Dzia³ ogólnomuzyczny > Aktualno¶ci

Slayer (nie koñczy dzia³alno¶ci) i inne zespo³y, które koñcz± dzia³alno¶æ

(1/5) > >>

Lestat:
Slayer zakoñczy dzia³alno¶æ?
Szkoda, jeden z moich ulubionych zespo³ów i niew±tpliwa legenda muzyki metalowej.
Sorry, je¶li to ju¿ by³o, ale nie znalaz³em podobnego newsa.

deluminathor:
Slayera nigdy nie słuchałem i nigdy nie trawiłem, lecz uzasadnienie owego ewentualnego rozpadu przypomina nieco odejście Petera Lindgrena... Pochwalić za szczerość i wyczucie 'odpowiedniego momentu'.

BTW: Odwiedziłem hasło 'Opeth' na wikipedii i mnie uderzyło gdy ujrzałem napisane jak teraz wygląda obecny skład, a Lindgren w 'Byłych członkach' :| Taka refleksja...

Soja:
nie wierzę, zdobyli się na odwagę by zejść wreszcie ze sceny, za co przecież nie ma $... chyba wyczerpał się limit wariacji na temat jednego riffu
Slayer ma parę fajnych utworów, niezły klimat, ale moim zdaniem razem z takimi ekipami jak Cannibal Corpse czy Pantera tworzy grupę zespołów, których fenomenu za chiny nie da się zrozumieć  :roll:

Vronah:

--- Quote from: Soja on 2007-08-20, 16:21:10 ---nie wierzê, zdobyli siê na odwagê by zej¶æ wreszcie ze sceny, za co przecie¿ nie ma $... chyba wyczerpa³ siê limit wariacji na temat jednego riffu
Slayer ma parê fajnych utworów, niez³y klimat, ale moim zdaniem razem z takimi ekipami jak Cannibal Corpse czy Pantera tworzy grupê zespo³ów, których fenomenu za chiny nie da siê zrozumieæ  :roll:

--- End quote ---
Zgadzam siê! (no, mo¿e oprócz CC ;P)

tharos:
Szkoda...wielka szkoda...moja równie ulubiona kapela :( Trudno przynajmniej nie bêd± na nich ludzie naje¿dzaæ ...to nic...¿egnam :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version