Author Topic: Asgaard  (Read 5739 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
Asgaard
« on: 2003-06-21, 12:30:11 »
Znacie ten wspanialy polski zespolik ? Ja jestem od dluzszego czasu zakochany w dzwiekach Asgaarda. Jestem szczesliwym posiadaczem kasetek AD SIDERA, AD INFINITUM i EX ORIENTE LUX, a od niedawna takze XIII VOLTUM LUNAE :). Powiedzcie co sadzicie o tym zespole, jestem ciekawy opini. Wsrod moich znajomych in real life niestety niezbyt wiele osob slucha Asgaarda :(.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Asgaard
« Reply #1 on: 2003-06-21, 16:34:26 »
Mam p³ytkê "Ad sidera..." i muszê powiedzieæ, ¿e robi ciekawe wra¿enie do którego¶tam przes³uchania. Potem l±duje w k±cie na d³uuuuuuuuuuugo :? w sumie nie do koñca wiem dlaczego. Pozosta³ych dokonañ zespo³u nie znam, mo¿e mi bardziej podejd±...
True Pagan Winter Crew

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
Asgaard
« Reply #2 on: 2003-06-21, 16:52:50 »
Hehe, mi sie w Asgaardzie podoba bardzo ten placzliwy wokal meski... taki glos wyraza tyle bolu i cierpienia. Wprawdzie to nie jest growl (chyba) jeno skrzek jakis ale kojarzy mi sie troche z Opeth... wiem ze to glupie porownanie ale w Opeth tez przeplataja sie wokale normalne i growl, a tutaj skrzek i placzliwy wokal jesli mozna to tak nazwac.  Pozatym organy... to jest to co kocham w muzyce. Momentami sluchajac Asgaard odnosze wrazenie jakbym byl na XVII wiecznym balu, gdzie kobiety nosza dlugie suknie do ziemi, maja wielkie dekolty, a mezczyzni chodza w koszulach z zabotem i nosza peruki z lokami ;). Uwielbiam Asgaard :).


PS Minder, ja polecam najnowszy Twoj Asgaarda "XIII Pelnia Ksiezyca" :) Jak wiadomo jest tylko XII pelni ksiezyca w roku... Moja znajoma powiedziala ze ta XIII ma symbolizowac taki jakby magiczny wymiar... :)

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Asgaard
« Reply #3 on: 2004-09-16, 15:31:45 »
XIII VOLTUM LUNAE jest genialna. Wspania³e popisy wokalne i klawiszowe. Blisko Asgaardowi do Arcturusa, ró¿ni± siê w sumie klimatem!

Behemoth

  • Posts: 17
  • Karma: +0/-0
    • http://republika.pl/wiersze_beznadziejnego_tytulu
Asgaard
« Reply #4 on: 2004-09-17, 15:40:24 »
bardzo duzo o tym zespole s³ysze, ale nigdzie nie widze ich kaset ani p³yt, choæ miszkam w mie¶cie, w którym powinno siê takie rzeczy bez problemu znale¼c...
Summer is miles and miles away... No one will ask me to stay.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Asgaard
« Reply #5 on: 2004-09-17, 15:44:38 »
Ja p³yte XIII VOLTUM LUNAE kupi³em w Empiku w Krakowie z promocji za 20 z³!

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Asgaard
« Reply #6 on: 2004-09-20, 21:54:21 »
ja mam XIII VOLTUM LUNAE i kurde jest to pierwsza p³yta po My Arms Your Hears która tak mnie zamota³a  :wink:  wbij³a w fotel itp. strasznie wykrêcona. wyjebista. ostatnio s³ucham ca³y czas.  :!:  :!:     :twisted:
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"