Author Topic: Atmosfera na forum  (Read 40540 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #15 on: 2007-05-06, 21:54:35 »
cóż, ja po prostu pogodziłem się z tym, że forum jest satelitą loży masońskiej ;)
a serio, atmosfera jest wporzo marchew szatan i te rzeczy, na razie nie byłem na żadnym wspólnym koncercie czy zlocie, więc jestem taką enklawą [rządową ;)], co do bojów to wypadam, bo jestem akurat w trakcie zmiany poglądów [nie żeby mi rząd czymś podpadł, po prostu ideologia], a konkretyzować będę miał czas po maturze. ale przeciwnicy dezubekizacji i depomnikosowietyzacji dalej mogą ostrzyć brzytwy =]. a hermetyczność forum, czy ja wiem czy tak ciężko komuś wejść w wątki, można zacząć od ''obskoczenia'' po kolei topików ulubiony utwór, album tego, album tamtego, co słucham i jakąś dyskusję o podstawowych sprawach zagaić, a jeśli ktoś nie potrafi i próbuje od gdzie-są-taby-opeth to trudno, ja np. pierwszym postem z buta wrzuciłem tłumaczenie harvest :). a draki się zdarzają (...polityczne :), np. Budyń się ulotnił)
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #16 on: 2007-05-08, 12:57:35 »
Kto¶ wcze¶niej pisa³, ¿e chyba siê trochê uzale¿ni³ od forum, a nie da siê chyba uzale¿niæ od czego¶, co nie sprawia ci przyjemno¶ci. Atmosfera na forum jest imo ¶wietna, a te pojawiaj±ce siê czasem niesnaski to tylko efekty dyskusji (i powiem, ¿e konstruktywnych dyskusji, bo pewnie ka¿dy z nas siê jednak czego¶ na The Forum nauczy³ ;] ). Bez zgrzytów i przepychanek by³oby nudno ;P
Co do arktycznej, je¶li jej siê nie podoba³o to dobrze, ¿e nas opu¶ci³a, to nie jest chyba zbieg okoliczno¶ci, ¿e na (prawie?) ka¿dy temat jaki za³o¿y³a reakcje by³y co najmniej sceptyczne...
selfbanned

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #17 on: 2007-05-08, 12:59:20 »
Co do arktycznej, je¶li jej siê nie podoba³o to dobrze, ¿e nas opu¶ci³a, to nie jest chyba zbieg okoliczno¶ci, ¿e na (prawie?) ka¿dy temat jaki za³o¿y³a reakcje by³y co najmniej sceptyczne...
Nilfheim, arktyczna znowu udziela siê na Forum.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #18 on: 2007-05-08, 13:07:37 »
Jeszcze nie przeczyta³em wszystkiego nowego (d³ugo mnie nie by³o) wiêc nie zauwa¿y³em. Nie mam czego komentowaæ na razie ;P

A co do moderacji, to dla mnie perfect. Nic dodaæ, nic uj±æ ;]

W imieniu grupy moderatorskiej, serdecznie dziêkujê - Unas. :mrgreen:
« Last Edit: 2007-05-08, 14:22:47 by Unas »
selfbanned

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #19 on: 2007-05-08, 13:55:21 »
Moim zdaniem równie¿ atmosfera na forum jest ¶wietna, a samo forum wesz³o u mnie ju¿ w plan dnia, bo nawet je¶li nie piszê, to ka¿dego dnia je czytam...
Ogromn± cze¶æ muzyki, ksi±¿ek, któr± teraz znam pozna³em dziêki osobom tu pisz±cym. Zacz±³em siê interesowaæ Linux'em (Hi eBat! :)) i chyba co najwa¿niejsze spotka³em (na razie tylko online) fajnych ludzi... :)

A co do tego czy nowi maj± tu trudno¶ci na pocz±tku? Hmm... ja nie mia³em i pamiêtam, ¿e bardzo mi³o zosta³em przyjêty... :)
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #20 on: 2007-05-08, 13:59:27 »
U¿ytkownik arktyczna ma³pa 19 otrzyma³a dzisiaj oficjalne upomnienie za swoje zachowanie na forum. Je¶li siê nie uspokoi (przegiê³a nazywaj±c wyra¿anie opinii niezgodnej z jej przekonaniem "pyskowaniem"), to jej konto zostanie zablokowane.
True Pagan Winter Crew

arktyczna ma³pa19

  • Ograniczone prawa
  • Posts: 138
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #21 on: 2007-05-08, 14:37:10 »
Najpierw zobacz jak sie Soja zachowa³a...Mam na mysli w±tek dotycz±cy Ma³p.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #22 on: 2007-05-08, 14:40:32 »
Fakt. Soja A¯ siê nie zgodzi³ z tob±.

Quote
jej konto zostanie zablokowane

Glory glory hallelujah! ;D

Atmosfera na forum nadal mi siê podoba ;p Równie¿ dziêki niektórym po¶rednio st±d postanowi³em zainstalowaæ Linuxa (jeszcze tego nie dokona³em, ale!...) i pozna³em sporo nowej, dobrej muzyki :)

arktyczna ma³pa19

  • Ograniczone prawa
  • Posts: 138
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #23 on: 2007-05-08, 14:46:51 »
Dobrze wiedzieæ co mysl± o mnie wszyscy uzytkownicy na Forum....A przeczyta³am na moj temat WSZYSTKIE posty...

