Author Topic: Humor  (Read 500751 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Humor
« Reply #30 on: 2004-11-05, 12:18:02 »
http://w1.706.telia.com/~u82705365/laski/laski.htm
Minder nie ogl±da, bo pewnie ju¿ to zna i go to nie bawi

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Humor
« Reply #31 on: 2004-11-05, 15:42:25 »
Quote from: Kasandra
http://w1.706.telia.com/~u82705365/laski/laski.htm
Minder nie ogl±da, bo pewnie ju¿ to zna i go to nie bawi

Tak, jestem kurde najwiêkszym ponurakiem wszech¶wiata :evil:
True Pagan Winter Crew

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Humor
« Reply #32 on: 2004-11-05, 18:04:08 »
U¶mia³em siê do ³ez ogl±daj±c reklmê VISY, w której facet zastanawia siê czy kupiæ dziecku gitarê. O ma³o nie udusi³em siê ze ¶miechu jak zobaczy³em scenkê z koncertem.
Je¶li kto¶ ma tê reklamê na komputerze, to proszê o kontakt.
A tak BTW: Tam przypadkiem nie ma fragmentu teledysku Behemotha?
True Pagan Winter Crew

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Odp: Humor
« Reply #33 on: 2004-11-05, 20:19:30 »
Henryk ma 95 lat i mieszka w domu starców. Ka¿dego wieczoru, po kolacji Henryk wychodzi³ do ogrodu, siada³ na swoim ulubionym fotelu i wspomina³ swoje ¿ycie. Pewnego wieczoru, 87-letnia Stefania spotka³a go w ogrodzie. Przysiad³a siê i zaczeli rozmawiaæ. Po krótkiej konwersacji Henryk zwraca siê do Stefanii z pytaniem:
- Wiesz o czym ju¿ calkiem zapomnia³em?
- O czym?
- O seksie.
- Ty stary pierniku! Nie stan±³by ci nawet gdyby¶ mia³ przy³o¿ony pistolet do g³owy!
- Wiem ale by³o by mi³o gdyby kto¶ potrzyma³ go chocia¿ w rêce.
I Stefania zgodzi³a siê. Rozpiê³a Henrykowi rozporek i wziê³a jego pomarszczonego fiutka do rêki. Od tego czas co wieczór spotykali siê w ogrodzie.
Jednak pewnego dnia Stefania nie zasta³a Henryka w umówionym miejscu. Zaniepokojona (wszak w tym wieku o wypadek ³atwo) poczê³a go szukaæ. Znalaz³a Henryka w najdalszym k±cie ogrodu a jego fiutka trzyma³a w rêku 89-letnia Zofia. Stefania nie wytrzyma³a i krzykne³a ze ³zami w oczach:
- Ty rozpustniku! Co takiego ma ta lafirynda czego ja nie mam?!
- Parkinsona...

:twisted:
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Humor
« Reply #34 on: 2005-01-26, 11:00:17 »
selfbanned

caress of stars

  • Guest
Odp: Humor
« Reply #35 on: 2005-01-29, 17:48:21 »
Apropos sesji...
(znane a moze nie znane...)

Student poszed³ zdawaæ ustny egzamin. Zdaje, zdaje, mêczy siê mêczy, ale co¶ mu to nie wychodzi. Profesor coraz bardziej wnerwiony, widzi ¿e student nie kumaty i chce go oblaæ. Ale student nie daje za wygran± i prosi o drug± szansê. Na co profesor odpowiada: - No dobra. Je¶li odpowie pan na jedno moje pytanie to zaliczê panu egzamin. Proszê mi powiedzieæ: Kto to jest STUDENT? Po czym student z <cheese>emem na twarzy odpowiada: - No wiec STUDENT to m³oda osoba, która d±¿y do zdobycia wiedzy itd. itp. Na co profesor tak patrzy i mówi: - Otó¿ nie. Student, to takie ma³e gówno co plywa po wielkim szambie i z trudno¶ci± próbuje dop³yn±æ do wyspy zwanej MAGISTER. Student wkurzony nie wie co powiedzieæ. Profesor chce wpisaæ mu pa³ê, na co student siê odzywa: - To niech mi pan profesor powie kto to jest PROFESOR? Profesor <cheese>n±³ siê i zacz±³ mówiæ, ¿e profesor, to starsza osoba bardzo inteligentna itd. itp. Student popatrzy³ i powiedzia³: - Otóz nie. PROFESOR to by³o kiedy¶ takie ma³e gówno plywajace po wielkim szambie, które z trudem doplynê³o do wyspy MAGISTER, posiedzia³o tam trochê, znudzilo mu siê, nastêpnie z trudem doplynelo do wyspy zwanej PROFESOR i teraz siedzi tam i robi wielkie fale ¿eby te inne gówna nie doplynê³y do swoich wysp!

