Author Topic: Linki  (Read 241095 times)

0 Members i 3 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Linki
« Reply #450 on: 2007-11-05, 22:25:58 »
^ heh ten link to trzeba bylo do humoru dac  :mrgreen:


a tymczasem ten utwor mi sie ostatnio wkrecil:

Beastie Boys - Intergalactic

tak tak, wiem ze hip hop ale nic nie poradze - sie podoba i tyle.. no a teledysk (ktory i tak pewnie wiekszosc z was kojarzy, bo utwor juz niemlody) jest po prostu genialny  :lol:

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Linki
« Reply #451 on: 2007-11-05, 22:42:12 »
tak tak, wiem ze hip hop ale nic nie poradze
Twoim zdaniem ¿aden hip-hop nie mo¿e byæ dobry?

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Linki
« Reply #452 on: 2007-11-05, 23:15:13 »
no skoro slucham Beastie Boys to chyba takie twierdzenie byloby hipokryzja  :mrgreen: zreszta lubie posluchac na przyklad Tworzywa Sztucznego, chociaz to moze niezbyt rasowy hip-hop...

ale podkreslilem to bo to forum Opeth jakby nie patrzec :> 'I hate hip-hop' i te sprawy... ;)

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Linki
« Reply #453 on: 2007-11-06, 00:10:50 »
ale podkreslilem to bo to forum Opeth jakby nie patrzec :> 'I hate hip-hop' i te sprawy... ;)
No nie wiem, jak dla mnie s³uchanie Opeth nie idzie w parze z w±skim gustem muzycznym i klapkami na oczach. ;) My¶lê, ¿e wielu forumowiczów docenia Beastie Boys - dlatego zdziwi³am siê, ¿e akurat przy ich okazji piszesz o "z³ym, brzydkim" hip-hopie. No ale wiem o co Ci chodzi³o. =D

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Linki
« Reply #454 on: 2007-11-06, 11:44:14 »
Ja Beastie Boys bardzo lubiê. Tyle ¿e Intergalacit jest tak hip-hopowy jak Opeth black metalowy XD
I przypomnia³a misiê rozmowaj jak w '...co mêczycie' pisa³em o Kalibrze i kto¶ mi odpowiedzia³, ¿e chyba fora pomyli³em :P Dobry rap, jest dobry, o!
selfbanned

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Linki
« Reply #455 on: 2007-11-07, 14:16:25 »
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

paatos

  • Guest
Odp: Linki
« Reply #456 on: 2007-11-07, 17:30:37 »
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1356&wid=9365699&rfbawp=1194452809.504&ticaid=14c7a

Policja wejdzie do jego domu i odkryje cala dyskografie Wyrda itd. na biurku.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Linki
« Reply #457 on: 2007-11-07, 17:44:27 »
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1356&wid=9365699&rfbawp=1194452809.504&ticaid=14c7a
Policja wejdzie do jego domu i odkryje cala dyskografie Wyrda itd. na biurku.
z tego co widzê na zachowanej w google kopii jego profilu na youtube kole¶ s³ucha³ rammstein, bodomów, slayera, impaled nazarene, NIN, itd., by³ rasist± i przede wszystkim ateist±.
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Linki
« Reply #458 on: 2007-11-07, 19:35:26 »
... i przede wszystkim ateist±.

rozumiem ze to Twoje wytlumaczenie tej strzelaniny?

w koncu religijni ludzie nie zabijaja  :roll:

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Linki
« Reply #459 on: 2007-11-07, 20:22:23 »
... i przede wszystkim ateistą.
rozumiem ze to Twoje wytlumaczenie tej strzelaniny?
żadne wytłumaczenie. wierzący na pewno inaczej widzi śmierć człowieka od niewierzącego, dla którego człowiek jest "overrated animal", to swoją drogą. równie dobrze mogleś się przyczepić, że oskarżam o tę masakrę wymienione zespoły. po prostu napisałem co przeczytałem w profilu zabójcy
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Linki
« Reply #460 on: 2007-11-07, 20:38:51 »
... i przede wszystkim ateist±.
rozumiem ze to Twoje wytlumaczenie tej strzelaniny?
¿adne wyt³umaczenie. wierz±cy na pewno inaczej widzi ¶mieræ cz³owieka od niewierz±cego, dla którego cz³owiek jest "overrated animal", to swoj± drog±. równie dobrze mogle¶ siê przyczepiæ, ¿e oskar¿am o tê masakrê wymienione zespo³y. po prostu napisa³em co przeczyta³em w profilu zabójcy

fakt, moglbym sie przyczepic - gdybys pisal I PRZEDE WSZYSTKIM rammstein I PRZEDE WSZYSTKIM slayer, itd. ;)

i spojrzenie na smierc jest pewnie inne tak jak mowisz, na przyklad ktos kto wierzy w zycie pozagrobowe moze miec dla tego ziemskiego mniejszy szacunek, skoro najwazniejsze jest to pozagrobowe :roll:

a ogolnie sens mojego czepiania sie jest taki ze wiara lub jej brak nie jest czynnikiem determinujacym sklonnosci psychopatyczne :P

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Linki
« Reply #461 on: 2007-11-07, 21:11:31 »
napisałem "przede wszystkim" bo lubię się czepiać  :P, ale nie napisałem o samym ateizmie
Quote
i spojrzenie na smierc jest pewnie inne tak jak mowisz, na przyklad ktos kto wierzy w zycie pozagrobowe moze miec dla tego ziemskiego mniejszy szacunek, skoro najwazniejsze jest to pozagrobowe :roll:
no tak, bo średniowieczny mnich, o którym chyba mówisz jest dziś wzorem dla każdego wierzącego.
wydaje mi się jednak, że łatwiej zabić człowieka gdy widzi się w nim związek chemiczny niż nieśmiertelną istotę
« Last Edit: 2007-11-07, 21:14:19 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Linki
« Reply #462 on: 2007-11-07, 21:27:29 »
napisa³em "przede wszystkim" bo lubiê siê czepiaæ  :P, ale nie napisa³em o samym ateizmie
Quote
i spojrzenie na smierc jest pewnie inne tak jak mowisz, na przyklad ktos kto wierzy w zycie pozagrobowe moze miec dla tego ziemskiego mniejszy szacunek, skoro najwazniejsze jest to pozagrobowe :roll:
no tak, bo ¶redniowieczny mnich, o którym chyba mówisz jest dzi¶ wzorem dla ka¿dego wierz±cego.
wydaje mi siê jednak, ¿e ³atwiej zabiæ cz³owieka gdy widzi siê w nim zwi±zek chemiczny ni¿ nie¶mierteln± istotê

wlasciwie to jesli uwazasz kogos za niesmiertelna istote to wiesz ze go i tak nie zabijesz tylko odeslesz do lepszego ze swiatow.. wiec ciezko powiedziec :]

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Linki
« Reply #463 on: 2007-11-07, 21:37:01 »
Ale offtop, takie tematy to chyba prêdzej do "przemy¶leñ" :P

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Linki
« Reply #464 on: 2007-11-07, 21:44:57 »
Ale offtop, takie tematy to chyba prędzej do "przemyśleń" :P

albo do kasacji

Francuzi nabijają się z Tuska :]
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

 

lofty-success