñ przed koncertem (11.08.2006), kiedy to spora czê¶æ osób by³a ju¿ w drodze (wyjechali¶my 10.08.2006 wieczorem). Pewnie nie pojecha³bym, gdybym wiedzia³ wcze¶niej - teraz wiem, co bym straci³. Ani trochê nie ¿a³ujê wydanej kasy, bo to co wszyscy tam zyskali¶my jest bezcenne :D
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
HunterFest bez Opeth
« Reply #36 on: 2006-08-15, 10:19:03 »
No ludzie, to od dzi¶ zbieramy kasê i 2 grudnia jedziemy t± sam± ekip± do Berlina. Pe³na mobilizacja! ;)

Demon

  • Posts: 58
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
HunterFest bez Opeth
« Reply #37 on: 2006-08-15, 11:10:09 »
Zgadzam siê z powy¿szym, kasa mnie nie interesuje bo z qumplami naprawdê ¶wietnie siê bawili¶my (o tyle o i ile). 10h jazdy popsutym autem i postoje w lesie czekaj±c a¿ silnik siê och³odzi i czy zapali sprawi³y, ¿e przybycie do szczytna graniczy³o z eufori±. No ale karteczka (opeth nie zagra w tym roku...) zabi³a. Potem brak COB dla których te¿ przyjechali¶my przela³ czarê i 2 dnia w nocy pojechali¶my do domq.

Speclajnie zostali¶my na Hunter aby wys³uchaæ o¶wiadczenia. ¯ENADA!!! siedzenie i skubanie paznkci przed koncertem, ³±mi±cy siê g³os, "rok temu nasz kolega..." k... mac jak mo¿na!!?? a potem to mo¿e byæ nasz ostatni koncert.. jasne. Panowie z hunter dali d... na ca³ej linii i nie mam dla nich szacunku.

ps. pozdro dla wszystkich, niestety trochê szuka³em forumowiczów ale jako¶ bez skutku, mo¿e nastêpnym razem, ale na fotkach widzia³em was ko³o mojego namiotu... hmm... gdzie ja wtedy mog³em byæ???

do zobaczenia 2 grudnia.
Just one second,
and I was left with nothing.
Her fragrance still pulsating through damp air.
That day came to an end.
And she had lost in me, her Credence

Nile

  • Guest
HunterFest bez Opeth
« Reply #38 on: 2006-08-15, 11:18:47 »
Quote from: djdioda
No ludzie, to od dzi¶ zbieramy kasê i 2 grudnia jedziemy t± sam± ekip± do Berlina. Pe³na mobilizacja! ;)


 :cry:

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
HunterFest bez Opeth
« Reply #39 on: 2006-08-15, 11:31:03 »
Quote from: Nile
Quote from: djdioda
No ludzie, to od dzi¶ zbieramy kasê i 2 grudnia jedziemy t± sam± ekip± do Berlina. Pe³na mobilizacja! ;)


 :cry:

A czy napisa³am gdzie¶ "bez mo¿liwo¶ci poszerzenia sk³adu"? :P

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
HunterFest bez Opeth
« Reply #40 on: 2006-08-15, 12:42:56 »
tak, grudzieñ - BERLINIUM!! Ludki, tak siê Cieszê ¿e Was wszystkich pozna³am.. TROO marchewkowa ekipo, dziêki WAM prze¿y³am,  choæ niejedna ³za pop³ynê³a ze smuta¶nych mych oczu..

Ja siê dowiedzia³±m o Opeth id±c do konteneru z prysznicami. Niebezpieczna sytuacja o tyle, ¿e w³a¶nie balansowa³am na krawê¿niku uwa¿aj±c ¿eby siê nie wpie*** do wielkiej ka³u¿y na bie¿ni... Ugiê³y mi siê nogi... poczu³am bardzo nieprzyjemne dr¿enie serca. I ten bieg przez linki od namiotów, po g³owie tylko chodzilo "O nie, tylko nie Opeth, tylko nie Opeth, ka¿dy inny zespó³ tylko nie Opeth, b³agam, ¿eby to by³ jaki¶ g³upi ¿art, b³agam, B£AGAM, nie róbcie mi tego!!!". Posz³am do reszty forumowiczów i Czarna potwierdzi³a z³e wiadomo¶ci... Zapad³a cisza.

