Author Topic: Bielsko - Bia³a  (Read 66289 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Bielsko - Bia³a
« Reply #15 on: 2008-02-25, 09:12:46 »
Jaaaasne.... A ¶wistak... ;)
[under construction]

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Bielsko - Bia³a
« Reply #16 on: 2008-02-25, 10:45:36 »
P.S. A dwa tygodnie od 8. to akurat Wielkanoc jest... :roll:
o¿. No to nie ma terminu XD impreza odwo³ana :P
E-tam. Forumowej wielkanocy jeszcze nie by³o, mo¿na spróbowaæ XD

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Bielsko - Bia³a
« Reply #17 on: 2008-02-25, 11:24:01 »
No to minder na pewno zrobi czejnd¿ w planach ;P

Ha. ha. ha. :roll: :P

No dobra, mo¿e sobie poradzicie beze mnie jako¶ za te dwa tygodnie... A Minderowi siê pewnie sprz±taæ nie chce ;D
wszystko, co sko¶ne.

Budyñ

  • Posts: 166
  • Karma: +0/-0
  • go¶æ
    • spirit
Odp: Bielsko - Bia³a
« Reply #18 on: 2008-02-25, 13:41:56 »
super gadki, jak na fotka.pl  :twisted:
Avril kocham Ciê :*

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Bielsko - Biała
« Reply #19 on: 2008-02-25, 13:57:54 »
super gadki, jak na fotka.pl  :twisted:
Nie siedzę na fotce, to nie wiem, ale dzięki za relację.
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Bielsko - Bia³a
« Reply #20 on: 2008-02-25, 15:46:58 »
Quote from: veila
No dobra, mo¿e sobie poradzicie beze mnie jako¶ za te dwa tygodnie... A Minderowi siê pewnie sprz±taæ nie chce ;D
Minder po prostu zacz±³ chwaliæ siê imprez±, bo nie pomy¶la³, ¿e mog³abym (albo kto¶ równie niechciany) przyjechaæ... A tu niespodzianka. :roll:
...If I call will you come and will you save me?

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Bielsko - Biała
« Reply #21 on: 2008-02-25, 16:17:50 »
Wiesz, ja tylko wyraziłam chęć przejechania paruset kilometrów, żeby się z Wami zobaczyć... Ale jak nie, to nie. Łaski bez.

(przecież tak naprawdę nie pytałam o wszystkich, tylko o mnie, nie?
A jak impreza nie jest dla wszystkich, to po co o niej tu piszecie?? Przecież umiecie się organizować we własnym gronie :roll:)

Minder po prostu zaczął chwalić się imprezą, bo nie pomyślał, że mogłabym (albo ktoś równie niechciany) przyjechać... A tu niespodzianka. :roll:
Sorry Czarna, ale to są prowokacje. Przestań wreszcie sobie imaginować, że wszyscy za wszelką cenę chcą Cię unikać. Wmawiasz sobie i dajesz upust swojej fantazji w tej kwestii tu, na forum, gdzie nie wszyscy mają dostateczny dystans i cierpliwość, żeby przechodzić obojętnie obok takich prowokacji. Nie, nie atakuję Cię [jak zapewne to odebrałaś]. Tylko spójrz wreszcie obiektywnie, bez jakiegoś sztucznego umniejszania sobie.

To oczywiste, że minder nie zaprosi wszystkich, co zresztą napisał w odpowiedzi. I to nie było oczywiste, że w tym pytaniu chodziło Ci tylko o Ciebie. Bo teoretycznie mogłaś mieć na myśli np. siebie wraz z większą grupą znajomych [z forum, nie z forum - nie ważne]. A mieszkania jednak niewielkie są.

I proszę, nie traktuj tego jako ataku. Przemyśl. Tylko tyle. I najlepiej niech nikt nie komentuje tego posta. Over.
« Last Edit: 2008-02-25, 16:19:27 by deluminathor »

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Bielsko - Bia³a
« Reply #22 on: 2008-02-25, 16:44:29 »
a ja skomentuje tak: 999 postow to odwrocony szatan!  :twisted:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Bielsko - Bia³a
« Reply #23 on: 2008-02-25, 17:24:18 »
Sorry Czarna, ale to s± prowokacje. Przestañ wreszcie sobie imaginowaæ, ¿e wszyscy za wszelk± cenê chc± Ciê unikaæ. Wmawiasz sobie i dajesz upust swojej fantazji w tej kwestii tu, na forum, gdzie nie wszyscy maj± dostateczny dystans i cierpliwo¶æ, ¿eby przechodziæ obojêtnie obok takich prowokacji. Nie, nie atakujê Ciê [jak zapewne to odebra³a¶]. Tylko spójrz wreszcie obiektywnie, bez jakiego¶ sztucznego umniejszania sobie.
bla, bla, bla...
Tak, to jest prowokacja, a poza tym chyba prawda, ale dalej nie masz racji. My¶lisz, ¿e lubiê siê poni¿aæ?! :shock:
Przeczytaj, co ja napisa³am, i co odpisa³ mi Minder.
Jest zaproszenie na imprezê, no to na nie odpowiadam.
A tu dostajê odpowied¼, ¿e jak przyjadê, to siê zrobi 30 osób. A gdzie ja napisa³am, ¿e zabieram grupê znajomych? Czy ja podró¿ujê zawsze z 10 osobami w plecaku? Czy tak ciê¿ko odczytaæ, ¿e pyta³am o to, czy JA mam siê czuæ zaproszona?? Mia³am napisaæ: "rozumiem, ¿e te¿ mogê siê zjawiæ?" Wtedy to by znaczy³o, ¿e mam jaki¶ kompleks mniejszo¶ci... :roll:
Za to potem znakomicie odczyta³am, ¿e nie jestem mile widziana.

