Author Topic: Peter Lindgren opuścił Opeth!  (Read 99665 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Peter Lindgren opu¶ci³ Opeth!
« Reply #30 on: 2007-05-19, 18:37:21 »
Nie chcê krakaæ, ale takie momenty wskazuj± na to, ¿e Akerfeldtowi te¿ mo¿e kiedy¶ znudziæ siê ten cyrk. Dopóki Opeth ma kontrakt z Roadrunnerem, Mike bêdzie ci±gn± ten wózek, ale za 5 lat bêdzie mia³ prawie 40stkê na karku... (i na dodatek ¿onê + dzieciaka ;]). Oczywi¶cie du¿o zale¿y od tego jak nowa ekipa bêdzie ze sob± funkcjonowaæ, ale nie zdziwi³bym siê gdyby Opeth wyda³ jeszcze 2-3 albumy i na jaki¶ czas zawiesi³ swoj± dzia³alno¶æ.
Mam tylko nadziejê, ¿e Lindgren ca³kowicie nie zniknie ze sceny jak inni byli cz³onkowie Opeth. Tym sposobem bêdzie mo¿na siê ³udziæ, ¿e kiedy¶ wróci do zespolu.

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
Odp: Peter Lindgren opu¶ci³ Opeth!
« Reply #31 on: 2007-05-19, 23:40:11 »
Nie ma Lopeza, nie ma Lindgrena, jest za to jaki¶ "wynalazek" (ponoæ jeden z 3 najlepszych gitarzystów ze Svenska). A mo¿e tak Majku drogi przestaniesz pierd... i powiesz wprost i otwarcie, ¿e nie znale¼li¶cie wspólnego jêzyka z Peterem co do przysz³o¶ci zespo³u. Powtórzê to po raz n-ty- Opeth w obecnej formie to ju¿ nie ten sam twór i dam sobie rêkê uci±æ, ¿e na nastêpne p³yty nie bêdê ju¿ czeka³ z niecierpliwo¶ci±...end of story.
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Peter Lindgren opu¶ci³ Opeth!
« Reply #32 on: 2007-05-20, 11:42:40 »
Ech, ale lipa... :/
To ju¿ chyba koniec... Nie bêdzie prawdziwego Opeth  :?
...If I call will you come and will you save me?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Peter Lindgren opu¶ci³ Opeth!
« Reply #33 on: 2007-05-20, 13:34:34 »
Ale¿ wy jeste¶cie trve, a¿ ¿al czytaæ, naprawdê. Dla mnie dowodem jest tylko muzyka. :x
[under construction]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Peter Lindgren opu¶ci³ Opeth!
« Reply #34 on: 2007-05-20, 13:44:01 »
Unas, Unas... bo jak zabraknie trve Opeth (co sie jvz wlasciwie stalo nieodwolalnie), to zostana tylko trve fani :roll:

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Peter Lindgren opu¶ci³ Opeth!
« Reply #35 on: 2007-05-20, 13:51:40 »
Nie ma co p³akaæ nad rozlanym mlekiem, mimo wszystko, ale wybaczcie, takie: "Opeth siê skoñczy³" strasznie dra¿ni. :(
[under construction]

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Peter Lindgren opu¶ci³ Opeth!
« Reply #36 on: 2007-05-20, 14:54:11 »
Nie ma co p³akaæ nad rozlanym mlekiem, mimo wszystko, ale wybaczcie, takie: "Opeth siê skoñczy³" strasznie dra¿ni. :(
Piszemy tak dlatego, ¿e lepiej na zimne dmuchaæ, bo zawsze przyjemniej jest siê mi³o rozczarowaæ. :mrgreen:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Peter Lindgren opu¶ci³ Opeth!
« Reply #37 on: 2007-05-20, 15:33:36 »
Mam nadziejê. Bo wiecie, to tak przykro czytaæ jak skazujecie Opeth na zag³adê. Ja rozumiem smutek za Peterem, te¿ mi go szkoda, ale to chyba jeszcze nie koniec tego zespo³u.
[under construction]

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Peter Lindgren opu¶ci³ Opeth!
« Reply #38 on: 2007-05-20, 17:10:27 »
wiesz, Unas, ja my¶lê, ¿e biadamy nie tyle nad koñcem Opethu jako takiego, ale bardziej nad koñcem takiego Opethu, jaki do tej pory znali¶my i kochali¶my :( Pewnie dalej bed± tworzyæ piêkn± iniepowtarzaln± muzykê, ale to ju¿ bêdzie mimo wszystko trochê inna kapela ni¿ ta, do której przywykli¶my, st±d te kasandryczne ( ;) ) wizje.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Peter Lindgren opu¶ci³ Opeth!
« Reply #39 on: 2007-05-20, 17:22:13 »
st±d te kasandryczne ( ;) ) wizje.