Ale pó¼niej stwierdzi³am, ¿e jak bêdê siê na HF bawiæ zale¿y tylko i wy³±cznie ode mnie... I by³o WSPANIALE :D Róbcie kanapki, GOD DAMNIT!!  :obled:
Wielkie ca³usy dla Was ludki. Wydrukujê sobie zdjêcie z nasz± MARCHEWA CREW, które zawi¶nie na ¶cianie ³adnie oprawione w antyramê :D Ju¿ nie mogê siê doczekaæ kolejnego naszego spotkania!!
 :wyszczerz:  :wyszczerz:  :wyszczerz:

PS:
Ju¿ nied³ugo podam adres do fotek :D

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
HunterFest bez Opeth
« Reply #41 on: 2006-08-15, 14:25:56 »
Kurde, ale dziwnie. Wczoraj wróci³am w nocy do naszego kraju, wchodze dzi¶ na forum a tu taki zonk. Troche wam wspó³czujê ale nie bardzo, s±dz±c po realcji z imprezy i tak by³o fajnie : ) Mam nadziejê na jaka¶ bezpo¶redni± relacjê od b³êkitnokrwistej  8)

To mo¿e mnie te¿ we¼miecie do Berlina, co?  8-[
wszystko, co sko¶ne.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
HunterFest bez Opeth
« Reply #42 on: 2006-08-15, 14:56:34 »
jak by zosta³o jeszcze jakie¶ "wolne miejsce" w ekipie to sk³adam propozycjê mojego udzia³u, je¶li of coz wszystkim to pasi  :cyklop:
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
HunterFest bez Opeth
« Reply #43 on: 2006-08-15, 15:40:15 »
Jak dobrze, ¿e koncert w Berlinie odbywa siê 2 grudnia! Zrobiê wszystko, ¿eby tam z Wami byæ i czciæ marchewki :D co ja gadam! Czciæ Opethhhhhhhhhhhhhhh!!!! :twisted:

Ale marchewy i tak bêd± rz±dziæ ¶wiatem! Kha-Rotten!  '||'
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
HunterFest bez Opeth
« Reply #44 on: 2006-08-15, 16:30:29 »
Quote from: Demon
Speclajnie zostali¶my na Hunter aby wys³uchaæ o¶wiadczenia. ¯ENADA!!! siedzenie i skubanie paznkci przed koncertem, ³±mi±cy siê g³os, "rok temu nasz kolega..." k... mac jak mo¿na!!?? a potem to mo¿e byæ nasz ostatni koncert.. jasne. Panowie z hunter dali d... na ca³ej linii i nie mam dla nich szacunku.

Wybacz, Demon, ale bêdê broniæ Huntersów ze wszystkich si³. Oni (zespó³) nie byli organizatorami i to nie im nale¿y siê potêpienie. Oni tylko firmowali festiwal swoj± nazw±, byli gospodarzami... Ale nie oni zajmowali siê organizacj±! Na koncercie Huntera fani Opeth i Childrenów zachowywali siê po prostu chamsko... Gwizdali, rzucali wyzwiskami... Jasne, trzeba sobie znale¼æ winnego... Ja te¿ pojechalam tam g³ównie na Opeth, to by³o moje marzenie... No, ale có¿... Cz³onkowie Huntera s± naprawdê w porz±dku i nie wolno nam winiæ ich za to, co siê sta³o! Widzieli¶cie, jak Drakowi by³o przykro?! Rozmawia³am z nim i mówi³, ¿e te¿ chcia³ abrdzo zobaczyæ Opeth... Czuli siê winni, bo jak mieli siê czuæ, je¶li wszyscy wokó³ ich obwiniali?!
Natomiast je¶li chodzi o te zarzuty, co do organizacji koncertów, to nie znamy prawdy i raczej jej nie poznamy... Zespo³y i organizatorzy bêd± obwiniaæ siê nawzajem. Jednak podejrzewam, ¿e chyba trochê to wszystko przeros³o organizatorów... Mia³a byæ superimpreza, a wysz³a lekka kicha (koncertowa).
Ale nie s±dzê, ¿e kto¶ chcia³ tu kogo¶ nabraæ!!!!
Wiêc jesli kto¶ czuje siê oszukany i rozgoryczony, to niech pomy¶li, proszê, zanim zacznie rzucaæ b³otem w niewinnych ludzi.
Dziêkujê za uwagê. Skrobcie marchew dla Szatana!
...If I call will you come and will you save me?