Author Topic: Wydawnictwa, których oczekujemy  (Read 111535 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #180 on: 2010-01-19, 23:46:27 »
Mariusz Duda zapowiedzial na jesien druga odslone Lunatic Soul:
Ja juz sie nie moge doczekac!
Ja tam na razie chcê wiosnê... potem lato... i dopiero jesieñ ;)
...If I call will you come and will you save me?

kwarnik

  • Mourner
  • *
  • Posts: 694
  • Karma: +27/-0
  • Gender: Male
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #181 on: 2010-01-20, 09:55:34 »
Bodaj¿e w kwietniu, je¶li mnie pamiêæ nie myli, ma wyj¶æ nowa p³yta Nevermore.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #182 on: 2010-01-20, 17:08:06 »
Mo¿e nowy Tool, choæ to dopiero cztery lata...

a kolega mi ze dwa czy trzy dni temu na numerkach mówi³, ¿e w tym roku maj± co¶ wydawaæ... ale nic wiêcej nie wiem nt bo nawet nie mia³am czasu sprawdziæ czy to prawda.
wszystko, co sko¶ne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #183 on: 2010-01-29, 18:07:57 »
Czekam na nowy album The Shondes, My Dear One. W maju ma byæ, na la¶cie jest utwór tytu³owy do pos³uchania, podejrzewam, ¿e na majspejsie te¿ (ale mi majspejs nie dzia³a, wiêc mogê siê tylko domy¶laæ).

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #184 on: 2010-01-31, 09:59:53 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Grisza

  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • Po mojemu
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #185 on: 2010-02-02, 12:13:49 »
Nie moge siê doczekac nowego Division By Zero.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #186 on: 2010-03-02, 10:56:00 »
Oficjalnie od chwili obecnej wyczekuje koncertowego dvd Comy. A wszystko przez ten oto trailer - czyzby jednak potwierdzily sie plotki, jakoby to dvd mialo byc najwieksza produkcja w historii Mystic Production?
Wyslano: 2010-02-05, 21:19:57
Po obejrzeniu zajawki nr 1 oraz zajawki nr 2, od wczoraj nie moge sie doczekac nadchodzacego DVD Quidam. Premiera juz pod koniec marca!
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #187 on: 2010-03-22, 19:58:29 »
Oficjalnie od chwili obecnej wyczekuje koncertowego dvd Comy. A wszystko przez ten oto trailer - czyzby jednak potwierdzily sie plotki, jakoby to dvd mialo byc najwieksza produkcja w historii Mystic Production?
Mamy próbkê w postaci Truj±cych ro¶lin.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #188 on: 2010-03-22, 20:38:26 »
Wlasnie tez to dzisiaj widzialem, ale to chyba nie jest tak na serio z tego dvd, co?

Tam w 0:11 minucie pojawia sie info: "Jest to klip 'pokazowy', ktory ma przyblizyc jak bedzie wygladalo dvd, wiec powrzucane w klip sa rozne wyrywki 'przeciez to nie z tego'"...

Chyba ze zle to rozumiem...
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #189 on: 2010-03-22, 23:37:36 »
My¶lê, ¿e masz racjê. Gdyby tak faktycznie mia³by byæ zmontowany ca³y koncert, to w wiêkszej dawce nie da³oby siê tego tak ogl±daæ - za szybkie przeskakiwanie z jednego ujêcia w drugie, za ma³o p³ynno¶ci by siê da³o w ten koncert wci±gn±æ i rozkoszowaæ. W takiej postaci wygl±da to jak clip z urywkami DVD i zapewne tak± rolê ma spe³niaæ, czyli zaprezentowaæ w skrócie obraz, d¼wiêk i atmosferê uchwycon± okiem kamery. A swoj± drog± cena tego podwójnego wydawnictwa DVD jest rewelacyjna - nieca³e cztery dychy!
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #190 on: 2010-03-23, 00:27:27 »
No :) Mystic sobie to swietnie przemyslal moim zdaniem. Puscili info, ze to najdrozsze dvd w historii firmy. Wszyscy zaparli dech. Wrzucili trailer. Wszystkim szczeny opadly :) Ujawnili cene. Kazdy uznal 'A co tam 40 pln za podwojne dvd - trza kupic!' :)

I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

kwarnik

  • Mourner
  • *
  • Posts: 694
  • Karma: +27/-0
  • Gender: Male
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #191 on: 2010-03-24, 19:05:46 »
Ja podaj± tutaj, w tym roku wyjdzie nowa, trzecia p³yta Moon Safari. Pamiêtam, ¿e ich debiut bardzo mi siê spodoba³, ale drugi album ju¿ nie zachwyci³ :)

