Author Topic: Co porabiacie?  (Read 9249 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Co porabiacie?
« Reply #15 on: 2007-07-31, 09:59:18 »
A ja jeszcze nie studiujê. Od wrze¶nia rozpoczynam klasê maturaln±. Próbna matura, studniówka, normalna matura. Zapowiada siê stresuj±cy rok. (je¶li siê do tego do³o¿y jeszcze egzamin na prawo jazdy #2 - ale to na szczê¶cie jeszcze pod koniec wakacji)

Obecnie byczê siê na wakacjach. Chocia¿ nie wiem, czy s³owo "byczê siê" jest odpowiednie. Przeczyta³em ksi±¿kê do historii z pierwszej klasy (pierwsz± czê¶æ - o staro¿ytno¶ci), robiê sobie notatki, nied³ugo skoñczê robiæ notatki ze staro¿ytno¶ci, wtedy zaczynam czytaæ ksi±¿kê o ¶redniowieczu i te¿ bêdê sobie robi³ notatki. Poza tym wczoraj by³em w Ochotniczym Hufcu Pracy, ale akurat od 30 lipca do 10 sierpnia go zamknêli, wiêc poszed³em do pizzeri, gdzie chcieli zatrudniæ pomoc do kuchni. Od kilku minut by³o nieaktualne ;/

W wolnym czasie oczywi¶cie próbujê poch³aniaæ niekoñcz±ce siê (chyba) zapasy bardzo dobrej muzyki.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Co porabiacie?
« Reply #16 on: 2007-07-31, 11:38:18 »
mgr in¿. – niegdy¶ kto¶ to prze³o¿y³ jako skrót od "mo¿esz gówno robiæ i nie¼le ¿yæ".
W obecnych realiach t³umaczy siê to od ty³u: "¿eby¶ nie-wiem ile robi³, gówno masz" :P

Z wykszta³cenia i zawodu jestem nauczycielem. Po dwóch latach piêknej wspó³pracy po¿egna³em siê ze szko³± we Wroc³awiu i aktualnie zanosi siê na pracê w Bielsku-Bia³ej. Poza tym prezesujê stowarzyszeniu, które opiekuje siê starszymi lud¼mi.

Z zami³owania (i czê¶ciowo wykszta³cenia) jestem informatykiem - moj± pasj± jest Linux i tematy pokrewne. W³asnowierca, libertarianin (ale chyba niezbyt ortodoksyjny)
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Co porabiacie?
« Reply #17 on: 2007-07-31, 12:56:48 »
A ja... niczym ciekawym siê nie zajmuje. Tzn. koncze wlasnie filozofie na krakowskiej AP, w pazdzierniku zaczynam archeologie na 'Najlepszej  polskiej uczelni w 2007r.' UW (wlasciwie to jest ciekawe... jedno i drugie)

Aktualnie siedze w Anglii i sprawdzam ceny biletow do Amsterdamu (zeby nastepny miesiac siedziec w Holandii).

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Co porabiacie?
« Reply #18 on: 2007-07-31, 15:18:55 »
 Filozofiê, powiadasz? Równie¿ chcia³bym 'mi³o¶c m±dro¶ci' studiowac :roll:

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Co porabiacie?
« Reply #19 on: 2007-07-31, 18:33:19 »
Z wykszta³cenia jetem magistrem filologii angielskiej. Wszystko przez moje zami³owanie do jêzyków, oprócz angielskiego calkiem nie¼le idzie mi francuski. Trochê uczy³am siê jeszcze niemieckiego i japoñskiego :) Bawi± mnie równie¿ komputery, choæ czêsto miewam z nimi przeprawy jak przez ocean (jak cos siê mo¿e sknociæ, sknoci siê u Kekkai). Jak to mawiaj± m±rdzy ludzie, do¶wiadczenie óczy XD
Muzyka od zawsze by³a moj± pasj±. Spiewa³am ale ju¿ nie ¶piewam no i próbujê wybraæ z niej to, co najlepsze :) By³ moment, kiedy do¶æ czêsto rysowa³am mangowe postacie ale jako¶ zami³owanie do m&a siê wypali³o.
Teraz masowo wysy³am Listy motywacyjne i CV do ró¿nych miejsc, gdzie kogo¶ poszukuj± :) No i na razie czekam :)
Jak siê zbuntujê to pójdê do akademii CISCO a potem przejmê kontrolê nad ¶wiatem... bójcie siê XD

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Co porabiacie?
« Reply #20 on: 2007-07-31, 19:04:48 »
Wiêkszo¶æ zdo³a³a siê ju¿ pewnie zorientowaæ co studiujê.
Chyba to nie jest a¿ tak jasne, albo nie wyry³o mi siê w pamiêci, wiêc mo¿e móg³by¶ powtórzyæ, bo jak wspomnia³am, nie jestem tego ¶wiadoma, a w koñcu od tego jest ten temat :P
...If I call will you come and will you save me?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Co porabiacie?
« Reply #21 on: 2007-07-31, 23:15:55 »
No jak trzeba to trzeba. Mam w planie studiowaæ matematykê na wydziale matematyki ;) na AGH, bo jako¶ tak wysz³o. Nie, ¿eby mnie matma pasjonowa³a, ale po prostu w miarê mi idzie i nie ¶miem marnowaæ wrodzonych talentów ;] Mam w planie jeszcze co¶ robiæ z ekonomi± w przysz³o¶ci, tak mi siê widzi, i zarabiaæ kupê kasy.

