Poll

Jaka jest wasza ulubiona ok³adka p³yty Opeth?

Orchid
0 (0%)
Morningrise
15 (23.1%)
My Arms, Your Hearse
2 (3.1%)
Still Life
10 (15.4%)
Blackwater Park
21 (32.3%)
Deliverance
6 (9.2%)
Damnation
1 (1.5%)
Ghost Reveries
5 (7.7%)
Watershed
4 (6.2%)
Heritage
1 (1.5%)

Total Members Voted: 58

Author Topic: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth  (Read 38886 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Serenity Painted Death

  • Posts: 481
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #45 on: 2008-06-18, 21:59:17 »
Szkoda, ¿e nie zrobi³em jeszcze ankiety o najgorszej ok³adce Opeth, bo chêtnie zag³osowa³bym na speszaj edyszyn Watershed.
Najwiêksz± zalet± cz³owieka jest to, ¿e potrafi my¶leæ.
Szkoda tylko, ¿e jest to tak¿e jego najwiêksza wada.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #46 on: 2008-06-19, 03:51:42 »
Speszal Edyszyn ma ³adn± ok³adkê. Poza tym w kategorii "najlepsza/najgorsza ok³adka" chodzi o grafikê, nie? No, a grafika jest niez³a, ok³adka wygl±da jak przesy³ka maltretowana przez Pocztê Polsk±, ale jest piecz±tka "Stockholm", co pozwala nam na hipotetyczny wgl±d w realia szwedzkie ;) Bardzo dobra ok³adka ;)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #47 on: 2008-06-19, 09:11:10 »
Speszal Edyszyn ma ³adn± ok³adkê. Poza tym w kategorii "najlepsza/najgorsza ok³adka" chodzi o grafikê, nie? No, a grafika jest niez³a, ok³adka wygl±da jak przesy³ka maltretowana przez Pocztê Polsk±, ale jest piecz±tka "Stockholm", co pozwala nam na hipotetyczny wgl±d w realia szwedzkie ;)
O lol, dobre...
Dla mnie najgorsza chyba by³aby MAYH. Nie, ¿e jest z³a, po prostu ja w niej nic nadzwyczajnego nie widzê. Potem Damnation, za t± lalkê, która jest md³a po prostu i mi do Opetha nie pasuje. :P
« Last Edit: 2008-06-19, 11:43:11 by Callahan »

Serenity Painted Death

  • Posts: 481
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #48 on: 2008-06-19, 11:12:05 »
Speszal Edyszyn ma ³adn± ok³adkê. Poza tym w kategorii "najlepsza/najgorsza ok³adka" chodzi o grafikê, nie? No, a grafika jest niez³a, ok³adka wygl±da jak przesy³ka maltretowana przez Pocztê Polsk±, ale jest piecz±tka "Stockholm", co pozwala nam na hipotetyczny wgl±d w realia szwedzkie ;) Bardzo dobra ok³adka ;)
A mi siê nie podoba. Zero klimatu. Nie no mo¿e inaczej - klimat ma, ale taki nie pasuj±cy IMO do Opeth.
Najwiêksz± zalet± cz³owieka jest to, ¿e potrafi my¶leæ.
Szkoda tylko, ¿e jest to tak¿e jego najwiêksza wada.

sosenka

  • Guest
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #49 on: 2008-06-21, 17:14:58 »
hmm... zag³osowa³am na Watershed, chocia¿ teraz my¶lê, ¿e Blackwater Park jest cudowniejsza, ale z Watershed lepiej prezentuje siê na koszulkach i bluzach xD

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #50 on: 2008-08-03, 20:54:30 »
Ja stawiam na "Morningrise",nie bede oryginalny za bardzo  :) Ale przez chwile zastanawialem sie nad oddaniem glosu na "Damnation".Jedyna okladka ktorej nie lubie to ta do "MAYH",a tak to wszystkie w sobie maja cos ciekawego,cos intrygujacego.

