Author Topic: Czy s³uchacie Opeth pior±c skarpety i myj±c naczynia?  (Read 34068 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Aha, chyba ¿e tak. Tylko nie wiedzia³em, ¿e Opeth jest do³uj±cy :D
Nie jest a¿ tak bardzo, ale raczej do weso³ych, pozytywnych rzeczy nie nale¿y :P Przez pewien czas s³ucha³em tylko Opetha i kilku innych zespo³ów z tej ciemniejszej strony [pamiêtam Slipknot, wtedy ca³kiem sporo go by³o u mnie, nie wiem co jeszcze], a potem wziê³o mnie na Heya i RHCP, wiêc zacz±³em siê katowaæ nimi na przemian. Zmiana w nastroju, podej¶ciu do ¿ycia by³a bardzo zauwa¿alna, a¿ sam siê zdziwi³em. Dlatego lepiej nie ograniczaæ siê tylko do jednego gatunku, klimatu, zachowaæ jak±¶ równowagê. Tak jest nieco bezpieczniej dla zdrowia, zw³aszcza je¶li tak wielk± wagê przywi±zuje siê do muzyki.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Kekkai w³a¶nie mnie o¶wieci³a, ¿e taki w±tek istnieje, wiêc po wy¶mianiu siê stwierdzi³am, ¿e mus siê tu wypowiedzieæ ;D. Po dziesiêciu latach dalej prze¿ywam Opesia bardziej ni¿ s³ucham jak muzyki, ALE zdarzylo mi siê raz czy dwa pakowaæ plecak w góry przy Still Life. Dodam, ¿e w¶ród pakowanych szpejów znalaz³y siê i skarpetki, wiêc niejako wpisujê siê w temat  :mrgreen:.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love