Author Topic: Oceansize w Hard Rock Cafe  (Read 2234 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Oceansize w Hard Rock Cafe
« on: 2007-09-12, 12:18:12 »
Troche zaskoczyla mnie wiadomosc ze ten swietny zespol z UK pojawi sie 25 X w warszawskim Hard Rocku.. po pierwsze dlatego ze tak jakos cichcem ta wiesc puszczaja (chociaz to ciagle ponad miesiac) a po drugie - ze w Hard Rocku.. ten zespol zasluguje na lepsze miejsce na koncert no ale coz.. dla mnie to i tak fantastyczne wiesci :mrgreen:

Tym ktorzy nie znaja zespolu goraco polecam zapoznac sie z nim, zwlaszcza ze wydaja obecnie nowa plyte zatytulowana Frames. Ich poprzednei dzielo, Everyone Into Position, to jeden z moich ulubionych albumow :)

Ktos jeszcze sie wybiera?

quater

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
Odp: Oceansize w Hard Rock Cafe
« Reply #1 on: 2007-09-12, 23:14:36 »
cholera, znam Ocenasize i chetnie zobacze ich na zywo! no ale ze graja w tym hard rock cafe to porazka... w sumie nigdy nie bylem w tym "cafe" i jakos mnie tam nie ciagnie..
tak wogole to w wawie jest tylko jedno hard rock cafe? (przy zlotych tarasach)

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Oceansize w Hard Rock Cafe
« Reply #2 on: 2007-09-12, 23:56:45 »
cholera, znam Ocenasize i chetnie zobacze ich na zywo! no ale ze graja w tym hard rock cafe to porazka... w sumie nigdy nie bylem w tym "cafe" i jakos mnie tam nie ciagnie..
tak wogole to w wawie jest tylko jedno hard rock cafe? (przy zlotych tarasach)
Tak, jedno.
W sumie rzeczywiÂście dziwne, Âże grajÂą w takim miejscu :? poszedÂłbym gdyby nie to, Âże w wawie bĂŞdĂŞ dopiero na ÂświĂŞta..

 

lofty-success