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Humor
« Reply #36 on: 2005-02-13, 18:47:56 »
A propos sesji cd...
ucz±c siê z kultury staro¿ytnej Grecji... no dobra, dodawa³am notkê na bloga i przegl±daj±c ostatnio dodane u innych znalaz³am http://ifp.blox.pl/" target=_blank>co¶ o kulturze staro¿ytnej. Bez komentarza. (ale kilknijcie te¿ na ten link z lewej, jak juz bêdziecie ogl±daæ, wtedy dowcip jest ¶mieszniejszy)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Humor
« Reply #37 on: 2005-02-23, 13:01:28 »
Quote
spis tre¶ci:
1. kim s± metale.
2. kto i dlaczego s³ucha metalu.
3. typy metali.
3.1. gnoje.
3.2. znawcy tematu.
3.3. goci.
3.4. odcinaj±cy siê.
4. metalówki.
5. metale a higiena.
6. trudna mi³o¶æ metali.

1. kim s± metale.
metali ³atwo poznaæ na ulicy po d³ugich, czêsto przet³uszczonych w³osach z ³upie¿em, czarnych koszulkach z nadrukami nazw ulubionych zespo³ów lub ró¿nych infantylnych dupereli, które z za³o¿enia maj± wygl±daæ gro¼nie, jak np. czaszki, pentagramy, odwrócone krzy¿e itp. nawet podczas upa³ów nosz± ciê¿kie, czarne buty zwane glanami i czarne ciuszki, a w rezultacie czuæ od nich przykry zapach.
metale czêsto pozuj± na z³ych, natomiast w rzeczywisto¶ci uciekaj± przed dresiarzami z kup± w majtach mimo, ¿e chodz± grupami, w¶ród których znajduje siê zawsze guru. mamy wiêc do czynienia z organizacj± podobn± do wspólnoty pierwotnej. guru czêsto strofuje innych cz³onków grupy, poniewa¿ tylko jemu wolno oceniaæ, który zespó³ metalowy siê nie nadaje, gdy¿ jest pozerski lub po prostu mistrzu za nim nie przepada. inni musz± taki wyrok zaaprobowaæ, bo inaczej grozi im konflikt z guru, który jest oczywi¶cie najwiêkszym bydlakiem w grupie, wiêc lepiej nie fikaæ.
guru jest najmocniejszy w grupie, co nie znaczy, ¿e nie wali w majty w perspektywie bójki z dresiarzami.
na koncercie metale mog± przy swojej muzyce pomachaæ brudnymi w³osami. daje im to wiele rado¶ci. impreza wygl±da tak, ¿e jeden, spocony, zapluty kole¶ chrz±ka i bulgocze do mikrofonu, a reszta zespo³u robi jak najwiêcej ha³asu. po koncercie wokalista czasami odlewa siê na widowniê.