Urodzona telemarketerka, niestety ten malowniczy okres w moim ¿yciu odszed³ w niepamiêæ wraz z finalnym zakupem Maleñstwa.

W wolnych chwilach nosi mnie górowo :] I w sumie to moja najwiêksza pasja jest, tak prawdê mówi±c - je¼dzi³am i chodzi³am od zawsze, ale ca³kiem odbi³o mi dopiero rok temu.
wszystko, co sko¶ne.

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Co porabiacie?
« Reply #22 on: 2007-08-01, 00:05:36 »
Wiêkszo¶æ zdo³a³a siê ju¿ pewnie zorientowaæ co studiujê.
Chyba to nie jest a¿ tak jasne, albo nie wyry³o mi siê w pamiêci, wiêc mo¿e móg³by¶ powtórzyæ, bo jak wspomnia³am, nie jestem tego ¶wiadoma, a w koñcu od tego jest ten temat :P
Filologiê angielsk± na U¦u (filia w Pineville :mrgreen:)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Co porabiacie?
« Reply #23 on: 2007-08-01, 11:41:42 »
Filozofiê, powiadasz? Równie¿ chcia³bym 'mi³o¶c m±dro¶ci' studiowac :roll:
Od tego sie w glowie przewraca ;) Ja dopiero teraz zauwazylam, ze naprawde mialam w cholere czytania i nauki, a jak w tym siedzialam, to wydawalo mi sie, ze nic nie robie (no prawie nic).
Moze kiedys do tego wroce, ale na razie mam dosc (m.in. przez niezbyt fajna atmosfere i organizacje w instytucie, a to tez ma sporo do rzeczy)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Co porabiacie?
« Reply #24 on: 2007-08-01, 23:32:53 »
Jutro o 9 rozmowa o pracê t³umacza. Bojê siê trzymajcie kciuki :)

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Co porabiacie?
« Reply #25 on: 2007-08-02, 00:27:35 »
 TZryamamy! :)))))))))

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Co porabiacie?
« Reply #26 on: 2007-08-02, 15:10:03 »
No i zaczê³am robiæ projekt, ju¿ siê wkrêci³am, na razie idzie dobrze, oby tak dalej  :mrgreen:
Odno¶nie rozbie¿no¶ci miêdzy teori± a praktyk± w wykonywaniu projektów polecam ksi±¿kê Edwarda Yourdona pt. "Marsz ku klêsce". :mrgreen: Napisana w lu¼nym stylu, nieco humorystycznie, choæ autor zastrzega, ¿e te abstrakcyjne sytuacje, które opisuje, to samo ¿ycie przy pracy nad projektami :P

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Co porabiacie?
« Reply #27 on: 2007-08-02, 17:59:51 »
Tak, jasne, bo ja nigdy nie pisa³am projektów i nie wiem jak to jest... ;> nie odbieraj mi szczê¶cia z udanego pierwszego dnia pracy :P

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Co porabiacie?
« Reply #28 on: 2007-08-02, 18:35:09 »
w odpowiedzi na otwierający post. piję [sam], czytam, męczę gitarę i gram w baldura ( =] ). chcę jeszcze zdążyć gdzieś popracować, ale jak się_znam to nic z tego nie będzie. od października fil. indo na uamie będzie fajnie =] póki co czekam na stos książek i podręczników, które idą mi już drugi tydzień, wysłane już drugi raz na stary adres... ech [nie moja wina!]
poza tym pierwszy raz w życiu chcę by wakacje już się kończyły [=
acha. no i mieszkam sobie w new place. na górce, przy lesie, cisza, spokój, świetny widok i klimacik [pod wsią pod miastem =] ], a parę kroków w bok baseny, babskie badziewia na "s", korty, boisko do nogi, rugby, siatka, kosz, konie, itp. itd.. brakuje tylko golfa ;). oryginalna wioska z olimpijskim ośrodkiem, który świeci pustkami. tylko, że ja do sportowców nie należę. a dla najbliższej pizzerni dowóz za daleko =[
« Last Edit: 2007-09-14, 19:50:43 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Co porabiacie?
« Reply #29 on: 2007-08-03, 14:04:57 »
Ostatnio porobi³o mi siê w cholerê zaleg³o¶ci na forum, ale ju¿ powoli nadrabiam. :mrgreen: W ka¿dym razie, je¶li chodzi o powód tych zaleg³o¶ci, to pracujê sobie w firmie, zajmuj±cej siê sprz±taniem, przy inwentaryzacji; je¿d¿ê sobie po Polsce, oklejam odkurzacze i skanujê kody. Lajtowa praca - poza tym, ¿e rzadko przy kompie siedzê - a dobrze p³atna. :mrgreen:

W zwi±zku z t± prac± od najbli¿szego poniedzia³ku przez kilka dni (nie d³u¿ej ni¿ tydzieñ raczej) bêdê w Krakowie i okolicach, wiêc móg³bym siê spotkaæ z krakowsk± braci±. Jakby co to oferty na pw, albo w temacie ze zlotami.

Pozdrawiam! :mrgreen:
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

 

lofty-success