Author Topic: Slayer (nie koñczy dzia³alno¶ci) i inne zespo³y, które koñcz± dzia³alno¶æ  (Read 23583 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Slayer zakoñczy dzia³alno¶æ?
Szkoda, jeden z moich ulubionych zespo³ów i niew±tpliwa legenda muzyki metalowej.
Sorry, je¶li to ju¿ by³o, ale nie znalaz³em podobnego newsa.
« Last Edit: 2011-09-22, 11:01:49 by Unas »
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Slayer kończy działalność.
« Reply #1 on: 2007-08-20, 15:01:28 »
Slayera nigdy nie słuchałem i nigdy nie trawiłem, lecz uzasadnienie owego ewentualnego rozpadu przypomina nieco odejście Petera Lindgrena... Pochwalić za szczerość i wyczucie 'odpowiedniego momentu'.

BTW: Odwiedziłem hasło 'Opeth' na wikipedii i mnie uderzyło gdy ujrzałem napisane jak teraz wygląda obecny skład, a Lindgren w 'Byłych członkach' :| Taka refleksja...

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Slayer kończy działalność.
« Reply #2 on: 2007-08-20, 16:21:10 »
nie wierzę, zdobyli się na odwagę by zejść wreszcie ze sceny, za co przecież nie ma $... chyba wyczerpał się limit wariacji na temat jednego riffu
Slayer ma parę fajnych utworów, niezły klimat, ale moim zdaniem razem z takimi ekipami jak Cannibal Corpse czy Pantera tworzy grupę zespołów, których fenomenu za chiny nie da się zrozumieć  :roll:
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Slayer koñczy dzia³alno¶æ.
« Reply #3 on: 2007-08-20, 16:37:40 »
nie wierzê, zdobyli siê na odwagê by zej¶æ wreszcie ze sceny, za co przecie¿ nie ma $... chyba wyczerpa³ siê limit wariacji na temat jednego riffu
Slayer ma parê fajnych utworów, niez³y klimat, ale moim zdaniem razem z takimi ekipami jak Cannibal Corpse czy Pantera tworzy grupê zespo³ów, których fenomenu za chiny nie da siê zrozumieæ  :roll:
Zgadzam siê! (no, mo¿e oprócz CC ;P)
selfbanned

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Slayer koñczy dzia³alno¶æ.
« Reply #4 on: 2007-08-21, 09:31:55 »
Szkoda...wielka szkoda...moja równie ulubiona kapela :( Trudno przynajmniej nie bêd± na nich ludzie naje¿dzaæ ...to nic...¿egnam :)
Bite your tongue, ignore the splinter.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Slayer koñczy dzia³alno¶æ.
« Reply #5 on: 2007-08-21, 23:32:29 »
Czekam, a¿ Metallica podejmie tak donios³± decyzjê. Obawiam siê jednak, ¿e mog± nie zd±¿yæ przed wydaniem nowego albumu :(
True Pagan Winter Crew

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Slayer koñczy dzia³alno¶æ.
« Reply #6 on: 2007-08-22, 00:12:18 »
nie wierzê, zdobyli siê na odwagê by zej¶æ wreszcie ze sceny, za co przecie¿ nie ma $... chyba wyczerpa³ siê limit wariacji na temat jednego riffu
Slayer ma parê fajnych utworów, niez³y klimat, ale moim zdaniem razem z takimi ekipami jak Cannibal Corpse czy Pantera tworzy grupê zespo³ów, których fenomenu za chiny nie da siê zrozumieæ  :roll:
Zgadzam siê! (no, mo¿e oprócz CC ;P)
A ja w³a¶nie nie rozumiem fenomenu CC.. Slejera i Panterê kiedy¶ wielbi³em :P

A Slayer jak Slayer, kiedy¶ zespó³ mojego ¿ycia, teraz nawet do¶æ czêsto wracam do niektórych p³yt, widzia³em ich na ¿ywo trzy razy i za ka¿dym roznie¶li k***a wszystko. Co prawda ostatni± p³yt± ju¿ siê zbytnio nie zachwycam, ale bez wahania poszed³bym na ka¿dy kolejny koncert 8) I w³a¶nie dlatego ¿a³ujê, chocia¿ z drugiej strony rozumiem podjêcie takiej decyzji :mrgreen: Mam nadziejê, ¿e chocia¿ zrobi± po¿egnaln± trasê :mrgreen:
U mnie Opeth nigdy im nawet nie dorównywa³ :P

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Slayer kończy działalność.
« Reply #7 on: 2007-08-27, 11:16:55 »
A ja uważam, że Slayer jest szczery. Po za czasami młodości nigdy nie strugali "nie wiadomo jakich gwiazd", może poza nieco rozdętym ego Kinga. Grali co chcieli, często pod prąd oczekiwaniom publiki. A Tom ma rację, żeby skończyć działalność w dobrym momencie, a nie rozmieniać legendę zespołu na drobne. Mają dość, proszę bardzo. To ich zespół i ich życie.

Poza
-- Minder
« Last Edit: 2007-08-27, 11:53:26 by minder »
[under construction]

Sharlet

  • Posts: 80
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Slayer koñczy dzia³alno¶æ.
« Reply #8 on: 2007-09-19, 16:33:39 »
Kurde szkoda, bo raz ich tylko s³ysza³am na ¿ywo i to akurat wtedy, gdy Tom mia³ problemy z wokalem :( Lubie dosyæ Slayera, ale nie jestem maniakiem, wiêc prze¿yjê, choæ pojecha³abym z chêci± na jeszcze jeden koncert.

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Slayer koñczy dzia³alno¶æ.
« Reply #9 on: 2007-09-20, 12:54:36 »
A ja nie by³am na ani jednym ich koncercie, a BAAAARDZO bym chcia³a....szkooooooda :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ;( :(
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Sharlet

  • Posts: 80
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Slayer koñczy dzia³alno¶æ.
« Reply #10 on: 2007-09-22, 00:05:51 »
Mi jest ¿al, ¿e nie zobaczê ju¿ nigdy koncertu Opeth w starym sk³adzie, ale co pan zrobisz? nic pan nie zrobisz heh

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Slayer koñczy dzia³alno¶æ.
« Reply #11 on: 2007-09-23, 17:45:26 »
Slayer skonczyl sie po Kill 'em All


heh no troche bedzie szkoda tych starych 'szatanistow'... ale jak to ktos powyzej zauwazyl, lepiej odejsc w dobrym momencie niz przez lata emeryckie rozmieniac na drobne swoja legende..

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
selfbanned

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Slayer koñczy dzia³alno¶æ.
« Reply #13 on: 2011-09-21, 10:02:44 »
Tak mi wpad³ w oko ten temat przegl±daj±c newsy i muszê zwróciæ uwagê na fakt, ¿e Slayer ani dzia³alno¶ci nie zakoñczy³ ani nie wypieraj± siê chêci kolejnego wej¶cia do studia po ozdrowieniu Hannemanna. :mrgreen: A temat ma jakie¶... 4 lata.
[under construction]

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Slayer koñczy dzia³alno¶æ.
« Reply #14 on: 2011-09-21, 16:47:29 »
Ale¶ mnie wystraszy³ ! Ju¿ myslalem ze na serio jak zobaczy³em ze nowy post...

 

lofty-success