2. kto i dlaczego s³ucha metalu.
powody, dla których ludzie zaczynaj± s³uchaæ metalu s± ró¿ne w zale¿no¶ci od p³ci.
przyczyny s³uchania metalu przez kobiety (w nawiasie procent ca³o¶ci):
-nieatrakcyjny wygl±d zewnêtrzny (ok. 95%),
-problemy ze zdrowiem (ok. 10%),
-faktyczne zami³owanie do muzyki metalowej (ok. 5%).
przyczyny s³uchania metalu przez mê¿czyzn (w nawiasie procent ca³o¶ci):
-faktyczne zami³owanie do muzyki metalowej (ok. 60%),
-nieatrakcytjny wygl±d zewnêtrzny (ok. 50%),
-problemy ze zdrowiem (ok. 10%),
procenty nie sumuj± siê do 100, gdy¿ podane cechy mog± wystêpowaæ równocze¶nie.
widaæ wyra¼nie, ¿e ¿eñska czê¶æ metali tej muzyki by w ogóle nie s³ucha³a, ale ha³as i darcie japy, które w niej spotykaj±, pozwala im odreagowaæ kompleksy zwi±zane zw³aszcza z nieciekaw± aparycj±.

3. typy metali.
3.1. gnoje.
zwykle w wieku do 16 lat. zaczynaj± dopiero s³uchaæ takiej muzyki, czym s± niezwykle podnieceni. maj± potrzebê informowania o tym wszystkich dooko³a. gdy nikt nie patrzy, zas³uchuj± siê w gwiazdach popu.
3.2. znawcy tematu.
zazwyczaj w wieku od 17 do 19 lat, choæ trafiaj± siê nawet pustaki mocno powy¿ej tej granicy. g³ówn± ich rozrywk± jest udowadnianie, ¿e znaj± muzyke, której s³uchaj±, lepiej ni¿ ktokolwiek inny. czêsto w tym celu drêcz± m³odszych kolegów, wypytuj±c o nazwy zespo³ów lub albumów przez nie wydanych. u metali panuje chyba przekonanie, ¿e lepiej zna muzykê ten, który potrafi wymieniæ wiêcej nazw. zapewne po nocach wkuwaj± nazwy frajerskich zespolików, o których nikt w promieniu 500 km nie s³ysza³, tylko po to, ¿eby móc kozaczyæ ich znajomo¶ci± w towarzystwie.
3.3. goci.
gotyk to muzyka oparta na smutnej linii melodycznej i zawodzeniu, czyli po³±czenie w sam raz dla nieudaczników, którzy lubi± sobie przy muzyce pop³akaæ.
co do kobiet - gotkami "zostawa³y" co ³adniejsze metalówy, choæ ostatnio nie jest to ju¿ zasada, bo widz±c tak± tendencjê, równie¿ i bazyle zaczê³y przechodziæ na gotyk, uwa¿aj±c siê za atrakcyjne.
goci to natomiast zwyk³e ciotki i tranzystory, bo nie wiem jak nazwaæ inaczej kolesia w lateksowej spódnicy i ró¿owym szaliku.
3.4. odcinaj±cy siê.
zwykle w wieku od 20 lat. kategoria ta dotyczy zw³aszcza panienek, które my¶l±, ¿e je¶li przestan± nosiæ czarne szmaty i ubior± siê w markowe ciuchy, to od razu bêd± seksbombami. samo zaprzestanie s³uchania metalu nie sprawia im wiêkszego problemu, bo jak mówi³em, metalówy tej muzyki nie s³uchaj± prawie nigdy z zami³owania. czêsto dochodzi do sytuacji groteskowych, gdy ka¿dego zaczynaj± u¶wiadamiaæ, ¿e nie maj± (a nawet nie mia³y!) nic wspólnego z metalem.
skoro niektóre osobniki przestaj± s³uchaæ metalu, to na jak± muzykê przechodz±? ostatnio najwiêksz± popularno¶ci± cieszy siê ebm. jest to muzyka w znaczniej mierze elektroniczna, z grupy trance'u. faktycznie ma ona jednak wiele wspólnego z metalem - czêsto wystêpuje wydzieranie pyska zamiast ¶piewu i potworny ha³as, a najlepsze, ¿e metale s³uchaj±cy tego zaczynaj± na wyrost nazywaæ siê "technomanami". po prostu chcieliby byæ uto¿samiani z lud¼mi s³uchaj±cymi techno, a nie metalowym brudem. niestety, do tych pierwszych im znacznie dalej, ni¿ do metali.

