Author Topic: Opinie  (Read 48423 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Greg

  • Posts: 10
  • Karma: +0/-0
Opinie
« on: 2003-04-26, 14:30:14 »
Witam

Hmm siakos nie ma postow w tym dziale, wiec ja walne pierwszego ...  :wink:
Po wysluchaniu plyty Bloodbath "Resurrection ..." stwierdzam ze muza na niej jest dla mnie kompletnie nie do strawienia  :(  
Zwlaszcza jesli porowna sie ja z gra Mikael'a w Opeth.
Nasuwa sie jedno okreslenie : sieka  :twisted:. Nie to ze nie lubie sieki  :D , ale wole ja w innym wydaniu (rzeklbym black'owym 8) ) . Z death metal'u jednak wole cos bardziej melodyjnego, jak 'At The Gates', 'Dark Tranquility' czy nawet 'In Flames', pomimo tego ze twardoglowi zaczeli nazywac to komercha  :D

Pozdrawiam

//edit by literowki   :wink:
gg:1483319

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
Opinie
« Reply #1 on: 2003-04-26, 15:55:48 »
A mi obydwa wydawnictwa Bloodbath podobaj± siê cholernie. Nie ma to jak stary dobry death metal w ¶wie¿ym opakowaniu  :twisted:
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

Apostle of Triumph

  • Posts: 54
  • Karma: +0/-0
Opinie
« Reply #2 on: 2003-04-26, 18:48:04 »
a gdyby tak do tej sieki dolaczyc jesczze progresywne wstawki to wtedy by dopiero bylo....  :twisted:
...and I cry, I knew she had lied...

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Tak ma byæ i basta!
« Reply #3 on: 2003-04-27, 12:24:51 »
Quote from: Apostle of Triumph
a gdyby tak do tej sieki dolaczyc jesczze progresywne wstawki to wtedy by dopiero bylo....  :twisted:

No co¶ ty! :shock:
W³a¶nie tak ma byæ: sieka z flakami! :twisted:
Bloodbath mnie powali³. Jest zajebisty. Tego dawno nie by³o na metalowej scenie. Wszyscy kobinuj± jak koñ pod górkê a tu ch³opaki walnêli z grubej rury tym, co w deathmetalu najfajniejsze. Czekam na nastêpne wydawnictwa, ale pod warunkiem ¿e te¿ bêdzie tam taka sieczka bez ¿adnego progresywnego plumkania! :P
True Pagan Winter Crew

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
Opinie
« Reply #4 on: 2003-04-27, 13:08:21 »
Zgadzam siê w ca³o¶ci. Ma byæ szybko brutalnie i bez zbêdnego pitolenia  :twisted: Bloodbath rz±dzi  :mrgreen:
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

Fallen Drapery

  • Guest
Re: Opinie
« Reply #5 on: 2003-04-27, 21:25:01 »
Quote from: Greg
Witam

Po wysluchaniu plyty Bloodbath "Resurrection ..." stwierdzam ze muza na niej jest dla mnie kompletnie nie do strawienia  :(  
Zwlaszcza jesli porowna sie ja z gra Mikael'a w Opeth.
Nasuwa sie jedno okreslenie : sieka  :twisted:. Nie to ze nie lubie sieki  :D , ale wole ja w innym wydaniu (rzeklbym black'owym 8) ) . Z death metal'u jednak wole cos bardziej melodyjnego, jak 'At The Gates', 'Dark Tranquility' czy nawet 'In Flames', pomimo tego ze twardoglowi zaczeli nazywac to komercha  :D


Niestety kolego, nie mogê siê z Tob± zgodziæ. Pamiêtaj, ¿e Opeth zbudowany jest na death metalowych korzeniach (pos³uchaj choæby "Wreath" z Deliverance), a ¿e rozwija je i buduje co¶ ponadto, to tylko Im sie chwali. Ja na przyk³ad siedzê od dawna w death metalu, ale nie jestem ograniczony tylko do tego gatunku. Jesli dla Ciebie Bloodbath to sieka, to co powiedzia³by¶ na kapele takie jak Hate Eternal, Nile, albo ¶p. Angel Corpse ? Zosta³by¶ zmia¿d¿ony, i urwaloby Ci g³owê. Bloodbath to old schoolowy szwedzki death metal z pocz±tku lat 90-tych, utrzymany w dodatku w ¶rednich tempach. Muza dla maniaków takiego grania, szczera do bólu i zagrana tak jak tego chcieli. Tam po prostu nie pasowa³yby progresywne wstawki, czy akustyczne pasa¿e. Mi siê to podoba, bo tak nie gra ju¿ nikt. At The Gates to by³ znakomity zespó³, grali melodyjnie, ale w ich muzyce i melodiach nie by³o bana³u, by³ power,  a poza tym mieli charyzmatycznego wokalistê...In Flames, Dark Tranquility etc. graj± ju¿ tylko melodyjnie, maj± sterylne brzmienie, i z p³yty na p³yte graj± to samo, co ju¿ dawno przesta³o mnie interesowaæ. Ale to ju¿ kwestia gustu. Pozdrawiam  :twisted:

Fallen Drapery

  • Guest
Opinie
« Reply #6 on: 2003-04-27, 21:29:27 »
Quote from: ParaSoul
Zgadzam siê w ca³o¶ci. Ma byæ szybko brutalnie i bez zbêdnego pitolenia  :twisted: Bloodbath rz±dzi  :mrgreen:


I o to chodzi!! Z Tob± sie zgadzam w 100%  :evil: Szybko, do przodu, z brudem i krwi±, bez jeñców  :twisted:

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
Opinie
« Reply #7 on: 2003-04-28, 14:18:51 »
o bloodbath dowiedzialem sie dopiero z tego forum...
i musze przyznac ze baaardzo mi sie podoba... :-) zawsze lubilem ostre granie z "niemelodyjnym" wokalem ;-) death metal rulezz...!!! ;-)
a tak przy okazji jak nazywa sie ich druga plyta...?

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
Opinie
« Reply #8 on: 2003-04-28, 14:28:02 »
Quote
a tak przy okazji jak nazywa sie ich druga plyta


Resurrection Through Carnage   :twisted: [/quote]
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
Opinie
« Reply #9 on: 2003-04-28, 16:14:06 »
thx!
ta plyte slyszalem, w takim razie jak nazywa sie ich pierwsza plyta, epka, czy co tam wydali...?

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
Opinie
« Reply #10 on: 2003-04-28, 17:56:31 »
To jest Ep'ka - "Breeding Death" siê to dzie³ko zwie.
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
Opinie
« Reply #11 on: 2003-04-28, 18:28:55 »
dziekuje bardzo...
juz lece szukac :-))

Fallen Drapery

  • Guest
Opinie
« Reply #12 on: 2003-04-28, 20:37:56 »
Quote from: cochi
dziekuje bardzo...
juz lece szukac :-))


Hehe, pewnie w najbli¿szym sklepie muzycznym, prawda?  :wink:

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
Opinie
« Reply #13 on: 2003-04-28, 22:15:10 »
no oczywiscie...
a co myslales ze jakis pirat jestem ;-)
a tak serio to czy ktos widzial bloodbath w sklepie...?

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
Opinie
« Reply #14 on: 2003-04-28, 22:42:11 »
Tutaj gdzie mieszkam, czyli w Bielsku podobno pojawi³ siê.
Na pewno na metalopolis jest.
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

 

lofty-success