Author Topic: Bielsko - Bia┬│a  (Read 65548 times)

0 Members i 1 GoŠ przegl▒da ten w▒tek.

Unas

• Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Bielsko - Bia┬│a
« Reply #15 on: 2008-02-25, 09:12:46 »
Jaaaasne.... A ┬Âwistak... ;)
[under construction]

deluminathor

• Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • N├Ąr vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
« Reply #16 on: 2008-02-25, 10:45:36 »
P.S. A dwa tygodnie od 8. to akurat Wielkanoc jest... :roll:
o┬┐. No to nie ma terminu XD impreza odwo┬│ana :P
E-tam. Forumowej wielkanocy jeszcze nie by┬│o, mo┬┐na spr├│bowa├Ž XD

veila

• here comes the sun
« Reply #17 on: 2008-02-25, 11:24:01 »
No to minder na pewno zrobi czejnd┬┐ w planach ;P

Ha. ha. ha. :roll: :P

No dobra, mo┬┐e sobie poradzicie beze mnie jako┬ za te dwa tygodnie... A Minderowi si├¬ pewnie sprz┬▒ta├Ž nie chce ;D
wszystko, co sko┬Âne.

Budy├▒

• go┬Â├Ž
    • spirit
« Reply #18 on: 2008-02-25, 13:41:56 »
super gadki, jak na fotka.pl  :twisted:
Avril kocham Ciê :*

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wok├│┬│ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Bielsko - Biała
« Reply #19 on: 2008-02-25, 13:57:54 »
super gadki, jak na fotka.pl  :twisted:
Nie siedzę na fotce, to nie wiem, ale dzięki za relację.
True Pagan Winter Crew

Czarna

• ~pani zima~
« Reply #20 on: 2008-02-25, 15:46:58 »
Quote from: veila
No dobra, mo┬┐e sobie poradzicie beze mnie jako┬ za te dwa tygodnie... A Minderowi si├¬ pewnie sprz┬▒ta├Ž nie chce ;D
Minder po prostu zacz┬▒┬│ chwali├Ž si├¬ imprez┬▒, bo nie pomy┬Âla┬│, ┬┐e mog┬│abym (albo kto┬ r├│wnie niechciany) przyjecha├Ž... A tu niespodzianka. :roll:
...If I call will you come and will you save me?

deluminathor

• Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • N├Ąr vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Bielsko - Biała
« Reply #21 on: 2008-02-25, 16:17:50 »
Wiesz, ja tylko wyraziłam chęć przejechania paruset kilometrów, żeby się z Wami zobaczyć... Ale jak nie, to nie. Łaski bez.

(przecież tak naprawdę nie pytałam o wszystkich, tylko o mnie, nie?
A jak impreza nie jest dla wszystkich, to po co o niej tu piszecie?? Przecież umiecie się organizować we własnym gronie :roll:)

Minder po prostu zaczął chwalić się imprezą, bo nie pomyślał, że mogłabym (albo ktoś równie niechciany) przyjechać... A tu niespodzianka. :roll:
Sorry Czarna, ale to są prowokacje. Przestań wreszcie sobie imaginować, że wszyscy za wszelką cenę chcą Cię unikać. Wmawiasz sobie i dajesz upust swojej fantazji w tej kwestii tu, na forum, gdzie nie wszyscy mają dostateczny dystans i cierpliwość, żeby przechodzić obojętnie obok takich prowokacji. Nie, nie atakuję Cię [jak zapewne to odebrałaś]. Tylko spójrz wreszcie obiektywnie, bez jakiegoś sztucznego umniejszania sobie.

To oczywiste, że minder nie zaprosi wszystkich, co zresztą napisał w odpowiedzi. I to nie było oczywiste, że w tym pytaniu chodziło Ci tylko o Ciebie. Bo teoretycznie mogłaś mieć na myśli np. siebie wraz z większą grupą znajomych [z forum, nie z forum - nie ważne]. A mieszkania jednak niewielkie są.

