Poll

Czy popierasz usuniêcie informacji o liczbie napisanych postów?

Tak, bo do niczego to nie s³u¿y.
Tak, przynajmniej zniknie narzekanie na nabijanie postów
Nie, wolê wiedzieæ kto jest najwiêkszym gadu³±
Nie, dodaje kolorytu forum
Zapowiada siê dobry sezon na pomidory w tym roku

Author Topic: Czy popierasz usunięcie informacji o liczbie napisanych postów?  (Read 10600 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Jak w temacie. Od dłuższego czasu zastanawiam się co zrobić z liczbą postów wyświetlaną w okienku informacyjnym obok postu. W sumie do niczego to nie służy, bo nie mamy grup opartych na liczbie postów. Z drugiej strony czasem fajnie jest widzieć, że ktoś przekroczył 666, 1337, 31337, etc. postów i móc z tej okazji pożyczyć mu jak najdłuższego trwania w Opecie :P Poza tym liczba postów mówi co nieco czy dany osobnik jest forumowym wyjadaczem, ale przy okazji wywołuje irytację gdy ktoś nabija posty.

Wybór należy do Was - decydujcie. Proszę wpisywać w wątku co najwyżej argumenty przemawiające za jakąś opcją. Jeśli o mnie chodzi, to drażnią mnie wypowiedzi typu "ja też" czy "wybrałem cośtam", bo nic nowego nie wnoszą, a trzeba się przez nie przekopywać w drodze do czegoś ciekawego. Ankieta ma włączoną "zmianę głosu", czyli do momentu zamknięcia można zmienić decyzję ;)
« Last Edit: 2008-02-18, 19:56:17 by minder »
True Pagan Winter Crew

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Dotychczas my¶la³em, ¿e pisanie "ja wybra³em to czy tamto" sprawdza sie w ankietach, które nie musz± byæ anonimowe. Nie zetkn±³em siê na tym forum z takim typowym nabijaniem liczby postów, a sam nigdy nie patrzy³em jako¶ na liczniki, wiele mi nie mówi³y o u¿ytkownikach, jedynie dodawa³y jakiego¶ kolorytu forum. Mnie licznik nie przeszkadza.
No way in from the outside, no way out from within.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Informowanie o dokonanym wyborze dzia³a pobudzaj±co na odruchy konformistyczne i przez to zaburza wyniki ankiety ;)
True Pagan Winter Crew

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Rozumiem, ¿e ankieta dotyczy wy¶wietlania ilo¶ci postów tylko przy ka¿dym po¶cie, natomiast w trybie ogl±dania czyjego¶ profilu by³aby mimo to widoczna?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Rozumiem, ¿e ankieta dotyczy wy¶wietlania ilo¶ci postów tylko przy ka¿dym po¶cie, natomiast w trybie ogl±dania czyjego¶ profilu by³aby mimo to widoczna?
Tak.
True Pagan Winter Crew

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Szczerze? A co za ró¿nica? :roll: Niech bêdzie jak by³o. Chyba nikt nie patrzy tutaj na ilo¶æ postów, za to zawsze mi³o mieæ jak±¶ "rocznicê".
wszystko, co sko¶ne.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Ja tam się do licznika przyzwyczaiłam, niech zostanie ;]

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Wy¶wietlanie ilo¶ci postów ma dzia³anie zarówno demoralizacyjne, jak informacyjno-kolorytowe - z jednej strony ma³a ilo¶æ postów kusi ¶wie¿aków do nabijania ich mia³kimi wypowiedziami typu wspomnianego ("ja te¿", "Damnation", "g³osowa³em na Deliverance"), z drugiej strony ten licznik pokazuje "sta¿" usera, a tym samym stopieñ jego na forum zadomowienia. Inna sprawa to stosunek postów merytorycznych do 'zapchajdziur'  :roll: Dlatego postulujê trzecie wyj¶cie, o ile jest ono technicznie mo¿liwe - zamiast licznika postów przy ksywce i avatarze proponujê wy¶wietlanie uptime'u w stylu 'do³±czy³/a wtedy a wtedy' (licznik postów by³by widoczny w profilu)
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Serenity Painted Death

