Author Topic: Sen  (Read 13300 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Niggurat

  • Guest
Sen
« on: 2004-05-08, 13:35:53 »
Snil mi sie dzisiaj pozegnalny koncert Bloodbath w Polsce!!!  :D  Przed samym wystepem bylo spotkanie z Mikaelem i reszta,podpisywanie autografow itd. ,a po swietnie zagranym koncercie Mikael pil tanie wina z fanami Opeth, radzil jak wymyslac i grac ciekawe solowki  :) . Czyzby jakies proroctwo z koncertem  w Polsce?? Mam nadzieje,ze niedlugo sie zjawi Opeth u nas.

MARIAN

  • Posts: 59
  • Karma: +0/-0
    • http://www.opeth.com
Sen
« Reply #1 on: 2004-05-08, 13:48:52 »
Oj mam nadzieje mam ehhehe  :twisted: Czekam ca³y czas na jak±¶ wiadomo¶æ czy zagraja w POLSCE :D Ja mia³em sen ¿e by³em na koncercie OPETH'A w jakim¶ ko¶ciele gdzie nie widzia³em sceny poniewa¿ by³o bardzo ciemno i by³a mg³a  :twisted:  :twisted:

caress of stars

  • Guest
Re: Sen
« Reply #2 on: 2004-10-02, 15:25:23 »
Quote from: Niggurat
a po swietnie zagranym koncercie Mikael pil tanie wina z fanami Opeth


bleeeeeee, tanie wina... az tak zle z nim bylo  :shock: ???  :P

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Sen
« Reply #3 on: 2004-10-02, 20:49:19 »
Mi za to siê ¶ni³o ¿e do mojej wioski mia³ przyjechaæ Samael i Anathema, ale przyjecha³a Katatonia i gra³a kawa³ki wyrzej wymienionych zespo³ów, ja lata³em z wielk± flag± po scenie ko³o Jonasa, a moi kumple robili pogo pod scen± :P!

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Re: Sen
« Reply #4 on: 2004-10-03, 11:01:35 »
Quote from: caress of stars
Quote from: Niggurat
a po swietnie zagranym koncercie Mikael pil tanie wina z fanami Opeth


bleeeeeee, tanie wina... az tak zle z nim bylo  :shock: ???  :P


tanie wina, taaaaa. Zawsze wieczorem je "szanujê", a rano wyklinam. Fujjj ta wczorajsza wi¶nia, jeszcze w kartonie... b³eeeee
selfbanned

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Sen
« Reply #5 on: 2005-03-12, 21:46:49 »
Nie polecem ani "Hetmana", ani "Byxa", ani ¿adnych win pêdzonych pomiêdzy Warszaw±, a W³adywostokiem.

Co do snów to chcia³bym zobaczyæ koncert gdzie na jednej scenie wyst±pi: Nile, Slayer, Opeth, Samael, Vader i Anathema. I chêtnie wypi³bym nawet najgorsze wino z Mikaelem. :mrgreen:
[under construction]

stille

  • Posts: 74
  • Karma: +0/-0
Sen
« Reply #6 on: 2005-03-14, 18:08:40 »
tanie wina boss :D ehm... o tak. ja to bym sie z Opethami napila... najeba³a... zajeba³a.. zeby tak zagrali i wogole... ach takie sny sa piekne hehe moze sie spelnia kiedys hehe :twisted:
jestem wod±, do której raz w³o¿ywszy d³oñ
nigdy nie zdo³asz jej zapomnieæ...