Author Topic: Zapowiedzi p³ytowe  (Read 226112 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #1215 on: 2020-03-19, 11:26:08 »


Jeszcze w tym roku bedzie reedycja 'Blind Existence' krakowskiego Sceptic. Zatem jesli ktos nie ma i nie chce bulic pare stowek na pierwsze wydanie na allegro, to chwila cierpliwosci i bedzie :)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #1216 on: 2020-04-17, 11:02:03 »
Nowy album AnVision zat. "Love & Hate" jest ju¿ w ofercie zespo³u. :)



- zajawka z nowego albumu: Lovely Day To Die
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #1217 on: 2020-10-17, 22:29:45 »
Firma GAD Records od kilku lat na kompaktach wydaje stare polskie p³yty. Maj± w³a¶nie w ofercie drugi album SBB zat. "Nowy horyzont" (premiera, je¶li mo¿na tak nazwaæ, za kilka dni). Wydanie to zawiera kilka bonusów, w tym znakomite 'Ciêcie', które pamiêtam jeszcze jako czo³ówkê Studia 2. Obok "Memento z banalnym tryptykiem" ten album jest dla mnie najlepszym w dorobku SBB. To najbardziej awangardowa pozycja w dorobku zespo³u. Z tak± muz± ¶mia³o mogli wzi±æ udzia³ w Warszawiej Jesieni. Popatrzcie jaki fajny wpis na stronie wydawcy, w którym wspomina siê o Stevenie Wilsonie i Opeth. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind


blackmailer

  • Posts: 124
  • Karma: +2/-0
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #1219 on: 2020-10-23, 20:54:38 »
Absolutnie nikomu niepotrzebne wydawnictwo, DAWAÆ NOW¡ P£YTÊ PANIE WOJTKU!!!

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #1220 on: 2020-10-23, 21:06:12 »
...DAWAÆ NOW¡ P£YTÊ PANIE WOJTKU!!!

Nowa p³yta Turbo podobno w przysz³ym roku. Tu dwie zajawki demo - na pocz±tku i w koñcówce filmu. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

blackmailer

  • Posts: 124
  • Karma: +2/-0
Odp: Zapowiedzi p³ytowe
« Reply #1221 on: 2020-10-24, 12:47:35 »
Wiem widzia³em, widzia³em. Przecie¿ oni ze 2 lata temu ju¿ grali numery okre¶lane jako "na now± p³ytê", jeden by³ naprawdê dobry: https://www.youtube.com/watch?v=QmzEQs_HYIM&ab_channel=KrusejderOnTour

Podobno Wojtek mia³ nagran± ju¿ ca³± p³ytê, ale usun±³ materia³ (co¶ jak to legendarne Watershed 2.0 w przypadku Opeth ;)). W lutym tego roku po koncercie w Ciechanowie uda³o mi siê zasi±¶æ z Turbolami na backstage'u i tam Wojtek chwali³ siê pendrivem z demówkami na now± p³ytê. Zapowiada j± jako synteza klimatów Kawalerii i dwóch najnowszych p³yt. Szczerze mi pasowa³oby jakby nagrali kolejny album na poziomie Pi±tego ¯ywio³u, bo na drugiego Stra¿nika nie ma co liczyæ :D Niestety, wspomniane ju¿ numery zagrane w filmiku nie brzmi± jako¶... interesuj±co, szczególnie ten pierwszy :( Bardzo zwlekaj± z t± p³yt± i cholernie mi siê to nie podoba, bo to jedyna polska kapela heavy, której s³ucham i naprawdê bardzo lubiê. A tutaj dostajemy na twarz jak±¶ sk³adank±, s³abo.