Dzia³ ogólnomuzyczny > Bloodbath

Opinie

(1/10) > >>

Greg:
Witam

Hmm siakos nie ma postow w tym dziale, wiec ja walne pierwszego ...  :wink:
Po wysluchaniu plyty Bloodbath "Resurrection ..." stwierdzam ze muza na niej jest dla mnie kompletnie nie do strawienia  :(  
Zwlaszcza jesli porowna sie ja z gra Mikael'a w Opeth.
Nasuwa sie jedno okreslenie : sieka  :twisted:. Nie to ze nie lubie sieki  :D , ale wole ja w innym wydaniu (rzeklbym black'owym 8) ) . Z death metal'u jednak wole cos bardziej melodyjnego, jak 'At The Gates', 'Dark Tranquility' czy nawet 'In Flames', pomimo tego ze twardoglowi zaczeli nazywac to komercha  :D

Pozdrawiam

//edit by literowki   :wink:

ParaSoul:
A mi obydwa wydawnictwa Bloodbath podobaj± siê cholernie. Nie ma to jak stary dobry death metal w ¶wie¿ym opakowaniu  :twisted:

Apostle of Triumph:
a gdyby tak do tej sieki dolaczyc jesczze progresywne wstawki to wtedy by dopiero bylo....  :twisted:

minder:

--- Quote from: Apostle of Triumph ---a gdyby tak do tej sieki dolaczyc jesczze progresywne wstawki to wtedy by dopiero bylo....  :twisted:
--- End quote ---

No co¶ ty! :shock:
W³a¶nie tak ma byæ: sieka z flakami! :twisted:
Bloodbath mnie powali³. Jest zajebisty. Tego dawno nie by³o na metalowej scenie. Wszyscy kobinuj± jak koñ pod górkê a tu ch³opaki walnêli z grubej rury tym, co w deathmetalu najfajniejsze. Czekam na nastêpne wydawnictwa, ale pod warunkiem ¿e te¿ bêdzie tam taka sieczka bez ¿adnego progresywnego plumkania! :P

ParaSoul:
Zgadzam siê w ca³o¶ci. Ma byæ szybko brutalnie i bez zbêdnego pitolenia  :twisted: Bloodbath rz±dzi  :mrgreen:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version