Author Topic: Bootlegi  (Read 87073 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Fallen Drapery

  • Guest
Bootlegi
« Reply #15 on: 2003-05-03, 11:52:43 »
Quote from: tyciu
moglabys mnie objasnic jak wyglada ten klip "harvest" ? nie wiem czy to live czy zwykly klip ,ale wiem ze zawsze chcialem to zobaczyc (i nigdy nie zobacze :D)  ciezkie jest zycie modemowca :D

Harvest to jest bonusowe video na reedycji BWP, je¶li siê nie mylê. Plik w formacie .mov (sic!) ok, 150 MB. Z tym ¿e nie jest to normalny klip, tylko sceny ze studia podczas nagrywania BWP, z podk³adem z "Harvest". W sumie fajna rzecz, widaæ wszystkich ch³opaków + pana Wilsona. Najlepsza jest sama koñcówka  :twisted: Jak ¶ci±gniesz, to skumasz o co mi chodzi :D

tyciu

  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
Bootlegi
« Reply #16 on: 2003-05-03, 11:56:53 »
tylko ze ten BP kosztuje okolo 80 zeta i juz dawno postanowilem ze go nie kupie..
ale Harvest widzialem w winmx w formacie mpeg. i 74 mb . serio
a ten format mov. to najwieksza chujowizna :)
" ... and the night sets forever.."

Junona

  • Posts: 8
  • Karma: +0/-0
Bootlegi
« Reply #17 on: 2003-05-04, 11:41:22 »
bootlegi? moge tylko pomarzyc, bo tez mam modem  :roll:

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
Bootlegi
« Reply #18 on: 2003-05-10, 01:54:39 »
na kazie pojawil sie opeth-deliverence (paris 9-02-03)
ale strasznie trudno go sciagnac, caly czas more sources needed... :-\
podobno jest tez na dc...

Toshi

  • Posts: 38
  • Karma: +0/-0
Bootlegi
« Reply #19 on: 2003-05-18, 00:10:28 »
Ja tam sie niczym nie wyró¿niam, bo mam tylko to co wszyscy czyli 3 pliczki Wideo i lekcje w wykonaniu Mikeala i spó³ki.
- - - To Bid You Farewell - - -

Gomez

  • Posts: 29
  • Karma: +0/-0
Bootlegi
« Reply #20 on: 2003-05-18, 18:30:03 »
lekcje z guitar.com som zajebiostyczne....Mike jest ¶wietny z tym swoim "basicly" i "some evil sound" hehe, widzieli¶ciwe te zdjêcia z Opeth`s Domain? Mikael at home czy jako¶ tak, ciekawe to, co¶ jak to z Tylko Rocka...living in a material world chyba
Lost are days of Spring
You sighted and let me in

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
Bootlegi
« Reply #21 on: 2003-05-22, 10:43:05 »
Quote

na kazie pojawil sie opeth-deliverence (paris 9-02-03)  


WOW, a nie tak dawno czytalem gdzies ze Opeth nie planuje zadnych klipow. Heh, widac nie siedze w nowinkach :/.  Prawda li to ze jest Deliverance klip ?

A ja mam w sumie tylko kilka, wlasnie z Kazaa:
Forest of October
Advent
Demon of the fall
The Drapery falls
i takie smieszne cos o nazwie Harvest :) Mikeal gra tam m.in. w ping ponga z tego co pamietam :P

Innych klipów nie uda³o mi siê wyczaiæ :(.A z przyjemnoscia bym poogladal jak wygladaja koncerty Opeth, bo na metalmanie niestety nie udalo mi sie dotrzec :/.

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
Bootlegi
« Reply #22 on: 2003-05-22, 15:58:36 »
Niestety to nie klip, tylko urywek koncertu z Pary¿a. BTW, Mikael mówi³ o nagraniu klipu do Deliverance wiêc mo¿e ju¿ nied³ugo...
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