 Trzeba za³o¿yc forumowy s³ownik frazeologiczny ;)

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Peter Lindgren opu¶ci³ Opeth!
« Reply #40 on: 2007-05-20, 17:28:08 »
wiesz, Unas, ja my¶lê, ¿e biadamy nie tyle nad koñcem Opethu jako takiego, ale bardziej nad koñcem takiego Opethu, jaki do tej pory znali¶my i kochali¶my :( Pewnie dalej bed± tworzyæ piêkn± iniepowtarzaln± muzykê, ale to ju¿ bêdzie mimo wszystko trochê inna kapela ni¿ ta, do której przywykli¶my, st±d te kasandryczne ( ;) ) wizje.
Rozumiem, ale z drugiej strony czy odej¶cie Petera jest tego 100% potwierdzeniem?
[under construction]

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Peter Lindgren opu¶ci³ Opeth!
« Reply #41 on: 2007-05-20, 17:39:06 »
Gdzie¶ kto¶ powiedzia³ (?) ¿e GR to tak jak MAYH dla poprzednich p³yt, i jak dla mnie co¶ w tym jest. GR jest trochê inne ni¿ poprzednie, ja przynajmniej do¶æ wyra¼nie to zauwa¿am, i st±d podejrzenie, ¿e zespó³ pójdzie z muzyk± w trochê innym kierunku ni¿ dotychczas. Dlatego nawet bez tych dwóch (chcia³am napisaæ zgonów ;)) odej¶æ mo¿na by by³o martwiæ siê, ¿e "koniec starego Opeth". A tak mo¿na siê martwiæ tym bardziej. A ¿e ka¿dy lubi sobie ponarzekaæ, to tak mi³o w koñcu mieæ konkretny powód i zostawiæ pogodê w spokoju :D (szczególnie, ¿e ³adna chwilowo).
wszystko, co sko¶ne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Peter Lindgren opu¶ci³ Opeth!
« Reply #42 on: 2007-05-20, 17:41:03 »
(...) czy odej¶cie Petera jest tego 100% potwierdzeniem?
Jest, bo teoretycznie to byl zespol :roll: (udziela mi sie... przestancie tak smecic!)

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Peter Lindgren opuścił Opeth!
« Reply #43 on: 2007-05-20, 19:40:45 »
wg mnie Opeth skończył się na Deliverance/Damnation. Ghost Reveries jest świetne, ale to już inny zespół. Następne płyty na pewno będą zawierać świetne klimatyczne kompozycje, ale to też, a patrząc na zmiany personalne tym bardziej, będzie ten-inny zespół
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Peter Lindgren opu¶ci³ Opeth!
« Reply #44 on: 2007-05-20, 20:06:21 »
Wróci³em z urlopu i od razu takim m³otem w g³owê, niez³e...  :shock:

Ostatni raz tak siê czu³em, kiedy odszed³ Dickinson. Pamiêtam, kiedy pierwszy raz zobaczy³em ich w spodku, weszli, zaczêli stroiæ gitary, Mike zacz±³ graæ jak±¶ skalê, odwróci³ siê do Petera, Peter odpali³ swoj± gitarê, do³±czy³ jak±¶ tak± perfekcyjn± dysharmoniê, przez kilka sekund rozmawiali ze sob± u¿ywaj±c instrumentów. Jedno powiem, g³upi soundcheck u nich brzmia³ magicznie. Nie s±dzi³em, ¿e do¿yjê dnia, w którym dwóch takich grajków siê rozejdzie.

To powiedziawszy optymistycznie patrzê w przysz³o¶æ. Mike wci±¿ pisze, dobrze jest. A je¶li i Peter zacznie tworzyæ swoje, to kto wie, mo¿e faktycznie bêdzie 2x wiêcej ¶wietnej muzy? Osobi¶cie mam nadziejê (nawet jestem naiwnie przekonany), ¿e nie po raz ostatni widzimy Akerfeldta i Lindgrena razem w Opeth. Powody odej¶cia Lindgrena? Absence makes the heart grow fonder :]