Author Topic: Arriving Somewhere...  (Read 2647 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Arriving Somewhere...
« on: 2007-07-20, 16:51:00 »
Co s±dzicie o tym pierwszym DVD Porcupine Tree? Dla mnie to po prostu ¶wietnie zrealizowane DVD, ¶wietny koncert, ¶wietna setlista (mogê narzekaæ, ¿e zabrak³o choæby 'Russia On Ice', czy 'Stop Swimming', ale przecie¿ jest mnóstwo innych ¶wietnych utworów)

I chocia¿ niektóre wykonania mi siê nie podoba³y na pocz±tku (wokal Stevena w 'Lazarus'), to w koñcu jako¶ mi przesz³o i uwa¿am ten koncert za co¶ super :) Porównywalny z 'Lamentations' (nie wiem, co wolê :) )

Za to wykonanie 'Don't Hate Me' powala mnie na kolana za ka¿dym razem. Podoba mi siê du¿o du¿o bardziej, ni¿ wersja studyjna ze 'Stupid Dream'.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Arriving Somewhere...
« Reply #1 on: 2007-08-09, 01:43:51 »
Koncert ¶wietny. Zastanawiam siê czy to nie jest czasem ten, na którego projekcji by³am kiedy¶ z absent_friend i kolegami. Niestety tamten za s³abo pamiêtam  :( Jak siê patrzy na zespó³ podczas koncertu to inaczej siê odbiera muzykê, nawet nie potrafiê wyja¶niæ tego fenomenu. Setlista mi siê bardzo podoba, Arriving Somewhere... Open car... mniam.
A no i Don't Hate Me rzeczywi¶cie bardzo dobrze brzmi.
« Last Edit: 2007-08-09, 02:00:09 by Kekkai »

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
Odp: Arriving Somewhere...
« Reply #2 on: 2007-08-10, 11:55:50 »
To by³ ten ;) ¦wietny koncert, kilka smaczków, rozszerzeñ.. Baardzo pozytywne DVD. :]

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."