4. metalówki.
generalnie co do wygl±du, istnieje prosta zasada - czym ciê¿szej muzyki metalówa s³ucha, tym ma brzydszy ryj i jest bardziej nieforemna. najpaskudniejsze s± niew±tpliwie fanki tzw. black i death metalu. do niedawna za wzglêdnie ³adne mog³y uchodziæ gotki, ale obecnie sprawa wygl±da nieco inaczej, o czym by³a ju¿ mowa w punkcie 3.3.
metalówki czêsto deklaruj± siê jako ateistki lub satanistki. oczywi¶cie tak naprawdê s± zbuntowanymi katoliczkami, których rozumowanie opiera siê na schemacie: "mam skopan± facjatê, to zrobie na z³o¶æ bogu i bêdê czciæ szatana". po paru latach bunt im przechodzi i elegancko biegaj± do ko¶ció³ka po pare razy w tygodniu.
metalówy tkwi± w pewnym dziwnym prze¶wiadczniu, ¿e skoro maj± takie niewyj¶ciowe bu¼ki, to od razu oznacza, ¿e s± bardziej inteligentne od atrakcyjnych panienek. to jest oczywi¶cie bzdura.

5. metale a higiena.
s³owo "brudas" nie jest u¿ywane zamiennie ze s³owem "metal" bez powodu. mi³o¶nicy ciê¿kiej muzyki sami sobie wypracowali tak± markê. wystarczy spojrzeæ na ich klej±ce siê od brudu kud³y i ¿ó³te zêby.
mêscy przedstawiciele tej subkultury bywaj± kompletnie zaro¶niêci na twarzy (choæ równie¿ u metalówek popularno¶ci± cieszy siê lekki zarost, tak¿e na nogach - ale ju¿ nie taki lekki), co, warto nadmieniæ w ramach ciekawostki, w po³±czeniu z d³ugimi w³osami i egzotycznym do¶æ zapachem daje obraz cz³owieka epoki kamienia ³upanego, epoki do jakiej metale nawi±zuj± w swojej muzyce oraz w tañcu, który polega na skakaniu i ocieraniu siê o innych.
jak zosta³o powiedziane ju¿ wcze¶niej, metale chodz± w czarnych ciuchach. skoro wszystkie ubrania maj± podobne, to trudno powiedzieæ czy zmieniaj± je na czyste co tydzieñ, co miesi±c czy wcale nie zmieniaj±. ich ciuszki, chocia¿ posypane ³upie¿em i przepocone, wygl±daj± jak nowe, a to dlatego, ¿e nigdy nie s± prane.
metale nie u¿ywaj± dezodorantów i perfum. maj± te¿ nie¶wie¿y oddech. nie mo¿na powiedzieæ jednak, ¿e metale kosmetyków nie u¿ywaj± wcale. goci (a chodzi o mêsk± czê¶æ tej grupy) - jedna z omówionych wy¿ej odmian metali - u¿ywaj± damskich perfum, szminek i tuszu do rzês, gdy¿, jak wiadomo, s± pedziami. maj± te¿ s³abo¶æ do zwierz±t. przez tego typu atrakcje cierpi± czêsto na choroby weneryczne.

6. trudna mi³o¶æ metali.
w wypadku mêskiej czê¶ci osobników zaliczanych do subkultury metali, wybór partnerki jest spraw± bardzo prost±. zwykle wi±¿± siê z pierwsz± lepsz±, co wynika z minimalnych wymagañ przy selekcji i braku dobrego smaku. w grê wchodzi zasada: "potwór, nie potwór, byle mia³ otwór".
co do metalówek, pozostaj± one w zwi±zkach z metalami z konieczno¶ci. najzwyczajniej w ¶wiecie nikt inny nie chce chodziæ z kaszalotem. gdy jednak jakim¶ cudem trafi siê metalówce normalny facet, natychmiast rzuca dla niego brudnego frajera oraz ca³± tê popi***n± subkulturê (patrz punkt 3.4).


