Author Topic: Soen  (Read 46754 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Soen
« Reply #390 on: 2017-11-10, 18:29:34 »
Zupe³nie tego nie rozumiem, przecie¿ zespó³ znany, gra³ w Polsce... jak to mo¿liwe, ¿e tego nikt tutaj nie sprowadza...
Jest dostêpny w ofercie FaN.pl. ;)

Ok, *prawie* nikt. Ale drogo i tak, chocia¿ to siê liczy jako specjalna edycja chyba, skoro jest "God's Acre"...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Soen
« Reply #391 on: 2017-11-11, 16:50:09 »
Zupe³nie tego nie rozumiem, przecie¿ zespó³ znany, gra³ w Polsce... jak to mo¿liwe, ¿e tego nikt tutaj nie sprowadza...
Bo to zadupie kosmosu. Pomog³am?

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Soen
« Reply #392 on: 2017-11-13, 10:19:58 »
Zupe³nie tego nie rozumiem, przecie¿ zespó³ znany, gra³ w Polsce... jak to mo¿liwe, ¿e tego nikt tutaj nie sprowadza...
Jest dostêpny w ofercie FaN.pl. ;)

No tak, ale poptrz Luksor na termin realizacji. Ok, przyznaje, na fan.pl nigdy nie robilem zakupow i nie wiem, jak tam u nich wyglada wiarygodnosc pod tym wzgledem, ale w paru renomowanych sklepach juz zamawialem albumy z dlugim terminem realizacji i generalnie wygladalo to tak, ze po paru miesiacach dotawalem maila, ze nie da sie tego zalatwic. Lipa to jest, bo wtedy jestem przyblokowany w sytuacji, gdyby nagle pojawil sie dany album w innym miejscu.

Pewnie kiedys go na Allegro upoluje ;)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Soen
« Reply #393 on: 2017-11-13, 17:04:32 »
Ok, przyznaje, na fan.pl nigdy nie robilem zakupow i nie wiem, jak tam u nich wyglada wiarygodnosc pod tym wzgledem...
FaN to solidna firma. Jak co¶ zamieszczaj± w ofercie, to jeszcze mi siê nie zdarzy³o, by nie zrealizowali - przyk³adowo Jason Becker i Skorpió, których to p³yt nie znajdziesz w innym polskim sklepie. A ostatniego Soena ju¿ u nich nie kupisz, bo jest info, ¿e produkt niedostêpny.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Soen
« Reply #394 on: 2017-11-13, 19:12:04 »
Kiedy¶ ogl±da³em wywiad z Lopezem i Ekel...Joelem ;) gdzie Martin do¶æ jednoznacznie mówi³, ¿e ma do¶æ przepychu i generalnie id± w stronê kameralnych wystêpów na ma³± skalê...byæ mo¿e ma to zwi±zek równie¿ z produkcj±/wytwórniami, które zapewniaj± wiêkszy nak³ad i szersz± skalê dystrybucji.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Soen
« Reply #395 on: 2018-07-18, 13:03:41 »
Jak wiecie, jesli zamierzam jakis album kupic, to nie slucham go po sieci, az nie dostane swojego egzemplarza. I tak tez bylo z trojka Soen. Problem w tym, ze plyta sie rozeszla i nie zdazylem kupic, a potem juz jakos temat ucichl i zapomnialem o niej. Dopiero teraz slucham sobie na oficjalnym bandcampie Soen tego albumu i musze przyznac, ze jestem zachwycony. Piekna im ta 'Lykaia' wyszla!
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

cygnus74

  • Posts: 127
  • Karma: +3/-0
Odp: Soen
« Reply #396 on: 2018-07-18, 14:07:22 »
¦wietna p³yta.
Przespa³em, gdy by³a normalnie dostêpna. Teraz chore ceny za ni± krzycz± np. na allegro.

