Author Topic: Wydawnictwa, których oczekujemy  (Read 111540 times)

0 Members i 3 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #75 on: 2008-10-31, 19:17:12 »
Tyko mi powiedzia³, ¿e nowe tenhi dopiero za rok :(
Wyslano: 2008-10-14, 20:36:52
Satyricon wyciek³ parê godzin temu
No way in from the outside, no way out from within.

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #76 on: 2008-11-10, 14:17:23 »
... i jeszcze Mastodon w tym roku :)
Niestety nie w tym roku, ale przynajmniej nie trzeba bêdzie d³ugo czekaæ:

Atlanta-based progressive metallers MASTODON have set "Crack the Skye" as the title of their new album, due in early 2009 via Reprise Records. The seven-song, 50-minute effort was recorded at Southern Tracks Studios in Atlanta and was produced and mixed by Brendan O'Brien, who has previously worked with VELVET REVOLVER, RAGE AGAINST THE MACHINE, BRUCE SPRINGSTEEN, PEARL JAM, AC/DC and STONE TEMPLE PILOTS, among others..

"Crack the Skye" track listing:

01. Oblivion
02. Divinations
03. Quintessence
04. The Czar
I. Usurper
II. Escape
III. Martyr
IV. Spiral
05. Ghost of Karelia
06. Crack The Skye
07. The Last Baron

In a recent interview with MetalSucks, MASTODON bassist/singer Troy Sanders stated about the group's forthcoming album, "I think most of our new material is going to be more under the rock category, but it's pretty epic and involved, extremely layered, broad, melodic, dark, and creepy. :> When we met up with [producere] Brendan [O'Brien], he had heard some of our demos and he liked some of the rock elements that we had with our stuff. We told him that we were interested in recording, quote, 'a classic rock record that will hopefully have a long shelf life and have solid songs from start to finish, and that will live a lot longer than just listening to it a few times and shelving it.' Our favorite records of all time that we always constantly revisit in our own collection are by bands like JOURNEY, YES, KING CRIMSON, FRANK ZAPPA, KANSAS, and all the shit that we grew up with and were inspired by and continue to revisit. We kind of wanted to attempt to capture a record like that, [at least] in our eyes and ears. The stars had aligned perfectly because Brendan's a perfect match, a funny dude and a great musician who has an amazing ear. He can pick out little things that we can try to do that we hadn't even thought of before, whether it be vocally or sonically with the guitars or something. So it is going to be more of a rock kind of Count Chocula-meets-DEEP PURPLE thing. That's kind of what we're saying." [¼ród³o]

Wola³bym jednak ¿eby by³ bardziej metalowy, ale wygl±da na to, ¿e bêdzie ciekawie.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #78 on: 2008-11-23, 20:28:52 »
Wlasnie doszly mnie sluchy na temat nowej plyty My Dying Bride. Otoz bedzie sie to to nazywalo 'For Lies I Sire' i zawierac bedzie nastepujace kompozycje:

   1. Fall With Me
   2. My Body, A Funeral
   3. The Lies I Sire
   4. Bring Me Victory
   5. Echoes From A Hollow Soul
   6. ShadowHaunt
   7. Santuario Di Sangue
   8. A Chapter in Loathing
   9. Death Triumphant

Z tego co Aaron mowi, to "byc moze najbardziej zdolowana plyta MDB". A co najwa¿niejsze, pierwszy raz od 12 lat beda skrzypce!!!! Juz mi slinka leci!!
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #79 on: 2008-12-01, 22:50:10 »
Oczekujê, ale to ju¿ w przysz³ym roku, na nowy Tool, Dream Theater, Lacrimosa, Agalloch, Bright Ophidia (rozmawia³em ostatnio z Cezarem, ma byæ w marcu nak³adem pewnej prê¿nie rozwijaj±cej siê firmy), Porcupine Tree, Anekdoten i Adagio (kawa³ek z nowej p³yty ju¿ chodzi na MySpace). Co tam jeszcze? Steve Vai, Riverside, Indukti, George Dorn Screams... No jest tego, "trzymaj siê cz³owieku za kieszeñ"... No i nie zdziwi³bym siê gdyby wyszed³ np. nowy koncertowy Opeth na DVD z teledyskami... :twisted:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #80 on: 2008-12-01, 22:54:47 »
No to dziêki postowi Jacka wiemy, dlaczego ten rok by³ taki s³aby. Nie pojawi³o siê co¶ fajnego, nieznanego, a wszystko, co znam i co mo¿e byæ warto¶ciowe ma byæ w przysz³ym roku.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #81 on: 2008-12-01, 22:58:25 »
A ja mam syndrom rozczarowania i na nic nie czekam.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #82 on: 2008-12-01, 22:58:47 »
Nie pojawi³o siê co¶ fajnego, nieznanego...

