Dzia³ ogólnomuzyczny > Bloodbath

Bloodbath bez Akerfeldta!

(1/7) > >>

Vronah:
tak± wiadomo¶æ poda³a interia:

Potwierdzi³o siê to, co kilka miesiêcy temu w wywiadzie dla INTERIA.PL mówi³ Dan Swanö. Mikael Akerfeldt, na co dzieñ lider Opeth, nie jest ju¿ wokalist± projektu Bloodbath. Grupa znalaz³a ju¿ nastêpcê, ale jego personalia nie zosta³y jeszcze ujawnione. Nie jest to jedyna zmiana w sk³adzie.

W Bloodbath graj± poza Danem muzycy znani z Katatonii - Anders "Blakkheim" Nyström i Jonas Renkse. Pierwszy z wymienionych panów zapowiedzia³, ¿e wiosn± grupa zamknie siê w studiu nagraniowym i zarejestruje w nim materia³ na nastêpcê p³yty "Resurrection Through Carnage" (2002). Tymczasowa data jego wydania to lato bie¿±cego roku. Album uka¿e siê z logo wytwórni Century Media.

"Blakkheim" potwierdzi³ fakt zakoñczenia wspó³pracy z Akerfeldtem i zapewni³, i¿ Bloodbath ma ju¿ nowego wokalistê.

"Nastêpca jest ju¿ znaleziony i jest to jedno z najwiêkszych nazwisk na scenie. Poza tym Dan Swanö zdecydowa³ zmieniæ instrument i teraz bêdzie dzieli³ siê ze mn± gr± na gitarze. Na perkusji bêdzie graæ teraz kolejna wielka postaæ" - napisa³ "Blakkheim".


szkoda!!
ale i tak nie mogê siê doczekaæ nowej rze¼ni w wykonaniu Szwedów...

caress of stars:
Ciekawe jaki byl powod jego odejscia  :? ...

Maq:
Ciesze sie bardzo na nowy album, oda razu w ciemno go posi±de, jednak glos Akerfeldta byl tak kurewnie charakterystyczny, ze ciezko bedzie go przebic :/

Vronah:

--- Quote from: caress of stars ---Ciekawe jaki byl powod jego odejscia  :? ...
--- End quote ---



mi siê wydaje, ¿e akerfeldtowi siê po prostu nie chcia³o... w koñcu ma zamiar nagaæ nowo± p³ytê z Opethem, a poza tym o wspó³pracy z krwawa³a¼ni± mówi³ ttyle co: ja tam tylko za¶piewa³em...

Tom:
Ja czyta³em, ¿e Mike odszed³ poniewa¿ kontrakt, który podpisa³ bêd±c w Opeth zakazuje udzielania siê muzyków tego zespo³u w innych projektach.
Szkoda, ¿e nie zaryczy na nowym albumie...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version