Author Topic: Forumowy zlot w wakacje  (Read 88927 times)

0 Members i 1 GoŠ przegl▒da ten w▒tek.

deluminathor

• Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • N├Ąr vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Forumowy zlot w wakacje
« Reply #195 on: 2009-07-29, 20:31:32 »
jestem za sobot┬▒ 14:00 .
No to powiedzmy, ┬┐e ustalone. Jak co┬ to gdzie┬ w temacie ┬úudstoku podawa┬│em nr kom├│rki.

Mo┬┐e si├¬ w ko├▒cu jaki┬ ┬│udstokowy, albo brutalowy uda?
Ej┬┐e, ja prawdopodobnie te┬┐ w obydwu uczestnicz├¬  :o Trzeba si├¬ b├¬dzie spykn┬▒├Ž jako┬ :)
Ja tylko w pierwszym, wi├¬c trzeba si├¬ gdzie┬ tam spotka├Ž ;]
W┬│a┬Ânie ja tak niepewnie w pierwszym [na chwil├¬ obecn┬▒ ma┬│e szanse], za to w drugim na 100% jestem [chyba ┬┐e wcze┬Âniej umr├¬]. Tak wi├¬c proponuj├¬ te┬┐ ustalenie jakiego┬ minizlotu brutalowego :]

Taaa tylko gdzie? Ja tam nigdy nie by┬│am :<

Przy budce z kuponami ;p
Ok, chyba dobry czas i miejsce mimo straszliwych t┬│um├│w, kt├│re zapewne b├¬d┬▒ si├¬ tam kot┬│owa├Ž :P Ale znamy si├¬, znajdziemy si├¬ :]

Kekkai

• Mourner
  • *
  • kota
    • katie's wonders
« Reply #196 on: 2009-07-31, 00:41:29 »
jestem za sobot┬▒ 14:00 .
No to powiedzmy, ┬┐e ustalone. Jak co┬ to gdzie┬ w temacie ┬úudstoku podawa┬│em nr kom├│rki.

Mo┬┐e si├¬ w ko├▒cu jaki┬ ┬│udstokowy, albo brutalowy uda?
Ej┬┐e, ja prawdopodobnie te┬┐ w obydwu uczestnicz├¬  :o Trzeba si├¬ b├¬dzie spykn┬▒├Ž jako┬ :)
Ja tylko w pierwszym, wi├¬c trzeba si├¬ gdzie┬ tam spotka├Ž ;]
W┬│a┬Ânie ja tak niepewnie w pierwszym [na chwil├¬ obecn┬▒ ma┬│e szanse], za to w drugim na 100% jestem [chyba ┬┐e wcze┬Âniej umr├¬]. Tak wi├¬c proponuj├¬ te┬┐ ustalenie jakiego┬ minizlotu brutalowego :]

Taaa tylko gdzie? Ja tam nigdy nie by┬│am :<

Przy budce z kuponami ;p
Ok, chyba dobry czas i miejsce mimo straszliwych t┬│um├│w, kt├│re zapewne b├¬d┬▒ si├¬ tam kot┬│owa├Ž :P Ale znamy si├¬, znajdziemy si├¬ :]

Dopiero po obejrzeniu dok┬│adnie strony BA zrozumia┬│am co Vronah mia┬│ na my┬Âli i dozna┬│am facepalm, bo to przecie┬┐ takie oczywiste :) niestety na ca┬│ym festiwalu mnie nie b├¬dzie - zapewne b├¬dzie my ┬┐y├Ž w schronisku i doje┬┐d┬┐a├Ž. Na jakies wybrane kapele si├¬ wybior├¬, jednak problem w tym, ┬┐e bilety jednodniowe nie s┬▒... :<

Vronah

• Strashna VronaH oje oje oje
« Reply #197 on: 2009-08-03, 17:53:35 »
Sorki, ¿e mnie nie by³o w umówionym miejscu na Woodzie, ale zasn±³em na s³oñcu i jestem teraz ró¿owo-bol±cy (wiêc karê mam ;p), ale bateria w telefonie pad³a mi chyba jeszcze w drodze na festiwal. ;p
selfbanned

Kekkai

• Mourner
  • *
  • kota
    • katie's wonders
« Reply #198 on: 2009-08-11, 00:52:22 »
Sorki, ¿e mnie nie by³o w umówionym miejscu na Woodzie, ale zasn±³em na s³oñcu i jestem teraz ró¿owo-bol±cy (wiêc karê mam ;p), ale bateria w telefonie pad³a mi chyba jeszcze w drodze na festiwal. ;p

Ale na Brutalu te¿ Ciê nie by³o. ULVER <3

Vronah

• Strashna VronaH oje oje oje
« Reply #199 on: 2009-08-11, 12:55:48 »
Na Brutalu niestety mnie w og├│le w tym roku nie by┬│o :C

Ale na Brutalu te¿ Ciê nie by³o. ULVER <3

selfbanned

deluminathor

• Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • N├Ąr vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
« Reply #200 on: 2009-08-14, 19:43:04 »
No zlot brutalowy by┬│ zajebisty. Sporo ludzi. By┬│em ja, by┬│ Milad, byli┬Âmy oboje, by┬│o nas dw├│ch, a┬┐ ostatecznie by┬│ namiot i kapeli├Ękove Memory. W sumie by┬│ jeszcze ┬»ywytrup, ale nie przyszed┬│, bo zasn┬▒┬│ w Horror Cinema :lol: W sumie moment najwi├¬kszego zgromadzenia forumowego przypad┬│ na podsceniczne oczekiwanie przed wyst├¬pem Ulvera - grupa sk┬│ada┬│a si├¬ w├│wczas z Kekkai, Bastetah, Milada, ┬»ywegotrupa i mnie. I obowi┬▒zkowych cygaretek, thx Cort├ęs :faja:
BTW Garm pali jak dwie lokomotywy bez katalizatora :shock:

Czarna

• ~pani zima~
« Reply #201 on: 2009-08-14, 21:52:13 »
Sporo ludzi. By┬│em ja, by┬│ Milad, byli┬Âmy oboje,
A kt├│ry z Was jest innej p┬│ci? :P
...If I call will you come and will you save me?

Milad

• Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
« Reply #202 on: 2009-08-14, 21:58:13 »
jak by Ci to wyt┬│umaczy├Ž... Cortez ma farbowane w┬│osy... to chyba jasne, mo┬┐e nie jakiej jest p┬│ci, ale na pewno jakiej orientacji seksualnej :>
No way in from the outside, no way out from within.