Poll

Co s±dzisz o "LIGHTBULB SUN"?

¶wietna
4 (50%)
bardzo dobra
3 (37.5%)
dobra
0 (0%)
przeciêtna
1 (12.5%)
nie mogê tego s³uchac ;-)
0 (0%)

Total Members Voted: 0

G³osowanie skoñczone: 2004-04-23, 15:57:48

Author Topic: LIGHTBULB SUN  (Read 17365 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

caress of stars

  • Guest
LIGHTBULB SUN
« Reply #30 on: 2004-07-12, 15:46:27 »
Quote from: Juzef Le Dragon
Dobrze wam siê rozmawia, widzê...


po to jest forum chyba  :roll: ... szkoda tylko, ze tak rzadko w ogole mozna tu z kims podyskutowac  :?

Anonymous

  • Guest
LIGHTBULB SUN
« Reply #31 on: 2004-07-12, 21:36:59 »
Porozmawiaæ o porcupinach? Je¿eli tak, to poszukaj bardziej odpowiedniego ku temu forum. :)

caress of stars

  • Guest
LIGHTBULB SUN
« Reply #32 on: 2004-07-13, 17:06:25 »
Quote from: Anonymous
Porozmawiaæ o porcupinach? Je¿eli tak, to poszukaj bardziej odpowiedniego ku temu forum. :)


Chyba tak zrobie...  :?

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: LIGHTBULB SUN
« Reply #33 on: 2007-07-20, 16:45:38 »
Przez d³ugi czas uwa¿a³em 'Lightbulb Sun' za mój ulubiony album Porcupine Tree (pozwólcie, ¿e napiszê tylko 'Russia On Ice'). Teraz chyba jednak od ¯arówy wolê 'The Sky Moves Sideways'.

bigfish

  • Posts: 87
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • last...
Odp: LIGHTBULB SUN
« Reply #34 on: 2009-02-03, 19:37:27 »
Zyskuje przy bli¿szym poznaniu. I ma takie fajne orientalne troszkê momenty. A co do momentów w³a¶nie to za najlepsze na p³ycie uwa¿am Lightbulb Sun po pierwsze , po drugie wiêkszo¶æ tych bardziej piosenkowych utworów. Rosjê.. tak sobie , natomiast nie pasuje mi bas w Hatesong.

Ogólnie jednak p³ytê mo¿na oceniæ pozytywnie .. w koñcu PT totalnego ka³u nigdy nie pope³ni³o :D Poza tym , bardzo lubiê Staircase Infinities , czyli EP z czasów nagrywania Lightbulb.
Life is like a mystery
With many clues, but with few answers

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: LIGHTBULB SUN
« Reply #35 on: 2009-03-25, 12:20:30 »
, natomiast nie pasuje mi bas w Hatesong.

Czemu¿? Bardzo fajny jest  :twisted:
Trochê mi siê skrystalizowa³ stosunek do tej p³yty przez te parê lat s³uchania jej i wnioski s± takie: generalnie dwóch kawa³ków kompletnie nie tolerujê: Four Chords That Made A Million i The Rest Will Flow. Brrrr, wrêcz nie cierpiê ich, wykasowa³am, nie s³ucham, a fe.
Faworyci to Rosja, Hatesong i Shesmovedon, "podfaworyci", ¿e tak to nazwê  :P Where We Would Be i Last Chance To Evacuate Planet Earth Before It Is Recycled. Reszta jest mi obojêtna :P. O.

 

lofty-success