Dzia³ ogólnomuzyczny > Bloodbath

Sen

(1/2) > >>

Niggurat:
Snil mi sie dzisiaj pozegnalny koncert Bloodbath w Polsce!!!  :D  Przed samym wystepem bylo spotkanie z Mikaelem i reszta,podpisywanie autografow itd. ,a po swietnie zagranym koncercie Mikael pil tanie wina z fanami Opeth, radzil jak wymyslac i grac ciekawe solowki  :) . Czyzby jakies proroctwo z koncertem  w Polsce?? Mam nadzieje,ze niedlugo sie zjawi Opeth u nas.

MARIAN:
Oj mam nadzieje mam ehhehe  :twisted: Czekam ca³y czas na jak±¶ wiadomo¶æ czy zagraja w POLSCE :D Ja mia³em sen ¿e by³em na koncercie OPETH'A w jakim¶ ko¶ciele gdzie nie widzia³em sceny poniewa¿ by³o bardzo ciemno i by³a mg³a  :twisted:  :twisted:

caress of stars:

--- Quote from: Niggurat ---a po swietnie zagranym koncercie Mikael pil tanie wina z fanami Opeth
--- End quote ---


bleeeeeee, tanie wina... az tak zle z nim bylo  :shock: ???  :P

Whodo:
Mi za to siê ¶ni³o ¿e do mojej wioski mia³ przyjechaæ Samael i Anathema, ale przyjecha³a Katatonia i gra³a kawa³ki wyrzej wymienionych zespo³ów, ja lata³em z wielk± flag± po scenie ko³o Jonasa, a moi kumple robili pogo pod scen± :P!

Vronah:

--- Quote from: caress of stars ---
--- Quote from: Niggurat ---a po swietnie zagranym koncercie Mikael pil tanie wina z fanami Opeth
--- End quote ---


bleeeeeee, tanie wina... az tak zle z nim bylo  :shock: ???  :P
--- End quote ---


tanie wina, taaaaa. Zawsze wieczorem je "szanujê", a rano wyklinam. Fujjj ta wczorajsza wi¶nia, jeszcze w kartonie... b³eeeee

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version