Author Topic: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes  (Read 38438 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Serenity Painted Death

  • Posts: 481
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #45 on: 2007-12-12, 17:10:46 »
Quote from: http://www.opeth.com/
NOTE! "The Roundhouse Tapes" DVD (Live at the Camden Roundhouse 2006, HD filmed) release is now set to September 2008. The dvd will feature fan interviews, band interviews, soundcheck footage and live photos.
:?

Pffff!! Haha! Bosh jak mo¿na a¿ tak to odwlekaæ, przecie¿ to DVD powinno siê ukazaæ ju¿ w tym roku. No dobra...to poczekam ze zbieraniem kasy na to DVD bo i tak pewnie wyjdzie w 2009.
Najwiêksz± zalet± cz³owieka jest to, ¿e potrafi my¶leæ.
Szkoda tylko, ¿e jest to tak¿e jego najwiêksza wada.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #46 on: 2007-12-12, 19:36:20 »
No niestety, nawet blabbermouth.net podaje, ¿e DVD uka¿e siê dopiero jesieni± przysz³ego pomimo zapowiadanego wcze¶niej "early 2008". Szkoda. :? Zajawka na YouTube tak mnie podkrêci³a i my¶la³em, ¿e to ju¿ nied³ugo, a tu przyjdzie jeszcze tyle czekaæ... Pewnie to zagrywka wydawcy (szczególnie po niez³ych wynikach sprzeda¿y za oceanem), by z powodu ukazania siê DVD zbyt szybko nie spad³o zainteresowanie p³yt± CD.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #47 on: 2007-12-15, 10:55:43 »
W takim wypadku liczê na to, ¿e ten po¶lizg spowodowany jest planami wydania nowego albumu na pocz±tku, lub w po³owie przysz³ego roku tak, by obie p³yty ze sob± nie kolidowa³y. Przecie¿ maj± graæ nowy materia³ ju¿ w kwietniu (wielkie please!).

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #48 on: 2007-12-15, 11:25:43 »
Nowy album ma siê ukazaæ:
Quote
The Gauntlet: Is the album expected to be released before you hit the states with Dream Theater?
Mikael: I think it will be out during that tour, sometime in April/May of next year.

Mo¿e by³y jakie¶ naciski ze strony RoadRunner, by DVD ukaza³o siê po wydaniu nowej p³yty. A mo¿e jak pisa³em wy¿ej:
Pewnie to zagrywka wydawcy (szczególnie po niez³ych wynikach sprzeda¿y za oceanem), by z powodu ukazania siê DVD zbyt szybko nie spad³o zainteresowanie p³yt± CD.
Albo z powodu nagrywania nowego albumu, prace nad DVD nie zosta³y jeszcze zakoñczone (Mikael uczestniczy czynnie w produkcji obu projektów). Trudno powiedzieæ...
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #49 on: 2007-12-22, 23:34:24 »
Pewnie to zagrywka wydawcy (szczególnie po niez³ych wynikach sprzeda¿y za oceanem), by z powodu ukazania siê DVD zbyt szybko nie spad³o zainteresowanie p³yt± CD.
To raczej dzia³a w drug± stronê. Nowa p³yta, nowe rzesze nastolatków oczarowane Opeth. Kto¶ tu ewidentnie chce zadbaæ o to, ¿eby po paru miesi±cach od ukazania siê p³yty podbiæ popularno¶æ zespo³u.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #50 on: 2007-12-23, 14:30:08 »
Ach, niech robi± co chc± aby siê to negatywnie nie odbija³o na jako¶ci nagrañ. Mój "Roundhouse Tapes" ju¿ le¿y pod choinkê czekaj±c na rozpakowanie. :)
[under construction]

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #51 on: 2007-12-23, 14:35:10 »
mnie sie zdaje ze majac ograniczony budzet fani majac do wyboru DVD ze starymi kawalkami i plyte z nowymi, wybiora to drugie wiec szkoda im to wydawac w podobnym terminie.. ale wielka szkoda dla takich jak ja co to kupia oba :(  no nic, byleby terminu nowego albumu dotrzymali jakos..

Black Demon

  • Posts: 17
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • "... a szatan przyjdzie w glanach..."
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #52 on: 2008-02-18, 13:05:50 »
Tak! To z pewno¶ci± chwyt marketingowy! Ale nie mogê siê doczekaæ!
"... a szatan przyjdzie w glanach..."