Minderowi siê podoba³o :P
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Humor
« Reply #38 on: 2005-02-23, 13:11:52 »
Mo¿e nie tyle podoba³o, co "znam ludzi, do których to idealnie pasuje".
True Pagan Winter Crew

caress of stars

  • Guest
Odp: Humor
« Reply #39 on: 2005-02-23, 14:08:06 »
Ja te¿ takich znam :P. Tragedia.
 I znam te¿ powy¿szy "wywód" :>
Ja osobi¶cie w ogóle na metalówê nie wygl±dam i nawet siê ni± nie czujê szczerze mówi±c... Nawet glanow ju¿ nie noszê, ale nie liczy siê wygl±d tylko to, co w duszy gra ;)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Humor
« Reply #40 on: 2005-02-23, 20:16:10 »
a ja nie znam. bo siê z byle kim nie zadajê  :P

caress of stars

  • Guest
Odp: Humor
« Reply #41 on: 2005-02-24, 10:09:51 »
Quote from: Kasandra
a ja nie znam. bo siê z byle kim nie zadajê  :P


ja z nam np. z mojego roku czy chce czy nie chce, a z zadawaniem to juz inna sprawa. Akurat tego nie robie :] Znac i zadawaæ siê to dwa ró¿ne zupe³nie wyrazy ;>

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Humor
« Reply #42 on: 2005-02-25, 13:23:24 »
heh, zawsze mi siê wydawa³o, ¿e ¿eby powiedzieæ o kim¶, ¿e siê go zna, to trzeba siê z nim trochê zadawaæ... chyba ¿e znaæ z widzenia/ze s³yszenia...
ja siê akurat z nikim nie zadajê, nie mam znajomych ani przyjació³ i dobrze mi z tym, bo ³atwiej mi bêdzie odej¶æ z tego ¶wiata  :lol:

caress of stars

  • Guest
Odp: Humor
« Reply #43 on: 2005-02-25, 18:38:22 »
Quote from: Kasandra
heh, zawsze mi siê wydawa³o, ¿e ¿eby powiedzieæ o kim¶, ¿e siê go zna, to trzeba siê z nim trochê zadawaæ...


Nie do konca... mo¿na znac, np z imienia i nazwiska no i z widzenia, ale tak naprawde nie wiedziec o czlowieku prawie nic, oprocz tego, co mozna zaobserwowac na codzien z jego zachowania czy wygl±du (ale to tez subiektywna ocena). I wlasnie o takie znanie mi chodzilo ;).
Ja tez sie ostatnio z nikim nie zadaje, kompletna alienizacja :D. Ale ja zawsze taka bylam... samotnik i indywidualista, ludzie nie sa mi potrzebni do szczescia, wazne zebym miala dobra ksiazke pod reka i dobra muzyke w sluchawkach ;) (pokoj bez klamek-oto moja przyszlo¶æ :lol: )<-kto¶ mo¿e powiedzieæ, ¿e to offtopic, ale tak naprawdê dla niektórych to mo¿e byæ ¶mieszne :P.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Humor
« Reply #44 on: 2005-02-26, 12:12:02 »
Quote
Z PAMIÊTNIKA KINDERMETALA

Ale dzisiaj zbicie. Skoñczy³em 15 lat. Dosta³em od starych nowego kompa. Bêdê móg³ w koñcu zainstalowaæ Kazê i s³uchaæ empetrójek. Przyszed³ Adam, powiedzia³, ¿e mam zwa³owego kompa i ¿e spox jest faza z tym kompem. Normalnie zwa³a.

