Opeth > Dyskografia

DVD Opeth - Prezentacja w Poznaniu. Beda chetni?

(1/2) > >>

limyn:
Tak jak w temacie.

Myslimy nad tym, by zorganizowac w jednym z poznanskich klubow prezentacje koncertowego DVD Opeth "Lamentations - Live At Shepherd's Bush Empire 2003". Nie mamy jednak pewnosci, ze ktos na te prezentacje przyjdzie.
Sa wiec moze na tym forum fani Opeth z Poznania?
Niech sie wypowiedza, czy przyszliby na taka prezentacje DVD przy piwku i papieroskach ;)

pozdrawiam
ml

MARIAN:
Jabym na 600MLD % przyszed³ ale Jestem z MALOPOLSKI wiec... hehe  :twisted: Ale ¿yczê ogromnych wra¿eñ jak dojdzie to tego :)

limyn:
taa... beda chetni, bedzie prezentacja :) Ja juz to DVD widzialem... no i naprawde warto. Mozna na nim zobaczyc nowego klawiszowca Opeth :) bo niestety z Wilsonem na scenie koncertu nie nagrali ;)

w kazdym razie pyry Poznanskie - odzywac sie w sprawie prezentacji!

pozdro.

docent:
Ja zaczynam s³uchaæ Opetha, podoba mi sie tylko nigdzie nie moge znale¼ wiêcej ich muzy!! Mam kilka a moze ca³± p³yte Blackwater Park ale szukam wiêcej muzy> A co do Poznania to z chêci± bym sie przejecha³ :P  Pomys³ jest zaczepisty. Tylko nie wiem czy starsi nie puszcz±:( Ale z chêci± pos³ucham jaki¶ szczegó³ów!!

Vega:
Aby obejrzeæ Lamentations mogê jechaæ nawet na drugi koniec Polski. Przyjedê na pewno :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version