Author Topic: Zapowiadane koncerty  (Read 191409 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #780 on: 2017-12-12, 14:05:44 »
Prog In Park II (Sons Of Apollo + Ihsahn)

Do³±cza Anathema, Leprous, Postcards From Arkham

Ca³kiem przyzwoity sk³ad, Leprous musia³em odpu¶ciæ w tym roku, wiêc tym bardziej chêtnie nadrobiê :D

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #781 on: 2017-12-12, 14:15:29 »
Very nie¼le :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #782 on: 2017-12-12, 14:43:41 »
Prog In Park II (Sons Of Apollo + Ihsahn)

Do³±cza Anathema, Leprous, Postcards From Arkham

Ca³kiem przyzwoity sk³ad, Leprous musia³em odpu¶ciæ w tym roku, wiêc tym bardziej chêtnie nadrobiê :D

O curva, trza byc!
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #783 on: 2017-12-12, 16:06:34 »
Tym razem sobota bodaj¿e. Lepiej. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #784 on: 2017-12-12, 20:53:17 »
Ale Anathema? Serio? Ju¿ Jackowi na priv pisa³am, co o tym my¶lê. No ale siê kopsnê na Ihsahna, to se Brutala odpuszczê, bo szczerze, to mnie letnie festiwale nie bawi±, a na PiP se dupê posadzê jak na starego cz³owieka przysta³o (jak wczoraj na Sólstafirze :serducho:)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #785 on: 2017-12-12, 21:05:32 »
I jak pisa³em na priv Kas, Anathema pewnie masê ludzików na PiP przyci±gnie, bo od kliku p³yt jest uwielbiana w naszym kraju nieprawdopodobnie. ;) Generalnie poza tymi Czechami (chyba z Czech s±?), których dzi¶ pos³ucha³em jeden kawa³ek i trucno mi siê odnie¶æ, znowu masa fajnej muzy bêdzie, w³±cznie z SoA, których jak ostatnio w ca³o¶ci pos³ucha³em, to bez bicia i niespodziewanie zaskoczony lekko stwierdzam, ¿e naprawdê ¶wietna im (w szczególno¶ci Portkowi) ta p³yta wysz³a - wszystkiego tam po trochu, trochê Dreamów, trochê UK z Allanem Holdsworthem, trochê Purpli, trochê czego¶ tam jeszcze, trochê czego¶ innego, trochê nowoczesno¶ci, trochê retro, a starodawnemu cz³owiekowi s³ucha siê tego naprawdê znakomicie - na ¿ywo pewnie bêdzie mega. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #786 on: 2017-12-12, 21:26:39 »
Fantastycznie, ¿e to sobota, ale to te¿ pewnie przyci±gnie wiêcej ludzi, nie tylko Anathema. Bilety ciut dro¿ej, bo 185 z³, ale tragedii nie ma, zw³aszcza ¿e naprawdê dobry sk³ad. Anathema mnie mo¿e nie jara je¶li chodzi o now± p³ytê, ale wszystkiego co grali wcze¶niej chêtnie pos³ucham, wiêc zdecydowanie mog³o siê trafiæ gorzej z tym headlinerem (Katatonia na przyk³ad, której nie jestem za bardzo w stanie s³uchaæ nawet z p³yty, a na ¿ywo to jaki¶ koszmar w ogóle).


Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #787 on: 2017-12-12, 21:39:48 »
Z Polski tylko teraz nie wziêli nikogo? :shock:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #788 on: 2017-12-12, 21:43:57 »
Fantastycznie, ¿e to sobota, ale to te¿ pewnie przyci±gnie wiêcej ludzi, nie tylko Anathema. Bilety ciut dro¿ej, bo 185 z³, ale tragedii nie ma, zw³aszcza ¿e naprawdê dobry sk³ad. Anathema mnie mo¿e nie jara je¶li chodzi o now± p³ytê, ale wszystkiego co grali wcze¶niej chêtnie pos³ucham, wiêc zdecydowanie mog³o siê trafiæ gorzej z tym headlinerem (Katatonia na przyk³ad, której nie jestem za bardzo w stanie s³uchaæ nawet z p³yty, a na ¿ywo to jaki¶ koszmar w ogóle).
1. Anathema na ¿ywo to same nowe smêty + Pressure. By³am, widzia³am, musia³am wypiæ, ¿eby zdzier¿yæ, a i tak nie zdzier¿y³am (i dobrze, bo jak posz³am, to uda³o mi siê Neige'a z³apaæ \:D/).
2. No w³a¶nie Katatonia na ¿ywo ca³kiem spoko, w zesz³ym roku siê bawi³am bardzo dobrze.
Podsumowuj±c: mogli daæ Alcesta zamiast Anathemy, tak, tak, tak!!!

Z Polski tylko teraz nie wziêli nikogo? :shock:
A z Polski kto siê nadaje? bo ja tak nie kumam za bardzo ³atki "progressive metal", jak przeczyta³am, ¿e Enslaved siê na to ³apie, to siê przewróci³am, dobrze, ¿e ju¿ le¿a³am, bo bym siê pot³uk³a.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #789 on: 2017-12-12, 22:07:54 »

Z Polski tylko teraz nie wziêli nikogo? :shock:
A z Polski kto siê nadaje?
AnVision na przyk³ad. Albo moi kumple z Bright Ophidia - pos³uchaj jak± fajn± prog metalow± suitê na nowej p³ycie wypichcili. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #790 on: 2017-12-12, 22:45:07 »
Mamy w kraju jeszcze przecie¿ i Believe i Votum ma ¶wiatowym poziomie. Kto jeszcze?
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #791 on: 2017-12-12, 22:59:11 »
Lekko z 20 polskich kapel by sie znalazlo, ktore wpasowalyby sie w ten fest.

