Author Topic: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera  (Read 8060 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: TABULATURY Opeth
« Reply #15 on: 2007-03-23, 01:03:24 »
Zdaje mi się, czy to forum mimo swej otwartości jest dość hermetyczne? :roll:
No nic, mam nadzieję, że ów user nie będzie długo chował urazy. Tak naprawdę jego post był przytykiem do mnie, że strona ciągle wygląda jak z dupy wyjęta, bo gdy zaczynam bawić się nową wersją, to coś mi ciągle wchodzi w drogę.

Nieno, ale czy nasze forum jest słabe? Od dłuższego czasu nie nadążam z czytaniem wszystkich postów :P Poza tym poziom dyskusji znacznie zawyża średnią krajową. Lepiej jest pewnie tylko na forach prawników, lekarzy czy innych tego typu wykształciuchów.

No ale OK kochani - umowa - jak następny użytkownik będzie zadawał dziwne pytania, to najpierw gra wstępna, a potem na rożen, ok? :twisted:
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: TABULATURY Opeth
« Reply #16 on: 2007-03-23, 01:27:52 »
Z drugiej strony je¶li u¿ytkownik robi takie wra¿enie: zak³ada konto na szybkiego z literówk± w nicku, jako pierwszy swój post zak³ada temat nazwany wielkimi literami w nieodpowiednim dziale i zadaje w nim pytanie na poziomie 12-letniego dziecka zaczynaj±cego korzystaæ z internetu (no bo czy tak trudno wpisaæ Opeth guitar tabs w google? :roll:), to reakcji mo¿na siê chyba spodziewaæ tylko jednej. Nie tylko my mamy obowi±zek robiæ dobre pierwsze wra¿enie :P

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: TABULATURY Opeth
« Reply #17 on: 2007-03-23, 08:04:24 »
Starzy wyjadacze, pamiêtajcie, ¿e na pocz±tku mo¿na byæ odrobinê onie¶mielonym. Pamiêta kto¶, jak równie ma³o pozytywne wra¿enie przy pierwszych postach zrobi³ absent_friend, a okaza³ siê przesympatycznym kole¿k±. Co tu zreszt± du¿o szukaæ, mi np. Minder tak¿e na samym pocz±tku skopa³ ty³ek. Tyle tylko, ¿e nie bra³em tego do g³owy, choæ trochê ³yso by³o... :mrgreen:

No ale OK kochani - umowa - jak nastêpny u¿ytkownik bêdzie zadawa³ dziwne pytania, to najpierw gra wstêpna, a potem na ro¿en, ok? :twisted:
O to to. 8)
« Last Edit: 2007-03-23, 09:11:21 by Jacek »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: TABULATURY Opeth
« Reply #18 on: 2007-03-23, 11:34:03 »
No i to jest piêkny consensus, po co tyle nerwów? ;P Tak czyta³em ten w±tek i dziwi³o mnie, niektórych podej¶cie, ale czasu brakowa³o na do³±czenie siê do rozmowy.
Powsta³ taki offtop ¿e hej! Temat pewnie i tak trafi na ¶mieci, ale mo¿e stworzyæ jaki¶, hmm nie wiem dok³adnie co, ale mo¿e jaka¶ dyskusja na forum o forum. Eee, ja tak tylko ;P
selfbanned

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: TABULATURY Opeth
« Reply #19 on: 2007-03-23, 13:21:42 »
pytanie na poziomie 12-letniego dziecka

 S³ucham...? :mrgreen:

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: TABULATURY Opeth
« Reply #20 on: 2007-03-23, 18:49:25 »
No to siê zabawimy.
[under construction]

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: TABULATURY Opeth
« Reply #21 on: 2007-03-23, 20:13:33 »
pytanie na poziomie 12-letniego dziecka

 S³ucham...? :mrgreen:
Oj chodzi³o mi o dzieci neostrady, niedopowiedzenie ;) Zreszt± Twoje posty reprezentuj± jaki¶ poziom, mo¿esz siê uznaæ za nad wiek dojrza³ego :P

Dobra, nied³ugo czê¶æ postów z tego tematu poleci do kosza a z czê¶ci utworzy siê temat "o forum" tak jak proponowa³ Nilfheim.
« Last Edit: 2007-03-23, 20:15:57 by djdioda »