S³ucha³em Iron Meiden. P³yty "The Namber Of The Best", tak pisa³o na pude³ku. Adam zgra³ to na mp3. Podobnie graj± jak Hammerfal, ale szybciej. I spox jest kawa³ek "Fear Of The Dark" z tej p³yty. W sumie to zajebista jest ta p³yta i mi siê podoba. Muszê go spytaæ, czy ma co¶ jeszcze, bo mi siê to zajebi¶cie spodoba³o. Zajebista muza, ja jego!

Hamerfal jednak jest debe¶ciak. Mogê s³uchaæ Hamerfal bez przerwy, tak mnie to jara. Takie rycerskie, normalnie spoxowa muza. A na nowych g³o¶niczkach to full wypas normalnie. Zajebiste ballady, normalnie. Tylko tytu³ów nie mam, bo w necie nie by³o takiej p³yty, bo ja mam 20 kawa³ków na p³ycie, mo¿e to sk³adanka, ta p³yta, normalnie.

Spyta³ mnie Adam a black metal ty lubisz? Bo mrok i w ogle full jazda. Wpad³em do niego i pu¶ci³ mi black metalowe empetrójki. Ja jego, ale rozpierdala, normalnie zbicie maxowe! Zajebiste klawisze i zajebiste chóry. Normalnie zachorowa³em na black metal. S³uchali¶my tego dwie godziny i by³o zajebi¶cie. Mrocznie na maksa. Tylko kapel nie pamiêta³ nazw ¿adnych bo od kuzyna to dosta³ i nie spyta³ kuzyna co kuzyn tam nagra³.

Hamerfal przy black metalu to jednak chujnia, chocia¿ nie, lubiê go s³uchaæ, ale teraz zachorowa³em na black metal i muszê w Kazie co¶ po¶ci±gaæ. Wpisa³em Wenom, bo Adam mi powiedzia³, ¿e jest taka kapela Wenom i oni podobno black metal graj±, ale Kaza nie znalaz³a, to ja ju¿ nie wiem, czy jest ten Wenom, czy nie ma tego Wenoma, do chuja pana! No to zadzwoni³em do niego i mówiê, ¿e nie ma Wenom w Kazie a on przez jakie W pisa³em, a ja mu na to, ¿e przez normalne W, a on na to, przez V siê pisze ³osiu. Potem wpisa³em przez V - Venom i mi znalaz³ piosenkê co tytu³ "Black Metal" ma. ¦ci±g³em normalnie, ale to chyba nie by³o to, bo klawiszy nie by³o, ani chórów, szit normalnie jaki¶, ryki i wrzaski, zero klimatu normalnie, to wyjeba³em.

Spotka³em takiego metala z osiedla, Dzikiego, co on ju¿ do liceum chodzi i jest starszy trochê i o black metal go spyta³em, bo zachorowa³em normalnie na ten black metal, mu mówiê, normalnie. A on mi, ¿e Dimu Bord¿ir taka jest kapela i ¿e siê pisze Borgir, ale czyta siê Bord¿ir, i ¿ebym siê w Kazie nie pomyli³. On ostatnio ¶ci±ga³ i ma ju¿ wszystkie albumy, no ale niektórych piosenek brakuje, ale on mówi, ¿e jak brakuje mniej ni¿ trzech piosenek to audio robi i ¿e mi nie po¿yczy, ale mogê do niego w niedzielê przyj¶æ to mi pu¶ci. I mówi³, ¿e te¿ jest dark metal i gothik metal i Artrosis jest zajebisty, klawisze rozpierdalaj± i chóry maj± spoxowe.

Szuka³em Dimu Bord¿ir. Nic nie znalaz³, to siê zdeka podkurwi³em i w³±czy³em se Linking Park, aby siê zrelaksowaæ. New metal te¿ mnie krêci, chocia¿ nie jest mroczny ani rycerski, to podobno taki trash z rapem, a z trashu to jest Metallica, chocia¿ ja Metallicy nie lubiê, to taki trash mi siê podoba. No ale u Metalicy nie ma rapu.