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #192 on: 2010-03-24, 23:56:31 »
Negura Bunget zbiera ca³kiem pochlebne recenzje za now± p³ytê. Na razie s³ucha³em tylko raz i szczerze mówi±c póki co przeciêtnie to dla mnie brzmi. Takie trochê przemielone Om: generalnie ca³kiem zno¶ne, ale s³ychaæ, ¿e czego¶ tej muzyce brakuje. D¼wiêki jakby znajome, black metal zepchniêty na dalszy plan, punkt "folkowe wstawki" te¿ mo¿na odhaczyæ na li¶cie, ale momentami strasznie wieje nud±. Cz³owiek ma nadziejê, ¿e pojawi siê jaki¶ ciekawy zestaw riffów, tymczasem (w wiêkszo¶ci przypadków na p³ycie) piosenka siê po prostu koñczy. Czekam na Dordeducha, mo¿e byli cz³onkowie Negury bêd± bardziej kreatywni.
Ukaza³o siê te¿ nowe Red Sparowes. Album wed³ug mnie ca³kiem solidny, chocia¿ mo¿na siê do paru rzeczy przyczepiæ. Na pewno jest s³abszy od dwóch poprzednich, co nie znaczy, ¿e nie ma na nim ciekawych kompozycji i chwytliwych motywów. Charakterystyczna dla RS mocno zarysowana linia basu wci±¿ z jest obecna, atmosfera jest ponura, ale nie tak gêsta jak na Every Red Heart... , z ka¿dym odtworzeniem coraz przyjemniej siê tego s³ucha. Trochê brakuje mi dynamiki, czêstszych zmian tempa i ostrzejszych momentów. Poza tym p³yta jest za krótka, ale i tak jest nie¼le.
Aghora wreszcie uchyli³a r±bka tajemnicy odno¶nie swoich najbli¿szych planów. Wie¶ci s± ca³kiem ciekawe: zapowiada siê pierwsza p³yta pozbawiona ¿eñskiego wokalu (ale i tak nie bêdzie growlu). Nowym wokalist± jest Eric Knight, niestety ani muzyka, ani wokal tego pana mnie nie zachwycaj±. Mo¿e przy mocniejszym repertuarze zaprezentuje siê z lepszej strony. Jest jeszcze jedna dobra wiadomo¶æ: bêd± dwie p³yty :]. Dobles za³o¿y³ nowy zespó³, zgada³ siê z by³ym basist± Cynica Tonym Choyem + do sk³adu doszed³ obecny perkusista Aghory, Matt Thompson. Zespó³ ma graæ muzykê stanowi±c± mieszankê Aghory i Cynica, wiêc lepszego miksu ju¿ chyba byæ nie mo¿e.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #193 on: 2010-03-25, 16:18:12 »
Negura Bunget zbiera ca³kiem pochlebne recenzje za now± p³ytê. Na razie s³ucha³em tylko raz i szczerze mówi±c póki co przeciêtnie to dla mnie brzmi. Takie trochê przemielone Om: generalnie ca³kiem zno¶ne, ale s³ychaæ, ¿e czego¶ tej muzyce brakuje. D¼wiêki jakby znajome, black metal zepchniêty na dalszy plan, punkt "folkowe wstawki" te¿ mo¿na odhaczyæ na li¶cie, ale momentami strasznie wieje nud±. Cz³owiek ma nadziejê, ¿e pojawi siê jaki¶ ciekawy zestaw riffów, tymczasem (w wiêkszo¶ci przypadków na p³ycie) piosenka siê po prostu koñczy. Czekam na Dordeducha, mo¿e byli cz³onkowie Negury bêd± bardziej kreatywni.

 Mi po pobie¿nym rzuceniu uchem kojarzy siê raczej z Mãiastru sfetnic albo 'n crugu bradului, ni¿ z Omem. Niestety. Wed³ug Metal-Archivesów w tym roku ma wyj¶æ jeszcze jedna p³yta. Zastanawiam siê czy faktycznie. A je¶li tak, to czy bêdzie to stylistyczn± kontynuacj± Maiestrit, czy czym¶ innym.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Wydawnictwa, których oczekujemy
« Reply #194 on: 2010-03-26, 14:06:06 »
Bodaj¿e w kwietniu, je¶li mnie pamiêæ nie myli, ma wyj¶æ nowa p³yta Nevermore.

31 maja bedzie miala miejsce premiera najnowszego albumu Nevermore. Na albumie zatytulowanym 'The Obsidian Conspiracy' znajda sie nastepujace utwory:

* "Emptiness Unobstructed"
* "Without Morals"
* "And The Maiden Spoke"
* "Termination Proclamation"
* "The Obsidian Conspiracy"
* "The Blue Marble and the New Soul"
* "She Comes in Colors"
* "The Day You Built The Wall"
* "Poison Throne"
* "Beautiful Mistake"
* "The Crystal Ship" (THE DOORS cover)
* "Transmission" (THE TEA PARTY cover)

Tak prezentuje sie okladka:



A tutaj mozecie obejrzec teaser, ktory w 30 sekund zniszczy wasze dotychczasowe muzyczne poglady :)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs