Author Topic: Bloodbath bez Akerfeldta!  (Read 28749 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Hieronim_Berbelek

  • Posts: 666
  • Karma: +21/-1
  • Gender: Male
Odp: Bloodbath bez Akerfeldta!
« Reply #30 on: 2012-04-16, 21:32:47 »
Oczywi¶cie nie potêpiam Mikaela za odej¶cie z Bloodbath, jedynie irytuje mnie jego podej¶cie do siebie i muzyki ostatnimi czasy.
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Bloodbath bez Akerfeldta!
« Reply #31 on: 2012-04-16, 21:43:44 »
Oczywi¶cie nie potêpiam Mikaela za odej¶cie z Bloodbath, jedynie irytuje mnie jego podej¶cie do siebie i muzyki ostatnimi czasy.
Fakt faktem, ¿e jest nieco arogancki w swoich wypowiedziach. Tak jakby mu nie zale¿a³o na fanach. Nie twierdzê, ¿e powinien pod nas robiæ muzykê, ale zamiast hase³ typu "Jedni s± za inni przeciw nowemu stylowi. Nie dbam o to" móg³by powiedzieæ ¿e ma nadziejê ¿e fani zrozumiej±  t± zmianê stylu czy co¶...

Hieronim_Berbelek

  • Posts: 666
  • Karma: +21/-1
  • Gender: Male
Odp: Bloodbath bez Akerfeldta!
« Reply #32 on: 2012-04-16, 23:30:09 »
Mikael sprowadza wszystko do odej¶cia od stricte metalowego brzmienia, nie przyjmuj±c do wiadomo¶ci mankamentów "Heritage", które niestety do¶æ skutecznie równowa¿± jego pozytywy, st±d chyba jego zacietrzewienie - wyzêbia siê na metal (i fanów metalu), bo my¶li, ¿e ludzie nie doceniaj± jego ukochanego dzie³ka tylko z powodu braku wykopu i growli. Albo te¿ popad³ w samouwielbienie po przeczytaniu kilku recenzji, stawiaj±cych "Heritage" na równi z najwybitniejszymi p³ytami swoich idoli (np w MH). Albo jedno i drugie po trochu. Koniec koñców irytuje mnie, choæ mam nadziejê, ¿e jak wydadz± w koñcu to SC i bêdzie mniej wywiadów z nim, to mi przejdzie.
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Bloodbath bez Akerfeldta!
« Reply #33 on: 2012-04-17, 23:03:32 »
Mikael sprowadza wszystko do odej¶cia od stricte metalowego brzmienia, nie przyjmuj±c do wiadomo¶ci mankamentów "Heritage", które niestety do¶æ skutecznie równowa¿± jego pozytywy, st±d chyba jego zacietrzewienie - wyzêbia siê na metal (i fanów metalu), bo my¶li, ¿e ludzie nie doceniaj± jego ukochanego dzie³ka tylko z powodu braku wykopu i growli.

 =D> =D> =D>
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

 

lofty-success