No przyda³oby siê co¶ wstrz±saj±cego, nieznanego i niespodziewanego na miarê debiutu The Mars Volta czy "The Perfect Element Pt.1" Pain of Salvation... :marzenie:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #83 on: 2008-12-01, 23:00:51 »
Nie pojawi³o siê co¶ fajnego, nieznanego
Chyba raczej: przeoczy³e¶ ;)

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #84 on: 2008-12-01, 23:03:14 »
No to fakt, mog³em przeoczyæ, ale skoro przeoczy³em i nic do mnie nie dotar³o, to dla mnie nic nowego, ciekawego, nieznanego siê nie pojawi³o! O! :)

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #85 on: 2008-12-04, 23:45:36 »
No to dziêki postowi Jacka wiemy, dlaczego ten rok by³ taki s³aby. Nie pojawi³o siê co¶ fajnego, nieznanego, a wszystko, co znam i co mo¿e byæ warto¶ciowe ma byæ w przysz³ym roku.
Faktycznie co¶ w tym jest. Tenhi, Aghora, Mastodon, Agalloch, Tool, Indukti, Riverside, Katatonia, Red Sparowes, Isis i do tego kolejna porcja melodyjnego deathu ze Szwecji - innymi s³owy jest ca³kiem prawdopodobne, ¿e czo³ówka moich ulubionych zespo³ów wyda w przysz³ym roku nowe p³yty. :]

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #86 on: 2008-12-04, 23:47:11 »
Bardzo obawiam siê nowego Mastodona. Chyba trochê zgubili swojego prawdziwego ducha je¶li ten album bêdzie taki jak zapowiadaj±.

Za to Isis, Tool i Riverside na pewno nie zawiod±. Czekam te¿ na Sepulturê i Katatoniê. ;)
[under construction]

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #87 on: 2008-12-04, 23:54:10 »
Current 93 i Spiritual Front na pocz±tku 2009, bêdzie piêknie :)

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #88 on: 2008-12-04, 23:59:18 »
Za to Isis, Tool i Riverside na pewno nie zawiod±. Czekam te¿ na Sepulturê i Katatoniê. ;)

Tool na pewno nie zawiedzie, co do Riverside nie by³bym tego taki pewien (tzn tutaj dochodzi indywidualna sprawa - nie podoba mi siê 'R.E.M.', a tobie z tego, co pamiêtam siê podoba³o, wiêc gdy ty nie bêdziesz zawiedziony ja mogê byæ i odwrotnie itd), a Isis nie jestem a¿ takim fanem, wiêc nawet nie oceniam.

Ju¿ raz siê tak trafi³o, ¿e same "vipy" wyda³y swoje albumy w jednym roku. By³ to zdaje siê ubieg³y rok - Porcupine Tree, Dream Theater, Pain of Salvation, Blackfield i du¿o du¿o innych. I nie by³ to udany rok niestety, wiêc niech 2009 bêdzie pod tym wzglêdem inny.

Mam wra¿enie, ¿e logika w tym po¶cie kuleje...

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #89 on: 2008-12-05, 00:01:03 »
To prawda. Te¿ nie mam jakiego¶ fanatyzmu w stosunku do Rzekibrzegu, ale ujmuje mnie wszystko co robi±.
[under construction]