Dzia³ ogólnomuzyczny > Ca³a piêkna reszta

Wydawnictwa, których oczekujemy

(1/111) > >>

Luksor:
Nie by³o jeszcze takiego w±tku (nie uda³o mi siê na forum znale¼æ czego¶ podobnego), wiêc pomy¶la³em, ¿e mo¿e warto by³oby za³o¿yæ... :) Co prawda wi±¿e siê z zapowiadanymi nowo¶ciami, ale to jednak nie to samo. No ale gdyby szanowana moderacja dosz³a do wniosku, ¿e jest bez sensu, mo¿na wyrzuciæ. :D
Czego oczekujê w najbli¿szych miesi±cach? Z pewno¶ci± nowego studyjnego opusu Opeth (mogliby ju¿ przynajmniej podaæ tytu³ albumu) oraz koncertowego DVD "The Roundhouse Tapes". Poza tym nowych studyjnych p³yt No-Man oraz Metallici (co prawda podpadniêci s± u mnie ju¿ od "ReLoad", ale zawsze siê jednak czeka licz±c, ¿e wypuszcz± wreszcie co¶ warto¶ciowego), a z polskich z pewno¶ci± Bright Ophidia (szczególnie zakrêci³o mnie po tym jak pos³ucha³em kilku nowych kawa³ków jakie zamie¶cili na MySpace).

Vronah:
Oczywi¶cie Opeth. Nastêpnie Elysian Blaze - Blood Geometry. I to chyba narazie tyle ;]

--- Quote from: Unas on 2008-01-30, 21:37:28 ---Poza tym co oczywiste to rzecz jasna Bloodbath

--- End quote ---
Heh, wiedzia³em, ¿e o czym¶ zapomnia³em ;P

Unas:
Poza tym co oczywiste to rzecz jasna Bloodbath. Ciekaw jestem te¿ nowego Deftones, Isis i The Prodigy.

Luksor:
Zapomnia³em o Lacrimosie. Poprzedni studyjny kr±¿ek wypu¶cili prawie trzy lata temu, wiêc podejrzewam, ¿e w tym roku mo¿emy spodziewaæ siê nowej ods³ony. Ciekaw te¿ jestem nowego George Dorn Screams (obi³o mi siê gdzie¶ o uszy, ¿e szykuj± drug± p³ytê) oraz debiutu Terminal.

minder:
O ile wiem (pisali chyba w³a¶nie na swoim myspace), to GDS nawi±za³ wspó³pracê z bardzo cenionym producentem postrockowym (czy kim¶tam). Szykuje siê ciekawa p³yta.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version