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Soen
« Reply #397 on: 2018-07-19, 09:31:37 »
Voice, brawo Ty! W kooooooñcuuuu  :roll: :wink:
¦miem twierdziæ, ¿e to ich najlepsza p³yta, a trzeba zaznaczyæ, ¿e poprzednie te¿ by³y cholernie dobre.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Soen
« Reply #398 on: 2018-07-30, 14:00:49 »
No i okazuje siê, ¿e bêdzie szansa znów to kupiæ :D
Wydadz± ze wszystkimi bonusami!

Lykaia Revisited

Ciekawe jak bêdzie z dostêpno¶ci± w Polsce tym razem... Ale cieszê siê, ¿e nie kupi³em wcze¶niej.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Soen
« Reply #399 on: 2018-07-30, 14:02:59 »
Nozeszkurwa, a do mnie nie dalej jak 3 dni temu wyszla paczka z 'Lykaia' z Amazona. Czyli 'Vitriol' mam w plecy.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Soen
« Reply #400 on: 2018-07-30, 16:58:52 »
Wydawnictwo fajne, ale Vitriol to akurat tak ¶rednio mi siê podoba, wiêc nie czujê specjalnie ¿alu, ¿e to w czasie premiery naby³em i mam o jeden bonus studyjny mniej. Generalnie to jednak polecieli sobie trochê w ciula podobnie jak w przypadku dwudyskowego "Blackwater Park" (ta z dwoma bonusami), "Ghost Reveries" lub niektórych p³yt Katatonii i MDB. ;) :twisted:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Soen
« Reply #401 on: 2018-07-30, 22:08:46 »
No za te akcje z 'GR' to do dzis mi gula rzuca ;)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Soen
« Reply #402 on: 2018-07-30, 23:11:10 »
Jak Ci strasznie zale¿y na Vitriol, to zamów sobie na Amazonie tê now± edycjê, a poprzedni± opchniesz na Allegro. ;) No chyba, ¿e zechcesz mieæ obie, inne ok³adki, ksi±¿eczki etc. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Soen
« Reply #403 on: 2018-07-30, 23:42:44 »
Az tak mi nie zalezy ;) Ale w sumie to troche mnie wkurza podejscie zespolu do wydawania plyt. Drogie maja te albumy jak diabli, a wydania naprawde ubogie. Jedynie chyba w dwojce byla ksiazeczka z tekstami (nie chce mi sie wstawac i sprawdzac ;P ), a tak to bida.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Soen
« Reply #404 on: 2018-07-31, 09:29:10 »
My¶lê, ¿e w tym przypadku to raczej nie by³o zamierzone. Nak³ad by³ stosunkowo niski, a p³yta rozesz³a siê jak ciep³e bu³eczki. Pewnie by³o du¿o pró¶b o wznowienie, a ¿e miêdzyczasie pojawi³ siê bonus to go dodali. Chocia¿ mogê siê myliæ i jest to zwyk³y skok na kasê ;)

 Co do samego wydawnictwa to pisa³em o tym wcze¶niej
nie wiem po jak± cholerê daj± takie mini plakaty czy co¶...¿e niby co mam z tym zrobiæ? Na ¶cianie powiesiæ?? ehh lepiej jakby teksty do³o¿yli.
£adnie to wydane, bo wilk mieni siê z³otem, ale in minus zaliczy³bym brak plastikowej rozetki pod p³yt± CD, wiêc ten digipack od tej strony ubogi jest nieco i prymitywny... :?
Tak, mieni siê i jest wypuk³y - to jest spoko. Generalnie to wydanie po tanio¶ci, by³o to zrozumia³e z pierwszym albumem ale to ju¿ 3ci i nie s± to 'ch³opcy do bicia'. Mogliby siê trochê bardziej postaraæ.. no ale widaæ taka strategia. Póki jest dobra muza to i tak ³ykam :) Ale sam cover mi siê strasznie podoba.

 

lofty-success