Poszli¶my z Adamem do Dzikiego, starzy byli w ko¶ciele, to móg³ puszczaæ na maksa. On mówi, ¿e jest blackmetalowcem i do ko¶cio³a nie chodzi, bo chce byæ szatanist±. W³±czaj Dimu Bord¿ir, powiedzia³em i w³±czy³. By³o zajebi¶cie, ale s±siadka przysz³a z góry i musia³ Dziki ¶ciszyæ. Kurwê nienawidzê powiedzia³. Chcieli¶my aby co¶ powiedzia³ o szatani¼mie, ale nie powiedzia³, tajemniczy jest taki i w sumie to taki mój przyk³ad, te¿ bêdê taki jak Dziki. On z 50 p³yt ma i wszystkie audio! I kultywuje mrok, tak powiedzia³, pentagram se kupuje w przysz³ym tygodniu. I pierdoli ko¶ció³. Zajebisty jest Dziki.

Stary siê dzisiaj wkurwi³. Wy³±cz te wrzaski, powiedzia³, te wycia. A ja s³ucha³em Artrosis "Szmaragdowa Noc", i by³o zajebi¶cie. Nie zna siê ramol na sztuce.

Za tydzieñ bêdzie u nas koncert w klubie. Ma Vader przyjechaæ. To mo¿e zaproszê tak± jedn± laskê ze szko³y, co mi siê podoba, ona chodzi do drugiej klasy do naszego gimnazjum, czyli jest m³odsza rok ode mnie. Ma na imiê Kamila i chodzi na czarno, klimê trzyma.

Normalnie pojecha³em do starego do roboty i go wyprosi³em o kasê na bilet i na koszulkê Vadera, co bym mia³ w czym i¶æ na koncert, bo bez koszulki to trochê zwa³owo i¶æ na koncert. Wesz³em centralnie do muzycznego i wziê³em najbardziej wypasion± bluzê z napisem De Profudnis. Na moje to powinno The Profudnis pisaæ, bo to z angielskiego. Teraz trzymam klimat, zosta³o mi jeszcze 15 peelenów, to wesz³em jeszcze raz i kupi³em pentagram. A co tam, ch**, raz siê ¿yje. W chacie bêdê zdejmowa³, a na ulicy pe³na faza, na wierzku bêdzie wisieæ.

Podesz³em dzisiaj na przerwie do Kamili i jej mówiê cze¶æ. W bluzie Vadera by³em i normalnie z pentagramem. Marcin, a dla przyjació³ Mroku jestem, jej mówiê. Ona, ¿e ma na imiê Kamila. No i zaczêli¶my gadkê. Spyta³em czego s³ucha, to mi powiedzia³a ¿e Korna i Evanescence a z black metalu to ona lubi Marylin Manson. To mi przypasi³o i jej mówiê, ¿e na black metal mnie ostatnio wziê³o, chóry, ¿e s± zajebiste powiedzia³em. To ona mi mówi, ¿e Terjon jest z chórami i jest w porzo. A na koncert Vadera posz³aby¶ jej spyta³em. A ona, ¿e siê musi zastanowiæ i starych musi spytaæ, ale chêtnie. I mi powiedzia³a, ¿e super, ¿e jacy¶ klimatowi go¶cie tu s±, bo tak to samego hip hopa albo techno wszyscy s³uchaj±.

Z tym Terjonem to jaka¶ ¶ciema. By³em u Dzikiego i mi w³±czy³ go. Mówi, ¿e to jaka¶ stara kaseta jego brachola. Pisa³o tam "Of Darkness". I ¿adnych chórów, tylko r±banka, Dziki mówi, ¿e to def metal. To ja ju¿ nie rozumiem, def metal, a potem nagle chóry, czyli black metal. To tak mo¿na zmieniaæ muzê na p³ytach? Dziwne, ¿e tak pozwalaj± te wytwórnie na takie zmiany muzy. Nie lubiê def metalu, zero klimatu, nie ma melodii, tylko jakie¶ napierdalanie, to ten Venom to te¿ chyba def metal, jaka¶ ¶ciemniawa z tym blackiem.