A z Anathemy sie ciesze, choc ostatnie plyty do mnie nie przemawiaja. Ale z rachunku sumienia mi wyszlo, ze jeszcze ich na zywo nie widzialem, wiec fajnie bedzie chociaz raz tego doswiadczyc :)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #792 on: 2017-12-13, 19:59:44 »
A z Anathemy sie ciesze, choc ostatnie plyty do mnie nie przemawiaja. Ale z rachunku sumienia mi wyszlo, ze jeszcze ich na zywo nie widzialem, wiec fajnie bedzie chociaz raz tego doswiadczyc :)
Ale serio bêdziesz? :o
A dwa: na Anathemê id¼ jakie¶ 10-15 lat tamu. O, nie, nie ma wehiku³u czasu, fail :(

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #793 on: 2017-12-13, 22:46:38 »
A z Anathemy sie ciesze, choc ostatnie plyty do mnie nie przemawiaja. Ale z rachunku sumienia mi wyszlo, ze jeszcze ich na zywo nie widzialem, wiec fajnie bedzie chociaz raz tego doswiadczyc :)
Ale serio bêdziesz? :o
A dwa: na Anathemê id¼ jakie¶ 10-15 lat tamu. O, nie, nie ma wehiku³u czasu, fail :(

Planuje byc. Biletu na razie nie kupuje, bo jeszcze nie wiem co z wakacjami, a poza tym licze na pare koncertow klubowych w przyszlym roku, wiec zobaczymy, czy cos nie przebije tego skladu ;) Ale wyciagnalem sobie z szafki cala dyskografie Ihsahna wczoraj i jade z tym koksem po kolei i coraz bardziej chce jechac :)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Zapowiadane koncerty
« Reply #794 on: 2017-12-14, 14:49:52 »
1. Anathema na ¿ywo to same nowe smêty + Pressure. By³am, widzia³am, musia³am wypiæ, ¿eby zdzier¿yæ, a i tak nie zdzier¿y³am (i dobrze, bo jak posz³am, to uda³o mi siê Neige'a z³apaæ \:D/).

Ostatnio by³em jak wydali Weather systems i by³o fajnie. Bez sza³u, na koncercie parê lat wcze¶niej jak wydali WHBWH by³o fajniej, ale nie szkodzi.

Quote
2. No w³a¶nie Katatonia na ¿ywo ca³kiem spoko, w zesz³ym roku siê bawi³am bardzo dobrze.
Widzia³em raz, wyszed³em bo nie zdzier¿y³em, wiêcej tego b³êdu nie powtórzê. Jonas gwa³ci uszy.

Quote
Podsumowuj±c: mogli daæ Alcesta zamiast Anathemy, tak, tak, tak!!!
Jakbym mia³ wybieraæ, to chyba jednak Pain of Salvation, bo te¿ odpu¶ci³em w tym roku (grali na festiwalu w jakiej¶ dziurze z jakimi¶ ma³o interesuj±cymi gwiazdkami w stylu jakie¶ sajdprod¿ektowe trio z Dud± brzmi±ce jak milion innych zespo³ów, kogo to obchodzi). A najlepiej to Karnivool, ale mog± nie przyje¿d¿aæ, tylko niech tê now± p³ytê wreszcie wydadz±.


Quote
bo ja tak nie kumam za bardzo ³atki "progressive metal", jak przeczyta³am, ¿e Enslaved siê na to ³apie, to siê przewróci³am, dobrze, ¿e ju¿ le¿a³am, bo bym siê pot³uk³a.
Dla nich nale¿a³oby stworzyæ nowy gatunek - pop-progressive metal. I bêdzie ok wtedy  :lol:

Ale serio bêdziesz? :o

Z Voicem na koncertach to jest trochê jak z albumem Toola - uwierzê jak zobaczê.

Ale wyciagnalem sobie z szafki cala dyskografie Ihsahna wczoraj i jade z tym koksem po kolei i coraz bardziej chce jechac :)

A¿ tu nagle dojdziesz do Arktis., rozpoznasz te subtelne wp³ywy Blind Guardiana i zaczniesz mieæ w±tpliwo¶ci :P A jeszcze jak siê oka¿e, ¿e Ihsahn gra 40 minut i po³owa materia³u bêdzie z ostatniej p³yty, to w ogóle padaka i lepiej kupiæ bilet na King Crimson :P
Ok, ju¿ przestajê siê wyz³o¶liwiaæ, bo jeszcze Kas powie, ¿e w jej kompetencje wchodzê :P

Albo nie, jeszcze:
Ten nowy zespó³ Portka to jest jaka¶ w ogóle pomy³ka i nie wiem co oni robi± na tej imprezie. Przebrn±³em z trudem przez tê ich po¿al-siê-bo¿e-p³ytê, brzmi jak sk³adak z jakich¶ przypadkowych odpadków z p³yt DT, Dio i Deep Purple, kiczowate, pompatyczne i nudne. Ale skoro Portek zmienia zespo³y jak portki, to jest nadzieja, ¿e do sierpnia 2018 to jeszcze siê zd±¿± rozpa¶æ i bêd± to musieli czym¶ sensownym zast±piæ :P