Fallen Drapery

  • Guest
VIDEO BOOTLEGI !!!!
« Reply #23 on: 2003-06-01, 12:32:36 »
Witajcie! Od wczoraj jestem szczê¶liwym posiadaczem dwóch koncertów Opeth'a - 1. Live At New Mason Jar (Phoenix 12.05.2001) oraz 2. Live At Fou-Founes (Montreal 08.04.2001). Obydwa pliki ¶ci±gn±³em korzystaj±c z Soulseeka (http://www.slsk.org) , polecam wam ten program, jest banalny w obs³udze. Je¶li ju¿ go uzywacie, b±d¿ dopiero zaczniecie, to te koncerty ma user o nicku: Arjendh (wielko¶æ liter ma znaczenie!!). Mia³em od niego znakomity transfer ( w porywach nawet do 50 kbps), i sci±gniecie tych koncertów ( waga 400 MB i 700MB) zajê³o mi zaledwie 2 dni. To tyle spraw technicznych. 1szy z koncertów trwa ok 40.min, i nagrywany jest z publiki, kole¶ znajduje siê na wyci±gniêcie rêki od Martina Mendeza...jako¶æ d¼wiêku i obrazu oczywi¶cie bootlegowa  :D  ale co mi tam. Drugi koncert jest nagrywany z nieco dalszej perspektywy (najprawdopodobniej z jakiego¶ balkoniku), jako¶c wydaje mi siê troszkê gorsza, ni¿ w przypadku 1szego, bardzo s³abo s³ychaæ wokal Mikaela, i na pocz±tku Mendez ma jakie¶ problemy z basem, bo strasznie wszystko pierdzi...po dok³adn± tracklistê odsy³am na http://opethlive.cjb.net/. Aha, pod tym adresem http://www.slsk.prv.pl znajdziecie FAQ i manual dotycz±cy Soulseeka...naprawdê polecam Wam tego klienta p2p, jest znakomity, mnóstwo ciekawej muzyki.
Uff, to chyba tyle, mam nadziejê, ¿e narobi³em Wam smaczku :))
Dodam jeszcze tylko, ¿e od tego samego u¿ytkownika ¶ci±gna³em utwór zespo³u Sorskogen, w którym wokalnie udziela siê Mikael...progresywny rock, refren bardzo przypominaj±cy To Rid The Disease...pozdrawiam

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
Bootlegi
« Reply #24 on: 2003-06-01, 14:48:30 »
Ja pewnie bede to z miesiac ssal :/. Mam slabe lacze.. ISDN, ale w porywach wyciagam gora 15kb/s... w duzych porywach wiatru :(. Ajaja... ale i tak sproboje. Dzieki za namiary !

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
Bootlegi
« Reply #25 on: 2003-06-01, 15:11:16 »
Hehe, Darayavahus ja w³a¶nie ¶ci±ga³em na takim ³±czu jak Ty i spokojnie wszystko schodzi, fakt ¿e wolno ale co tam  :wink:
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

Fallen Drapery

  • Guest
Bootlegi
« Reply #26 on: 2003-06-01, 15:39:05 »
Czyli ju¿ ci±gniecie? No to spoko...hehe, teraz problem jest taki, ze od jakich¶ 2 godzin slsk nie dzia³a...pewnie im serwer pad³, albo cos zmieniaj±...mam nadziejê, ¿e to tylko chwilowe, i nied³ugo niebieski ptak powstanie z prochu :D ...powodzenia

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
Bootlegi
« Reply #27 on: 2003-06-10, 16:45:38 »
sciagnelem lekcje gitarowe i kawalek tego 700mb pliku z koncertu. Kawalek bo SLSK ma tendencje do dziwnego zawieszania sie i nie mozna kontynuowac sciagania bo nowe wyszukiwanie nie zostaje skojarzone z INCOMPLETE-plikiem ktory zostal usuniety z listy transferow ://. Podejmuje drastyczna probe sciagania tego po raz drugi... desperacja...

Shadow

  • Posts: 23
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Bootlegi
« Reply #28 on: 2003-07-01, 12:48:18 »
Jesli ktos uzywa soulseeka,  moze zassac jakies video Opetha ode mnie. Gdyby ktos chcial, niech wysle do mnie prywatna wiadomosc, to podam moj Nickname w slsk-u.

varduum

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
Bootlegi
« Reply #29 on: 2004-07-13, 23:25:05 »
ponizej lista bootlegow Opeth, ktore posiadam w mp3:



wszystkie (oprocz Live At Rijsel) sciagniete z dc++ wystarczy poszukac 8)

 

lofty-success