I proszę, nie traktuj tego jako ataku. Przemyśl. Tylko tyle. I najlepiej niech nikt nie komentuje tego posta. Over.
« Last Edit: 2008-02-25, 16:19:27 by deluminathor »

:Wreath:

• grumpy forum user
« Reply #22 on: 2008-02-25, 16:44:29 »
a ja skomentuje tak: 999 postow to odwrocony szatan!  :twisted:

Czarna

• ~pani zima~
« Reply #23 on: 2008-02-25, 17:24:18 »
Sorry Czarna, ale to s┬▒ prowokacje. Przesta├▒ wreszcie sobie imaginowa├Ž, ┬┐e wszyscy za wszelk┬▒ cen├¬ chc┬▒ Ci├¬ unika├Ž. Wmawiasz sobie i dajesz upust swojej fantazji w tej kwestii tu, na forum, gdzie nie wszyscy maj┬▒ dostateczny dystans i cierpliwo┬Â├Ž, ┬┐eby przechodzi├Ž oboj├¬tnie obok takich prowokacji. Nie, nie atakuj├¬ Ci├¬ [jak zapewne to odebra┬│a┬Â]. Tylko sp├│jrz wreszcie obiektywnie, bez jakiego┬ sztucznego umniejszania sobie.
bla, bla, bla...
Tak, to jest prowokacja, a poza tym chyba prawda, ale dalej nie masz racji. My┬Âlisz, ┬┐e lubi├¬ si├¬ poni┬┐a├Ž?! :shock:
Przeczytaj, co ja napisa┬│am, i co odpisa┬│ mi Minder.
Jest zaproszenie na imprezê, no to na nie odpowiadam.
A tu dostaj├¬ odpowied┬╝, ┬┐e jak przyjad├¬, to si├¬ zrobi 30 os├│b. A gdzie ja napisa┬│am, ┬┐e zabieram grup├¬ znajomych? Czy ja podr├│┬┐uj├¬ zawsze z 10 osobami w plecaku? Czy tak ci├¬┬┐ko odczyta├Ž, ┬┐e pyta┬│am o to, czy JA mam si├¬ czu├Ž zaproszona?? Mia┬│am napisa├Ž: "rozumiem, ┬┐e te┬┐ mog├¬ si├¬ zjawi├Ž?" Wtedy to by znaczy┬│o, ┬┐e mam jaki┬ kompleks mniejszo┬Âci... :roll:
Za to potem znakomicie odczyta┬│am, ┬┐e nie jestem mile widziana.

To oczywiste, ┬┐e minder nie zaprosi wszystkich, co zreszt┬▒ napisa┬│ w odpowiedzi. I to nie by┬│o oczywiste, ┬┐e w tym pytaniu chodzi┬│o Ci tylko o Ciebie. Bo teoretycznie mog┬│a┬ mie├Ž na my┬Âli np. siebie wraz z wi├¬ksz┬▒ grup┬▒ znajomych [z forum, nie z forum - nie wa┬┐ne]. A mieszkania jednak niewielkie s┬▒.
Nie zaprosi wszystkich? Wiesz, a ja my┬Âla┬│am, ┬┐e pyta┬│am o ca┬│y ┬Âwiat... :roll:
Wy macie jakie┬ problemy z czytaniem mi├¬dzy wierszami? Dobrze, w takim razie teraz b├¬d├¬ pisa├Ž wszystko zupe┬│nie wprost, kawa na ┬│aw├¬, ┬│opatologicznie:

Minderze drogi, jako, ┬┐e zamie┬Âci┬│e┬ na forum og┬│oszenie, ┬┐e robisz imprez├¬, to poczu┬│am si├¬ zaproszona r├│wnie┬┐ i mam ch├¬├Ž przejecha├Ž te ├Žwier├Ž Polski, po to, ┬┐eby zobaczy├Ž si├¬ z Tob┬▒ i osobami, kt├│re tak naprawd├¬ s┬▒ zaproszone. Jednak┬┐e jako ┬┐e troch├¬ mi daleko, to wnosz├¬ zapytanie, czy u┬┐yczy┬│by┬ r├│wnie┬┐ kawa┬│ka pod┬│ogi (o ┬│o┬┐ko/materac nie ┬Âmiem pyta├Ž) do spania?
Przyznam si├¬ te┬┐, ┬┐e pyta┬│am o wszystkich, bo Kas te┬┐ chcia┬│a przyjecha├Ž, ale ba┬│a si├¬ zapyta├Ž.