Vai Rose

  • Posts: 83
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • deliverance
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #51 on: 2008-08-22, 09:45:53 »
Straszny dylemat... ^^ Po d³ugim zastanowieniu wybieram Blackwater Park, ok³adka uzyska³a u mnie niewielk± przewagê nad Morningrise. Potem jest Ghost Reveries i Watershed. Oh, ah, moje niezdecydowanie. ; s
...floating on mist, crept up the caverns of my brain

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #52 on: 2008-10-01, 13:14:28 »
Naj³adniejsza teraz jest Watershed, bo kolor ³adny, ale ulubiona, a o tak± tu chyba chodzi, jest z BWP, bo j± lubiê najbardziej ;) Ogólnie bardzo s³abo widzê, wiêc zwracam uwagê na kolory ;P

PePe

  • Posts: 65
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • life for sound
    • Feed me...
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #53 on: 2008-11-10, 12:21:16 »
BP - za klimat ;)
Why can we not be sober?
http://www.lastfm.pl/user/PePeush

Remstin

  • Posts: 20
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #54 on: 2008-12-24, 10:45:26 »
Szkoda, ¿e nie zrobi³em jeszcze ankiety o najgorszej ok³adce Opeth, bo chêtnie zag³osowa³bym na speszaj edyszyn Watershed.

Mówisz o tej samej, któr± ja wczoraj widzia³em w sklepie czyli po prostu Kremowe opakowanie z napisem Opeth - Watershed Special Edition czy co¶ w ten deseñ?

To jest mniej kreatywne ni¿ ok³adka albumu System of a Down - Steal this Album!

No có¿, ok³adka ok³adk±, ale zawarto¶æ jest wa¿niejsza...a moim zdaniem zawarto¶æ akurat tej p³yty wynagradza brzydkie opakowanie.

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #55 on: 2008-12-24, 11:36:16 »
Dobra dobra, napisa³e¶ tego posta tylko po to, ¿eby udowodniæ, ¿e nie jeste¶ wtyk± MMP!!!!!11one  :mrgreen:
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #56 on: 2008-12-24, 23:23:19 »
Szkoda, ¿e nie zrobi³em jeszcze ankiety o najgorszej ok³adce Opeth, bo chêtnie zag³osowa³bym na speszaj edyszyn Watershed.

Mówisz o tej samej, któr± ja wczoraj widzia³em w sklepie czyli po prostu Kremowe opakowanie z napisem Opeth - Watershed Special Edition czy co¶ w ten deseñ?

To jest mniej kreatywne ni¿ ok³adka albumu System of a Down - Steal this Album!

No có¿, ok³adka ok³adk±, ale zawarto¶æ jest wa¿niejsza...a moim zdaniem zawarto¶æ akurat tej p³yty wynagradza brzydkie opakowanie.

Ma³o, ¿e p³yta ¶rednia, to nawet ma niezbyt ok³adkê...

Opeth_any

  • Posts: 83
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • To Bid You Farewell
    • Last.fm
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #57 on: 2008-12-29, 18:38:57 »
Ghost Reveries , Still Life , oraz ¶wietna ok³adka koncertówki The Roundhouse Tapes
...Over troubled waters memories soar
Endlessly, searching night and day
The moonlight caresses a lonely hill
With the calmness of a whisper...

bastetah

  • Posts: 28
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #58 on: 2008-12-29, 23:46:55 »
<patrzy na ma³y kwadrat na czarnym tle desktopu, który ma tendencje do zmian cotygodniowych, przedstawiaj±cy tym razem ok³adkê GR>  z racji ze GR widnieje tam najczê¶ciej g³os zosta³ oddany w³a¶nie na tê  :)
trying to change it makes no difference

Remstin

  • Posts: 20
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Ulubiona ok³adka p³yty Opeth
« Reply #59 on: 2008-12-30, 21:43:17 »
Szczerze mówi±c to rozpisa³em siê ostatnio w sumie o niczym, a na pytanie tematu nie odpowiedzia³em.

Mi strasznie w oko wpad³a ok³adka Damnation, nie wiem czemu, jest ³adnie wykonana...wydaje siê g³êboko przemy¶lana i przekazuj±ca co¶ wiêcej ni¿ np. kwiat na ok³adce Orchid.

Kto¶ tam wy¿ej, mówi±c o ¶redniej zawarto¶ci masz na my¶li album SOADu o którym wspomnia³em czy te¿ Watershed? Je¶li chodzi o najnowszy kr±¿ek Opeth, to niestety siê nie zgodzê, bo podoba mi siê niesamowicie, ale mo¿e jam nie to pokolenie.

 

lofty-success