Author Topic: Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.  (Read 54700 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

PhYuto

  • Guest
Witam wszystkich!!!
Od jakiego¶ czasu jest dostêpna limitowana edycja pierwszych trzech p³yt Opeth, mianowicie: Orchid, Morningrise i My Arms, Your Hearse. Opakowania do p³yt s± w kszta³cie monety... I mam w zwi±zku z tym pytanie. Jak na razie tylko jeden sklep internetowy - www.mystic.com.pl - oferowa³ te p³yty, jednak¿e okaza³o siê, ¿e ju¿ ich nie maj±. Czy s± jakie¶ inne sklepy internetowe, które maj± w swojej ofercie w/w pozycje? Prosi³bym o odpowied¼. Z góry dziêkujê. Pozdrawiam wszystkich fanów Opeth...
PhYuto

Tom

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • http://www.katatonia.of.pl
Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.
« Reply #1 on: 2004-03-12, 18:43:02 »
Ja widzia³em te reedycje w Media Markt, mo¿e spróbuj tam?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.
« Reply #2 on: 2004-03-13, 17:05:02 »
Ja znalaz³em w empiku. Cena raczej niezachêcaj±ca. Zawarto¶ci nie ujrza³em, bo nie chcieli rozrywaæ folii :evil:
True Pagan Winter Crew

caress of stars

  • Guest
Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.
« Reply #3 on: 2004-03-13, 18:46:35 »
Podobno w music cornerze sa, znajomy mowil, ze widzial.

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.
« Reply #4 on: 2004-03-19, 15:03:32 »
witam
ja kupilem sobie album Orchid w tej limitowanej wersji.kupilem w media markt w lublinie,ale w media markt w rzeszowie tez widzialem te plyty wiec sadze ze w innych media markt'ach w pozostalych miastach tez mozna nabyc te plytki :twisted:  niestety zawartoscia tego boxu jest tylko sam krazek i naklejka wielkosci pudelka,czarna z duzym bialym logo. niestety nie ma rzadnej ksiazeczki ani nic w tym stylu :cry:

ironBIDDAF

  • Posts: 79
  • Karma: +0/-0
    • http://WWW.METALMADNESS.PL
Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.
« Reply #5 on: 2004-03-20, 14:04:28 »
Quote from: masster
witam
ja kupilem sobie album Orchid w tej limitowanej wersji.kupilem w media markt w lublinie,ale w media markt w rzeszowie tez widzialem te plyty wiec sadze ze w innych media markt'ach w pozostalych miastach tez mozna nabyc te plytki :twisted:  niestety zawartoscia tego boxu jest tylko sam krazek i naklejka wielkosci pudelka,czarna z duzym bialym logo. niestety nie ma rzadnej ksiazeczki ani nic w tym stylu :cry:


To kicha. A jaka cena?
:(

http://republika.pl/metal-madness/love.jpg

wyraz mi³o¶ci do.... Fizyki

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.
« Reply #6 on: 2004-03-21, 16:09:54 »
Quote from: ironBIDDAF
Quote from: masster
witam
ja kupilem sobie album Orchid w tej limitowanej wersji.kupilem w media markt w lublinie,ale w media markt w rzeszowie tez widzialem te plyty wiec sadze ze w innych media markt'ach w pozostalych miastach tez mozna nabyc te plytki :twisted:  niestety zawartoscia tego boxu jest tylko sam krazek i naklejka wielkosci pudelka,czarna z duzym bialym logo. niestety nie ma rzadnej ksiazeczki ani nic w tym stylu :cry:


To kicha. A jaka cena?


nie pamietam dokladnie ale dalem chyba cos ok 63 zl.czyli IMHO zdecydowanie bardziej oplaca sie kupic normalna wersje plyty,zwlaszca ze nielimitowany Orchid kosztowal ok 46 zl a mial ksiazeczke :evil:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.
« Reply #7 on: 2004-03-24, 19:02:14 »
Wcale bym siê nie obrazi³ gdyby Music For Nations wykupi³a od Candlelight prawa do pierwszych p³yt, bo widaæ, ¿e CL odwala fuszerkê, a MFN przynajmniej co¶ by konkretnego z tymi prawami zrobi³a. Marzy mi siê wydanie winylowe MAYH - otwierane, z tekstem wydrukowanym w ¶rodku i zdjêciami na koszulkach, bo winylowe MAYH by Candlelight nie jest warte funta k³aków (pomijaj±c opakowanie - d¼wiêk jest fatalny). A jak sobie przypomnê winylowe BWP by MFN ehhh...  :roll:
Pmoijam ju¿ tak oczywisty fakt, ¿e gdyby MFN mia³o prawa choæby do MAYH, to Lamentations koñczy³oby siê standardowym Demon of the Fall :twisted:


Wiem, bredzê od rzeczy. Chory jestem.
True Pagan Winter Crew

ironBIDDAF

  • Posts: 79
  • Karma: +0/-0
    • http://WWW.METALMADNESS.PL
Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.
« Reply #8 on: 2004-03-25, 08:47:58 »
Quote from: Minder
A jak sobie przypomnê winylowe BWP by MFN ehhh...  :roll:


Ostatnio siê zaopatrzy³em w BWP na winylu. S³ucha³em na dobrym sprzêcie i a¿ ciary przechodzi³y. Niesamowite brzmienie... jako¶æ cód miód. Czekam na inne wydania winylowe.
:(

http://republika.pl/metal-madness/love.jpg

wyraz mi³o¶ci do.... Fizyki

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.
« Reply #9 on: 2004-03-26, 21:20:09 »
Quote from: ironBIDDAF
Quote from: Minder
A jak sobie przypomnê winylowe BWP by MFN ehhh...  :roll:


Ostatnio siê zaopatrzy³em w BWP na winylu. S³ucha³em na dobrym sprzêcie i a¿ ciary przechodzi³y. Niesamowite brzmienie... jako¶æ cód miód. Czekam na inne wydania winylowe.


dlaczego ja jeszcze tego nie s³ysza³am ?????  :roll:   :P
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

ironBIDDAF

  • Posts: 79
  • Karma: +0/-0
    • http://WWW.METALMADNESS.PL
Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.
« Reply #10 on: 2004-03-28, 16:37:12 »
Quote from: Kea
Quote from: ironBIDDAF
Quote from: Minder
A jak sobie przypomnê winylowe BWP by MFN ehhh...  :roll:


Ostatnio siê zaopatrzy³em w BWP na winylu. S³ucha³em na dobrym sprzêcie i a¿ ciary przechodzi³y. Niesamowite brzmienie... jako¶æ cód miód. Czekam na inne wydania winylowe.


dlaczego ja jeszcze tego nie s³ysza³am ?????  :roll:   :P


za³atw adapter to sobie pos³uchasz  :roll:  :P

Kea, taki ma³y Twój cytacik "A na co ci winyl?  :roll: "
:(

http://republika.pl/metal-madness/love.jpg

wyraz mi³o¶ci do.... Fizyki

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.
« Reply #11 on: 2004-03-28, 16:46:41 »
Ty siê tym jarasz nie ja. ja chcê tylko po prostu posuchaæ. btw, adaptera NIE mam  :roll:
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.
« Reply #12 on: 2004-03-29, 09:45:31 »
zaszalalam i kupilam sobie "orchid". ciesze sie niezmiernie, bo w pudelku jest taka cudowna naklejka, jaka zawsze chcialam miec. lezy to cudo cale przede mna i cieszy oczki, tudziez uszki, noska niet, bo pachnie swiezym tworzywem sztucznym, ale to szczegol. najwazniejsze, ze ta naklejka jest  :P
podsumowujac: cos dla fanatykow. akbo dla ludzi, ktorzy nie wiedza, co z kapucha zrobic

tyciu

  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.
« Reply #13 on: 2004-03-30, 15:01:44 »
No a ksiazeczka ? Czyli co w tym wydaniu mamy cd + naklejka ? Mogli ksiazeczke tez walnac (chociazby i okragla) .. i napisz jaka to naklejka ? ot zwykla mala z logo ?  cos mi sie wydaje ze nie warto wydawac 70 dych na ta edycje i lepiej chyba kupic juz zwykle wydanie (tansze)
" ... and the night sets forever.."

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Limitowana edycja p³yt Orchid, Morningrise i M.A.Y.H.
« Reply #14 on: 2004-03-30, 16:41:10 »
juz ci pisze  :)  naklejka jest wielkosci +/- plytki, czarna z logiem zaspolu (pewnie odmienilam niepoprawnie, po humanie  :shock:  ), ksiazeczki niet, a wcale bym sie nie obrazila za jakas okragla (znow niepoprawnie  :wink: ) bo to taki bajer by byl. lype po prostu zrobili  :P

 

lofty-success