Author Topic: Kinematografia  (Read 12333 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Kinematografia
« Reply #30 on: 2004-05-25, 13:10:16 »
¿ebu nie by³o, ¿e same ambitne filmy ogl±dam  :wink:  wypo¿yczy³am sobie "Draculê 2000", prawda, soundtrack by³ lepszy, bez porównania. ale mnie akurat nasz³o na pierdo³kowate horrory. to i "Candymana" wziê³am (a Barbie nie  :lol: )tez brednie, ale sie przynajmniej nie musia³am wysilaæ... (no, zawsze s± jakie¶ dobre strony  :D )

caress of stars

  • Guest
Kinematografia
« Reply #31 on: 2004-05-29, 16:35:09 »
"Candymana" widzialam kiedys w TV  ale jakos mi sie nie podobal... Ostatnio mial isc w tv jakis horror polski, ze swietna obsada ,tytyulu nie pamietam(jak sobie przypomne to napisze :P), wiem, ze akcja miala toczyc sie podczas II wojny swiatowej wiec mogl byc ciekawy...

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Kinematografia
« Reply #32 on: 2004-06-01, 16:37:14 »
"Czterech Pancernych III: Powrót zza Grobu"




 :twisted:
selfbanned

Juzef Le Dragon

  • Guest
Kinematografia
« Reply #33 on: 2004-06-07, 12:19:39 »
Ken Dyman

fajne, co wy chcecie? Mi siê osobi¶cie (nie) podoba³o, bo ta cnotka-niewydymka bi³a rekordy ludzkiej g³upoty.

A teraz wszyscy razem:
KENDYMAN KENDYMAN KENDYMAN KENDYMAN... KENDYMAN!!!

o! co¶ z mirrora wype³zg³o! Na pomoc! MA haka w du... d³oni.

Bleghr... (rozszarpa³ mnie)

koniec s³uchowiska radyjowego pt. Ken NIE Dyman, Barbie Dymana przez Candymana.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Kinematografia
« Reply #34 on: 2004-06-07, 12:36:59 »
a ja wczoraj by³em ju¿ po raz drugi na festiwalu kina niezale¿nego (tu w bielsku) przedstawiono wilmy, które zdoby³y g³ówne nagrody na miêdzynarodowym festiwalu kina niezale¿nego w w-wie w tym roku:
1. Argentyna (¶witny film, a rzeczywisto¶ tak pod³a, ¿e równie dobrze móg³by siê rozgrywaæ w polsce)
2. Polska (¶wietnie ujêta amerykañska fobia na punkcie terroryzmu)
3. Nie pamiêtam kraju.. (ale film przezabawny... jak wyginê³y smoki, w skrócie wychodzi na to, ¿e dzieñ wcze¶niej mocno popi³y i na kacu spó¼ni³y siê na odp³yw arki noego... :D)
selfbanned

Juzef Le Dragon

  • Guest
Kinematografia
« Reply #35 on: 2004-06-09, 15:52:10 »
Quote from: Nilfheim
film przezabawny... jak wyginê³y smoki, w skrócie wychodzi na to, ¿e dzieñ wcze¶niej mocno popi³y i na kacu spó¼ni³y siê na odp³yw arki noego... :D


O, w mordê ja¿ozwierza, ale ¶mieszniutkie! :|

Juzef Le Dragon

  • Guest
Kinematografia
« Reply #36 on: 2004-06-09, 15:53:00 »
A ogl±da³ kto nowego Harrego Pottera?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Kinematografia
« Reply #37 on: 2004-06-09, 15:55:01 »
Quote from: Juzef Le Dragon
A ogl±da³ kto nowego Harrego Pottera?

spokojnie, zd±¿ysz, u tego pana w kinie pewnie jeszcze nie ma, ale mo¿na siê przej¶æ i zapytaæ, kiedy bêdzie.

Juzef Le Dragon

  • Guest
Kinematografia
« Reply #38 on: 2004-06-09, 16:06:44 »
Quote from: Kasandra
Quote from: Juzef Le Dragon
A ogl±da³ kto nowego Harrego Pottera?

spokojnie, zd±¿ysz, u tego pana w kinie pewnie jeszcze nie ma, ale mo¿na siê przej¶æ i zapytaæ, kiedy bêdzie.


mo¿e jeszcze dzisiaj???

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Kinematografia
« Reply #39 on: 2004-07-23, 12:06:24 »
kto ogl±da³ "Shreka 2"? obejrza³am znacznie chêtniej, niz pierwsz± czê¶æ (bo wtedy mi siê wydawa³o, ze bajki z zielonymi stworami s± debilne  :oops: , zmieni³am na szczê¶cie zdanie), od "Epoki Lodowcowej" siê tak nie ¶mia³am na zadnej bajce. no, i poza tym, ¿e zabawne, to jeszcze g³êbokie. jak ktonie ogl±da³, to niech siê wstydzi, albo niech to zmieni.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Kinematografia
« Reply #40 on: 2004-07-24, 01:42:25 »
Quote from: Kasandra
kto ogl±da³ "Shreka 2"?

Ja ogl±da³em. ¦mia³em siê do rozpuku od pierwszej sceny a¿ do momentu gdy Shrek i Fiona wrócili na bagno i zastali tam os³a. Potem moja mina wyra¿a³a lekkie zniesmaczenie. Rykn±³em jeszcze ¶miechem (jako jedna z dwóch osób na pe³niutkiej sali - drug± by³a moja dziewczyna) w chwili gdy Kot sykn±³ "Nienawidze poniedzia³ków". Poza tym hihota³em gdzieniegdzie, ale ogólne wra¿enie by³o gorsze ni¿ po pierwszej czê¶ci, po której by³em pop³akany ze ¶miechu.
True Pagan Winter Crew

caress of stars

  • Guest
Kinematografia
« Reply #41 on: 2004-08-01, 19:48:04 »
Ja teraz planuje wybrac sie na Krola Artura. Uwielbiam tego typu filmy a znajoma, ktora ogladnela goraco mi go polecala. Jak ktos byl juz i widzial, to bylabym wdzieczna za jakies opinie :P

Juzef Le Dragon

  • Guest
Kinematografia
« Reply #42 on: 2004-08-25, 10:38:38 »
Obej¿yjcie "Pogodê na jutro", bo tam sanitariuszem-¿ydem jest mój znajomy. Ja sobie nie darujê i zobaczê. Chocia¿ te kilka sekund z nim!

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Kinematografia
« Reply #43 on: 2004-08-25, 11:05:53 »
Quote from: Juzef Le Dragon
Obej¿yjcie "Pogodê na jutro", bo tam sanitariuszem-¿ydem jest mój znajomy. Ja sobie nie darujê i zobaczê. Chocia¿ te kilka sekund z nim!

ten, co chodzi³ po pla¿y w Szczecinie w poszukiwaniu natchnienia i bursztynów? on jest BOSKI!!! (i artysta pe³na gêb±!) mój idol...

caress of stars

  • Guest
Kinematografia
« Reply #44 on: 2004-09-16, 19:26:20 »
A ja dzis bylam na "zlym wychowaniu" Almodóvara. Mamo :D szkoda slow, film jakis przekoloryzowany... zaden z glownych bochaterow nie jest heteroseksualny :P... ale nic juz nie pisze, mam taki metlik po tym, ze nic sensownego nie splodze :P...

 

lofty-success