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: TABULATURY Opeth
« Reply #22 on: 2007-03-23, 20:56:42 »
 No :mrgreen:. ;)

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera
« Reply #23 on: 2007-03-24, 13:24:00 »
Niech spada, kolejne dziecko neostrady. Ech, jak to na bashu mówi±

Quote
<DisIsOut> boze drogi, czemu na komunie nie daja juz dzieciom zegarkow i rowerow

A w³a¶nie - nie, ¿ebym siê czepia³ trzynastolatków (bo sam przecie¿ jeszcze jestem nastolatkiem ;p), ale Sol rzeczywi¶cie na zadziwiaj±cym poziomie pisze. Jak normalny cz³owiek po prostu, a niewielu takich spotka³em w necie, którzy byliby w takim wieku :)

Quote
Dziêkujê, zniechêcili¶cie mnie do pisania na tym forum.

To naprawdê straszne.

Quote
I co was obchodzi mój nick? Mo¿e ¼le napisa³em, a mo¿e ukry³em w tym jakie¶ przes³anie.

Bo on jest jak Mickiewicz  :twisted:

Nie, ¿ebym siê rz±dzi³, bo przecie¿ te¿ mam ma³y sta¿ tutaj, ale lekkiego potêpienia dziecka neostrady nie mogê sobie przepu¶ciæ :D

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera
« Reply #24 on: 2007-03-24, 13:55:42 »
A w³a¶nie - nie, ¿ebym siê czepia³ trzynastolatków (bo sam przecie¿ jeszcze jestem nastolatkiem ;p), ale Sol rzeczywi¶cie na zadziwiaj±cym poziomie pisze. Jak normalny cz³owiek po prostu, a niewielu takich spotka³em w necie, którzy byliby w takim wieku :)

 Nawet nie wiecie, jak potraficie cz³owieka dowarto¶ciowac :D. Dziêki :).

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera
« Reply #25 on: 2007-03-24, 14:39:52 »
Nas³odzili, i teraz siê ch³opak rozbisurmani :P
Ale tak na serio, to w¶ród moich czternastoletnich uczniów (¿e o starszych nie wspomnê) te¿ by siê znalaz³o kilka jednostek, z którymi mo¿na pogadaæ na bardzo wysokim poziomie. Jest jeszcze szansa dla tego spo³eczeñstwa :)
True Pagan Winter Crew

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera
« Reply #26 on: 2007-03-24, 16:49:52 »
Powiedziawszy szczerze to zacz±³em siê w³a¶nie czuæ jako "przysz³o¶æ tego narodu". Nie chcê, ¿eby to wysz³o dziwnie, ale mam wra¿enie, ¿e szyld Opeth nad tym forum to przykrywka dla spo³eczno¶ci, która w dyskusji na tematy wszelakie wybija siê ponad Polsk± ¶redni±. :)
[under construction]

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera
« Reply #27 on: 2007-03-24, 17:40:54 »
Powiedziawszy szczerze to zacz±³em siê w³a¶nie czuæ jako "przysz³o¶æ tego narodu". Nie chcê, ¿eby to wysz³o dziwnie, ale mam wra¿enie, ¿e szyld Opeth nad tym forum to przykrywka dla spo³eczno¶ci, która w dyskusji na tematy wszelakie wybija siê ponad Polsk± ¶redni±. :)
Tak, zapostulujmy autonomiê i stwórzmy enklawê w Polsce :D Imho ludzi na poziomie jest niema³o, lecz zazwyczaj nie manifestuj± siebie, w przeciwieñstwie do tych g³upich, którzy krzycz± na lewo i prawo nic sob± nie reprezentuj±c - staraj±c siê stworzyæ pozory jacy-to-oni-nie-s±. Jak w polityce ^^

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera
« Reply #28 on: 2007-03-24, 19:11:34 »
Wczoraj w³a¶nie rozmawia³em na temat wewnêtrznej emigracji i tworzenia elit w pañstwie nie sprzyjaj±cym elitom. Strze¿cie siê - to forum jest publicznie otwarte - mog± nas wytropiæ!
True Pagan Winter Crew

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera
« Reply #29 on: 2007-03-24, 19:22:59 »
'elity' ¼le mi siê koja¿± :P