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #53 on: 2008-02-27, 18:22:42 »
Strrrrraszna pro¶ba. Niech mi kto¶ proszê powie, czy do Roundhouse Tapes do³±czony jest jaki¶ booklet, bo zakupi³em i w miejscu na booklet jest powietrze. Mam ich opieprzaæ?
No way in from the outside, no way out from within.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #54 on: 2008-02-27, 19:40:58 »
Siê nie znam, bo nie mam, ale logika podpowiada, ¿e je¶li jest miejsce na booklet, to powinien on tam byæ :-k
True Pagan Winter Crew

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #55 on: 2008-02-27, 20:04:36 »
no w³a¶nie mi te¿ logika podpowiada, ¿e powinien byæ a nie mogê nigdzie w internecie znale¼æ o tym informacji. G³upio by³oby tak siê k³óciæ o nic z pracownikami empiku. Dopóki siê nie dowiem, dopóty wstrzymam konie.

Edit:
no to panowie z Empiku maja prze***ne! Jak im jutro huknê, to siê nie pozbieraj±. Owszem min, mia³e¶ racjê. Booklet powinien byæ. Widzia³em na aukcjach internetowych. http://www.allegro.pl/item320519155_opeth_the_roundhouse_tapes_2cd_.html  jedna z nich jako dowód.
« Last Edit: 2008-02-27, 20:14:51 by Milad »
No way in from the outside, no way out from within.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #56 on: 2008-02-27, 20:37:30 »
Jacek pisa³ o tym tu wystarczy³o zajrzeæ stronê wcze¶niej.

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #57 on: 2008-02-27, 20:48:44 »
zagl±da³em, zagl±da³em. Ale my¶la³em, ¿e s± ró¿ne wydania, bo gdzie¶ to wyczyta³em. Ja kupi³em to w kartonowym pude³ku, ale by³y ponoæ jeszcze jakie¶ w plastikowym (ale mogê sie myliæ).
No way in from the outside, no way out from within.

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #58 on: 2008-02-27, 23:19:41 »
Myl± siê i mieszaj± w tych empikach jak nie wiem. Kupowa³em ostatnie DVD Gilmoura, to dosta³em w (zafoliowanym) opakowaniu dwa razy 'disc2', czyli same bonusy bez w³asciwego koncertu ;s
« Last Edit: 2008-02-27, 23:27:29 by tacchif »
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Nowe DVD Opeth - Roundhouse Tapes
« Reply #59 on: 2008-02-28, 21:23:21 »
Urzek³a mnie moja historia:
Poszed³em kulturalnie do Empiku Junior (marsza³kowska strasse), gdzie po kilkunastu minutach pan stwierdzi³, ¿e RT im sie w³a¶nie skoñczy³o i czy ma mi oddaæ pieni±¿ki. Pieni±¿ków sobie do hi-fi nie w³o¿ê, tote¿ pan powiedzia³ mi, ze w CH Arkadii maj± 2 sztuki. Czym prêdzej uda³em siê w powy¿sze miejsce, gdzie okaza³o siê, ¿e jednak tego nie ma. Ma³o tego, w jakiej¶ innej bazie danych pojawi³y siê 2 sztuki na Nowym ¦wiecie (lub czekanie miesi±c na przesy³kê :D :D ). Wsteczny do centrum i ju¿ jestem w Megastore. Pani kierownik nie chcia³a mi uwierzyæ, czy aby naprawdê sprzedano mi wybrakowan± kopiê, czy mo¿e zabra³em ksi±¿eczkê i wymieni³em z jakim¶ fanem opeth na narkotyki.
Ostatecznie przyjê³a moj± wersjê wydarzeñ i dosta³em egzemplarz ju¿ z bookletem. Niestety pani zapomnia³a mi go "odkodowaæ" przez co ochrona wziê³a mnie za z³odzieja. Pan wydoby³ z mojego plecaka RT i kaza³ pokazaæ paragon. Jako, ¿e by³ potrzeby pani kasjerce, zosta³ u niej w jakim¶ pude³eczku, ale pan ochroniarz minor nie chcia³ tego przyj±æ do wiadomo¶ci. Parê minut pó¼niej pojawi³ siê jaki¶ ros³y ochroniarz major wraz z pani± kierowniczk± pospolit± zaprowadzili mnie has³em "pan pójdzie z nami, czy mamy wzywaæ policjê?" z powrotem do kasy, gdzie kasjerkus studentus dosta³a ochrzan od ochroniarza major i odkodowa³a mi p³ytê. Empik! szybciej, lepiej, nasza!
No way in from the outside, no way out from within.

 

lofty-success