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #24 on: 2007-05-08, 14:49:50 »
Wiêc pora wyci±gn±æ wnioski...
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #25 on: 2007-05-08, 14:50:54 »
Dobrze wiedzieæ co mysl± o mnie wszyscy uzytkownicy na Forum....A przeczyta³am na moj temat WSZYSTKIE posty...
Co by nie napisaæ, cieszysz siê ostatnio wielk± popularno¶ci± na naszym forum. :mrgreen: Tylko nie wiem czy tak do koñca o to Ci chodzi³o?


Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #26 on: 2007-05-08, 14:52:00 »
Ja od siebie dodam tylko tyle, ¿e odkry³em naprawdê spore ilo¶ci dobrej muzyki (chyba g³ównie thx to djdioda i Whodo, ale nie tylko :P ). Poza tym wypowiedzi na forum (zarówno na temat muzyki jak i wszelkich ¿yciowo-filozoficznych kwestii lub nawet zwyczajnych offtopów) s± na ogó³ w miarê rozbudowane i interesuj±ce (heh, widzicie jakimi wybitnymi lud¼mi jeste¶cie :P ) i nawet k³ótnie nie ograniczaj± siê do ripost w stylu "twoja stara". A jako ¿e w tej chwili mieszkam za granic± to zawsze jest wiêkszy kontakt z polsk± spo³eczno¶ci± (haha, ale powiedziane :mrgreen: ).

Co prawda nie zawsze chce mi siê czytaæ w ca³o¶ci Waszych monologów na temat polityki, ale przynajmniej widaæ, ¿e ka¿dy z Was znajdzie tu jaki¶ temat dla siebie :mrgreen:

A tematy arktycznej czytam z lekkim przymru¿eniem oka. Czasem mam wra¿enie, ¿e to lekka prowokacja z czyjej¶ strony, ale kto wie... Czekam na kolejne czê¶ci :lol:

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #27 on: 2007-05-08, 14:56:50 »
Ja te¿ dziêki Forum pozna³em du¿o ¶wietnej muzy - sam pewnie bym do tego nie dotar³.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #28 on: 2007-05-08, 15:09:56 »
ja tak samo
arktyczna: ej, maradona te¿ ma "a" na koñcu
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Atmosfera na forum
« Reply #29 on: 2007-05-08, 16:08:41 »
A ja muszê przyznaæ, ¿e to forum jest straszne. Niemal ka¿da wizyta na nim wi±¿e siê z poczuciem niesmaku i niemo¿no¶ci skosztowania ca³ego piêkna, które tak kusi. A wszystko za sprawd± w±tku 'Wasze "Top 5" zespo³ów wszechczasów + co mêczycie' - ilekroæ przegl±dam forum i w w±tku tym widnieje nowy post, niemal zawsze okazuje siê i¿ kto¶ zachwala artystê mi nieznanego. Nastêpuje zakosztowanie próbek na last.fm b±d¼ myspace, a po paru chwilach siê 'po¿ycza'... Efekt doprowadzi³ do sytuacji, w której wiêcej przybywa nowo¶ci [cud, ¿e dysk to mie¶ci *_*] ni¿ udaje siê przes³uchaæ i delektowaæ. Niedawno stwierdzi³em: koniec, czas zrobiæ przerwê i zapoznaæ siê dog³êbnie z dotychczas zaczerpniêtym. Minê³y mo¿e 2 tygodnie...i postanowienie przesz³o w zapomnienie [i ca³e szczê¶cie, bo by mnie Negura Bunget ominê³o 0_0]. Z pewnym utêsknieniem wspominam czasy, gdy nowy zespó³ poznawa³em dziêki po¿yczonej od kogo¶ p³ycie raz na parê miesiêcy... I s³uchanie albumów Opetha po kilkadziesi±t razy... Teraz za¶ niemo¿no¶æ, by to wszystko ogarn±æ. Ech...
Ot, taka osobista tragedia :o
Id¼my dalej z krytyk± forum:
Sta³o siê ono nieod³±czn± czê¶ci± dnia [kiedy¶ próbowa³em czytaæ co tydzieñ w weekend - efektem by³a orgia postów przyt³aczaj±ca i niemo¿liwa do przebrniêcia, co skoñczy³o siê kilkumiesiêczn± absencj± w tutejszych progach]. Ka¿dy powrót z uczelni jest jednoznaczny z przeczytaniem ¶wie¿ych postów, czasem nawet wygrywa z konsumpcj± ¶róddziennego posi³ku  :mrgreen: ['Zgin±³ z wyczerpania i przeg³odzenia we w³asnym domu. Gdy rodzina zasta³a go martwego, jedyn± poszlak± by³o w³±czone forum Satanistycznej Grupy Opeth.']. Co¶ strasznego.
Czaso¿erno¶æ tego forum jest okrutna, o czym pisaæ nie bedê, bo jaki jest ka¿dy widzi... [szczególnie, ze nie ma opcji ignorowania tematów, choæ mo¿e to i dobrze, bo w niemal ka¿dym z nich pojawia siê co¶ warto¶ciowego].

A ca³a reszta [tj. forumowa ludno¶æ, poziom wypowiedzi i ich tre¶æ i wszystko, co w tym temacie zosta³o ju¿ pochwalone] jest pyszna :D :chomik:

EDIT: Mam rozwi±zanie na przedstawione przeze mnie powy¿ej z³o: powinno siê zakazaæ tworzenia nowych zespo³ów i w ogóle wydawania nowych p³yt. Tak na okres ~roku. Pan Giertych ju¿ siê tym zajmie, tylko trzeba ³adnie poprosiæ - piszemy petycjê?
« Last Edit: 2007-05-08, 16:14:01 by drummmer »