I jak, lepiej?
Szkoda, ┬┐e ju┬┐ nieaktualne.

I prosz├¬, nie traktuj tego jako ataku. Przemy┬Âl. Tylko tyle. I najlepiej niech nikt nie komentuje tego posta. Over.
To nie ja tu jestem przewra┬┐liwiona (jeszcze... :roll:), lol.
Nie traktujê tego jako ataku, ale jako obronê Kó³ka Wzajemnej Adoracji.

Amen.

Unas

• Global Moderathor
  • *
« Reply #24 on: 2008-02-25, 17:25:48 »
Jako, ┬┐e ja zawsze ludziom na przek├│r... to skomentuje.

Mi si├¬ zawsze wydawa┬│o, ┬┐e jak kto┬ reklamuje co┬ na forum jako "spot" tzn. ┬┐e jest to impreza otwarta dla forumowicz├│w wszelkiego sortu. I nie m├│wi├¬ tu o mieszkaniu Mindera, bo do takowego nikt pcha├Ž si├¬ nie musi, wiadomo ┬┐e jest ma┬│e i jest jego w┬│asno┬Âci┬▒. Ale przy takiej przewadze popytu nad poda┬┐┬▒ mo┬┐na po prostu pomy┬Âlec o innej miejsc├│wce... Przynajmniej mnie by co┬ takiego przysz┬│o do g┬│owy. :>
[under construction]

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wok├│┬│ sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #25 on: 2008-02-25, 17:49:50 »
Niestety miejsc noclegowych w mojej melinie starczy co najwy┬┐ej dla dw├│ch, mo┬┐e trzech os├│b. Jak si├¬ poupycha, to mo┬┐e nawet pi├¬├Ž si├¬ zmie┬Âci, ale nie gwarantuj├¬ komfortu. Niedaleko jest schronisko jakby co. Aktualnie mam uraz do organizacji jakichkolwiek sp├¬d├│w, wi├¬c nie zamierzam si├¬ nawet zastanawia├Ž nad logistyk┬▒ parapet├│wki u mnie. S┬▒dzi┬│em, ┬┐e skoro temat nazywa si├¬ "Bielsko-Bia┬│a", to osoby z miejscowo┬Âci po┬│o┬┐onych dalej ni┬┐ 100km raczej nie b├¬d┬▒ zainteresowane. Wtedy z Bielska s┬▒ 3-4 osoby (nie licz┬▒c mnie), z okolic kolejne 3 osoby i akurat wszyscy si├¬ pomieszcz┬▒. Jestem mile zaskoczony, ┬┐e komu┬ chcia┬│oby si├¬ przejecha├Ž p├│┬│ Polski, ┬┐eby obejrze├Ž moj┬▒ krzyw┬▒ mord├¬, ale przerasta mnie to, bo zwyczajnie nie jestem w stanie zorganizowa├Ž wszystkim ch├¬tnym noclegu, cho├Ž bardzo bym chcia┬│. Jeszcze jakie┬ pytania?
True Pagan Winter Crew

Unas

• Global Moderathor
  • *
« Reply #26 on: 2008-02-25, 17:55:42 »
Chyba ┬┐adnych... po prostu od Twojego poprzedniego komentarza nie wia┬│o sympati┬▒ ani tym bardziej rzeczowo┬Âci┬▒, kt├│r┬▒ napisa┬│e┬ teraz.
[under construction]

Czarna

• ~pani zima~
« Reply #27 on: 2008-02-25, 18:03:57 »
No i sprawa jasna. Ciesz├¬ si├¬, ┬┐e si├¬ ucieszy┬│e┬Â. Bo nie by┬│o wida├Ž.
Zastanowimy siê w takim razie... :roll:

Juzef Le Dragon

• Guest
« Reply #28 on: 2008-02-25, 20:50:46 »
Czarna, oni na po┬│udniu nie umiej┬▒ si├¬ bawi├Ž. Strata czasu taka impreza u obcych plemion :P

Unas

• Global Moderathor
  • *
« Reply #29 on: 2008-02-25, 21:09:19 »
Rozumiem, ┬┐e sugerujesz spot w mie┬Âcie Thorn? :D
[under construction]

lofty-success