  • Posts: 481
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Ja jestem na nie, bo zarówno "wolê wiedzieæ kto jest najwiêkszym gadu³±" jak i "dodaje kolorytu forum". Dodatkowo mam nadziejê, ¿e sezon na pomidory bêdzie udany, bo je bardzo lubiê ;)
 
Najwiêksz± zalet± cz³owieka jest to, ¿e potrafi my¶leæ.
Szkoda tylko, ¿e jest to tak¿e jego najwiêksza wada.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
ha, ale ja byłem pierwszy przy pomidorach! generalnie wisi mi ta liczba postów, sam nie pamiętam gdzie swoje nabiłem, ale mam pytanie, czy da się jakoś ustawić licznik żeby pokazywał tylko rocznice?
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
sam nie pamiêtam gdzie swoje nabi³em
O tutaj ;P

Te¿ mi to w sumie wisi, ale chyba siê przyzwyczai³em. A co do krótkich i niewiele wnosz±cych postów to nie mamy chyba z tym problemu, moderacja jest ostra (i dobrze!) ;] Ja jestem tylko za zniesieniem naliczania postów w 'co mêczymy'.
selfbanned

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Ale powiedzcie mi szczerze - piszecie jakie¶ posty ¿eby sobie nabijaæ liczbê? Bo na nawet nie wiem ile mam tak naprawdê (jak wy¶lê tego to sobie przeczytam, o.) W 'co mêczymy' te¿ jako¶ nie widzê specjalnie nabijania czy co¶. By³am kiedy¶ na forum gdzie to faktycznie mia³o dla ludzi znaczenie ile mieli postów - zawsze jak jaki¶ temat by³ do zamkniêcia (taki debilny jaki¶) to wpisywa³o siê tysi±ce ludzików 'ja te¿' 'w³a¶nie tak' itd. Tam to by³a d¿ungla. Tu jest chyba cywilizacja, co?

ale mam pytanie, czy da siê jako¶ ustawiæ licznik ¿eby pokazywa³ tylko rocznice?

A jak dla mnie 1284 jest rocznic±, to co wtedy? Oo
wszystko, co sko¶ne.

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Eeej niech licznik zostanie. Lansersko jest.
Ale powiedzcie mi szczerze - piszecie jakie¶ posty ¿eby sobie nabijaæ liczbê?
No jasne
:)
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Eeej niech licznik zostanie. Lansersko jest.
Ale powiedzcie mi szczerze - piszecie jakie¶ posty ¿eby sobie nabijaæ liczbê?
No jasne
:)
Zgadzam siê! :P Jest bauns i lans  8)
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Eeej niech licznik zostanie. Lansersko jest.
Ale powiedzcie mi szczerze - piszecie jakie¶ posty ¿eby sobie nabijaæ liczbê?
No jasne
:)
Zgadzam siê! :P Jest bauns i lans  8)
ja te¿ :P

Ja jestem tylko za zniesieniem naliczania postów w 'co mêczymy'.
Po³owa mojego licznika wtedy pójdzie siê pa¶æ, nie, no, bez takich... ;>

A powa¿nie: kto¶ jeszcze zwraca na to uwagê? Ja siê przyzwyczai³am, ¿e s± zmieniaj±ce siê cyferki i w sumie brakowa³oby mi ich trochê. Tak nudno by by³o... ;) Secundo: jako¶ do tej pory nikomu nie przeszkadza³y liczniki, ba: nawet nie zwraca³y uwagi (a nawet je¶li, to ludzie zauwa¿ali je po cichu jako¶). Ta dyskusja jest pewnie wywo³ana po to, ¿eby odciagn±æ uwagê spo³eczeñstwa od powa¿niejszych problemów ;>

 

lofty-success