By³ koncert Vadera dzisiaj i posz³em na niego z Kamil±, wygl±da³a zajebi¶cie w bluzie Marylin Manson, ja mia³em Vadera i pentagram. Podeszli¶my pod klub o 18.00, luda kupa, sami czarni ludzie i siê dumny poczu³em, ¿e nale¿ê do elity. Jestem metalem. £eb do góry wziê³em i zaczêli¶my wchodziæ. Zaczêli¶my gadaæ o Terjonie, tak aby dooko³a s³yszeli, niech wiedz±, ¿e nie maj± do czynienia z leszczykiem, tylko ¿e siê ju¿ trochê na tej muzie znam. Nagle ³epek jaki¶ z ty³u zacz±³ komentowaæ, co¶ o pedalstwie gadaæ. Obróci³em siê i spyta³em, a ty wogle to znasz Terjona? Za¶mia³ siê i popatrzy³ tylko dziwnie. Siê nie m±drzyj, powiedzia³em, bo ja siê znam na muzie, w odró¿nieniu od ciebie pozerze! No to by³o ju¿ gor±co, a on na du¿o starszego wygl±da³, ale ja nie bêdê siê dawa³ pomiataæ. Nagle on chwyci³ mnie za bluzê i zerwa³ mi pentagram, przy ludziach normalnie to zrobi³! A potem mi da³ w ryj. To ju¿ wstyd i siê pop³aka³em. Zacz±³em mu wygra¿aæ, ¿e niech uwa¿a bo z szatanist± zadziera i ja znam Dzikiego i mam w sercu mrok. To on mi, ¿e on te¿ ma mrok, ale w dupie. ¯e tacy s± metalami. No ale siê koncert zacz±³, my¶la³em, ¿e bêdzie jako¶ bardziej klimatycznie, a to tylko napierdalanka. Siê potem z Kamil± zaczêli¶my zastanawiaæ, co Vader gra, def, czy black. Bo szatanistyczne teksty maj±, i to mi przypasi³o, ale muza taka chyba defowa. Ja opcjowa³em, ¿e to def, bo ani klimatu, ani chórów nie ma, na to ona, ¿e to black, bo przecie¿ te teksty szatanistyczne.

Nie powiedzia³em nikomu o tym pentagramie, znaczy Adamowi i Dzikiemu. Bo to wstyd. Tacy s± k***a metalami, zgrywaj± pozerzy prawdziwych metali. My¶li taki, ¿e jak ma dwadzie¶cia lat, to mu wszystko wolno i tylko on mo¿e metalem byæ. A nie znaj± siê wcale na metalu, bo ja siê -muszê powiedzieæ nieskromnie- , ¿e ja siê na metalu znam. Taki jeden z drugim wymy¶la sobie jakie¶ banialuki, ¿eby tylko uchodziæ za znawcê, na przyk³ad doom metal mówi±. Mówi± ¿e Paradis Lost gra doom metal, a to nieprawda bo nie ma czego¶ takiego jak doom metal, bo jest taka gra Doom a nie doom metal, to ja im Quake metal wymy¶lê pierdolcom.

Odkry³em nowy gatunek metalu, to znaczy s³ucha³em ju¿ tego ale nie wiedzia³em, ¿e to siê tak nazywa. Bards metal, to na przyk³ad Hammerfal, czy Blond Guardian (ma mi Adam przynie¶æ jak±¶ sk³adankê), to znaczy, ¿e jest rycerski i ¶redniowieczne teksty i klimat bardowski, ¶redniowieczny, tego siê bards metal zwie. Jest te¿ podobno black bards metal, to znaczy o wikingach.

O ¶ciemnianiu m³odym metalom jeszcze. Podobno jest taka kapela Batory, tak s³ysza³em, ale ka¿den wie, ¿e to król polski by³ i kto by nazywa³ kapelê nazw± króla polskiego, przecie¿ to zwa³a.

Pod tym adresem jest jeszcze kilka takich tekstów ;)Strefa Klimatyczzna

 

lofty-success