To oczywiste, ¿e minder nie zaprosi wszystkich, co zreszt± napisa³ w odpowiedzi. I to nie by³o oczywiste, ¿e w tym pytaniu chodzi³o Ci tylko o Ciebie. Bo teoretycznie mog³a¶ mieæ na my¶li np. siebie wraz z wiêksz± grup± znajomych [z forum, nie z forum - nie wa¿ne]. A mieszkania jednak niewielkie s±.
Nie zaprosi wszystkich? Wiesz, a ja my¶la³am, ¿e pyta³am o ca³y ¶wiat... :roll:
Wy macie jakie¶ problemy z czytaniem miêdzy wierszami? Dobrze, w takim razie teraz bêdê pisaæ wszystko zupe³nie wprost, kawa na ³awê, ³opatologicznie:

Minderze drogi, jako, ¿e zamie¶ci³e¶ na forum og³oszenie, ¿e robisz imprezê, to poczu³am siê zaproszona równie¿ i mam chêæ przejechaæ te æwieræ Polski, po to, ¿eby zobaczyæ siê z Tob± i osobami, które tak naprawdê s± zaproszone. Jednak¿e jako ¿e trochê mi daleko, to wnoszê zapytanie, czy u¿yczy³by¶ równie¿ kawa³ka pod³ogi (o ³o¿ko/materac nie ¶miem pytaæ) do spania?
Przyznam siê te¿, ¿e pyta³am o wszystkich, bo Kas te¿ chcia³a przyjechaæ, ale ba³a siê zapytaæ.

I jak, lepiej?
Szkoda, ¿e ju¿ nieaktualne.

I proszê, nie traktuj tego jako ataku. Przemy¶l. Tylko tyle. I najlepiej niech nikt nie komentuje tego posta. Over.
To nie ja tu jestem przewra¿liwiona (jeszcze... :roll:), lol.
Nie traktujê tego jako ataku, ale jako obronê Kó³ka Wzajemnej Adoracji.

Amen.
...If I call will you come and will you save me?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Bielsko - Bia³a
« Reply #24 on: 2008-02-25, 17:25:48 »
Jako, ¿e ja zawsze ludziom na przekór... to skomentuje.

Mi siê zawsze wydawa³o, ¿e jak kto¶ reklamuje co¶ na forum jako "spot" tzn. ¿e jest to impreza otwarta dla forumowiczów wszelkiego sortu. I nie mówiê tu o mieszkaniu Mindera, bo do takowego nikt pchaæ siê nie musi, wiadomo ¿e jest ma³e i jest jego w³asno¶ci±. Ale przy takiej przewadze popytu nad poda¿± mo¿na po prostu pomy¶lec o innej miejscówce... Przynajmniej mnie by co¶ takiego przysz³o do g³owy. :>
[under construction]

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Bielsko - Bia³a
« Reply #25 on: 2008-02-25, 17:49:50 »
Niestety miejsc noclegowych w mojej melinie starczy co najwy¿ej dla dwóch, mo¿e trzech osób. Jak siê poupycha, to mo¿e nawet piêæ siê zmie¶ci, ale nie gwarantujê komfortu. Niedaleko jest schronisko jakby co. Aktualnie mam uraz do organizacji jakichkolwiek spêdów, wiêc nie zamierzam siê nawet zastanawiaæ nad logistyk± parapetówki u mnie. S±dzi³em, ¿e skoro temat nazywa siê "Bielsko-Bia³a", to osoby z miejscowo¶ci po³o¿onych dalej ni¿ 100km raczej nie bêd± zainteresowane. Wtedy z Bielska s± 3-4 osoby (nie licz±c mnie), z okolic kolejne 3 osoby i akurat wszyscy siê pomieszcz±. Jestem mile zaskoczony, ¿e komu¶ chcia³oby siê przejechaæ pó³ Polski, ¿eby obejrzeæ moj± krzyw± mordê, ale przerasta mnie to, bo zwyczajnie nie jestem w stanie zorganizowaæ wszystkim chêtnym noclegu, choæ bardzo bym chcia³. Jeszcze jakie¶ pytania?
True Pagan Winter Crew

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Bielsko - Bia³a
« Reply #26 on: 2008-02-25, 17:55:42 »
Chyba ¿adnych... po prostu od Twojego poprzedniego komentarza nie wia³o sympati± ani tym bardziej rzeczowo¶ci±, któr± napisa³e¶ teraz.
[under construction]

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Bielsko - Bia³a
« Reply #27 on: 2008-02-25, 18:03:57 »
No i sprawa jasna. Cieszê siê, ¿e siê ucieszy³e¶. Bo nie by³o widaæ.
Zastanowimy siê w takim razie... :roll:
...If I call will you come and will you save me?

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Bielsko - Bia³a
« Reply #28 on: 2008-02-25, 20:50:46 »
Czarna, oni na po³udniu nie umiej± siê bawiæ. Strata czasu taka impreza u obcych plemion :P

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Bielsko - Bia³a
« Reply #29 on: 2008-02-25, 21:09:19 »
Rozumiem, ¿e sugerujesz spot w mie¶cie Thorn? :D
[under construction]

 

lofty-success