Author Topic: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera  (Read 8061 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

windoapane

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera
« Reply #30 on: 2007-03-24, 19:36:45 »
Napisali¶cie siê tyle i po co? Wiecie, ¿e takie rozmawianie i odbieganie od tematu nie ma najmniejszego sensu? Wierzcie, mówi wam to (cytuje) dziecko neostrady :x

Z drugiej strony je¶li u¿ytkownik robi takie wra¿enie: zak³ada konto na szybkiego z literówk± w nicku, jako pierwszy swój post zak³ada temat nazwany wielkimi literami w nieodpowiednim dziale i zadaje w nim pytanie na poziomie 12-letniego dziecka zaczynaj±cego korzystaæ z internetu

OK. Zrobi³em takie wra¿enie.
Ale je¿eli tak literówka by³a umy¶lna,
je¿eli za³o¿y³em post z wielkimi literami umy¶lnie (to karalne? :lol: )
przez przypadek w nieodpowiednim dziale (btw. te dzia³y to kompletna klapa)
i zada³em niewinne pytanie, poniewa¿ my¶la³em, ¿e bêdziecie mili i chêtni do pomocy...
to co w tym z³ego?

Nie tylko my mamy obowi±zek robiæ dobre pierwsze wra¿enie :P

Nie ka¿dy ma poczucie takiego obowi±zku. A wam "dobre pierwsze wra¿enie" nie wychodzi.

Quote
Dziêkujê, zniechêcili¶cie mnie do pisania na tym forum.
To naprawdê straszne.

Kto¶ Ciê pyta³ o zdanie, mój drogi? Jest taka niepisana zasada, któr± radzi³bym niektórym wygrawerowaæ na mózgu: "nie dawaj rad, nie komentuj, nie dyskutuj, nie pomagaj... je¿eli Ciê nikt o to nie prosi".

Nie, ¿ebym siê rz±dzi³, bo przecie¿ te¿ mam ma³y sta¿ tutaj, ale lekkiego potêpienia dziecka neostrady nie mogê sobie przepu¶ciæ :D

Radzê przepu¶ciæ przez ten ma³y flaczek, który niektórzy mogliby nazwaæ 'Twoim mózgiem' my¶l, ¿e jeste¶ ¿a³osny.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera
« Reply #31 on: 2007-03-24, 19:47:48 »
Mam pro¶bê - zamknijcie ju¿ ten temat, co?  :?
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera
« Reply #32 on: 2007-03-24, 19:52:02 »
Racja, Czarna.
Wrzucac sobie nawzajem mozna na priv...

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera
« Reply #33 on: 2007-03-24, 20:22:17 »
No i do tego jeszcze troll ;]

Ups, ju¿ zamkniête ;)

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera
« Reply #34 on: 2007-03-24, 23:24:39 »
Pierwszy raz nam siê zdarzy³o. Niech trochê powisi ku pamiêci. :?
[under construction]

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: TABULATURY Opeth - czyli jak powitac nowego usera
« Reply #35 on: 2007-03-25, 10:00:58 »
Przepraszam, kochani, nie mogłem się powstrzymać :lol:
OK. Zrobiłem takie wrażenie.
Ale jeżeli tak literówka była umyślna,
jeżeli założyłem post z wielkimi literami umyślnie (to karalne? :lol: )
przez przypadek w nieodpowiednim dziale (btw. te działy to kompletna klapa)
i zadałem niewinne pytanie, ponieważ myślałem, że będziecie mili i chętni do pomocy...
to co w tym złego?
To, że nie masz zielonego pojęcia co to netykieta. Nie przeczytałeś też Regulaminu forum (w sumie temat nie był przyklejony, więc nie winię Cię). No ale błagam! Umyślna literówka?
Tak, pisanie wielkimi literami jest karalne. Jak z kimś rozmawiasz, to też tylko krzyczysz?
Założenie w złym dziale świadczyło o tym, że nawet nie przejrzałeś tego forum. Mamy osobny dział na tabulatury. Masz lepszy pomysł na działy? Zaproponuj. Zważ jednak na to, że forum działa już kilka lat i obecny układ jest rezultatem przynajmniej jednej dyskusji i dłuższego zastanawiania się.

Jak więc widzisz - za dużo tych negatywnych rzeczy, jak na pierwszy post, więc nie dziw się reakcji starych wyjadaczy.
Miałem tu już  kilku takich, co zaczynali od krytykowania, ale poproszeni o konkrety przestawali się w ogóle odzywać.

Nie każdy ma poczucie takiego obowiązku. A wam "dobre pierwsze wrażenie" nie wychodzi.
No wiesz, my tylko odbiliśmy piłeczkę, którą nas powitałeś. Poza tym moja mama zawsze powtarza "jak Cię widzą, tak Cię piszą".

Ktoś Cię pytał o zdanie, mój drogi? Jest taka niepisana zasada, którą radziłbym niektórym wygrawerować na mózgu: "nie dawaj rad, nie komentuj, nie dyskutuj, nie pomagaj... jeżeli Cię nikt o to nie prosi".
Nie będziesz nam mówił co możemy robić na naszym forum, a czego nie.

I tym optymistycznym akcentem kończę ten wątek. Chcesz mi nawrzucać? Proszę bardzo. Tylko konkrety proszę, bo zużyłem swój miesięczny limit na zajmowanie się głupotami :P
True Pagan Winter Crew