Author Topic: do gitarzystów!!!  (Read 54801 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
do gitarzystów!!!
« Reply #30 on: 2003-05-25, 20:05:03 »
No to do dzie³a  :D
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
do gitarzystów!!!
« Reply #31 on: 2003-05-25, 20:33:51 »
Quote from: Apostle of Triumph
moze ja sie zdecyduje na Benighted.......  :twisted:

Dobrze by by³o, cholerka! Nie mogê siê doczekaæ a¿ mi to w koñcu przepiszesz do PowerTaba  :?
True Pagan Winter Crew

Voyt

  • Guest
do gitarzystów!!!
« Reply #32 on: 2003-05-30, 14:25:22 »
Hej Gomez!  Ja grywam Opeth i równiez jestem z Rybnika... to co - let's play, shall we?:)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
do gitarzystów!!!
« Reply #33 on: 2003-06-19, 21:40:42 »
Chcia³em tylko oznajmiæ, ¿e zakoñczy³em tabowanie Benighted.
Wynik pracy poszed³ do http://opeth.darkwood.com (mam nadziejê, ¿e zamieszcz± :wink: ). Je¶li komu¶ nie chce siê czekaæ i chcia³by zerkn±æ i skrytykowaæ to tutaj jest link:
http://opeth.rockmetal.art.pl/pliki/benighted.rar (3,5 kB)
Tabulaturkê nale¿y odczytaæ programem PowerTab 1.7 lub wy¿szym - do ¶ci±gniêcia z http://www.power-tab.net
True Pagan Winter Crew

Gomez

  • Posts: 29
  • Karma: +0/-0
Let`s play
« Reply #34 on: 2003-06-21, 11:25:01 »
No gdzie jest ten co kcia³ ze mn± opetha zapodawaæ na dwa wiose³ka?
Lost are days of Spring
You sighted and let me in

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Zlot Opethowcow
« Reply #35 on: 2003-08-08, 11:36:22 »
Gomez, jade do Polski 20.08 i zostane do 26.08 czyli na krotko. W tym czasie musze zaliczyc Warszawe (tam i stamtad wlasciwie lece), slub brata a niedziele mam juz zajeta. Teraz jak mi planow i spotkan przybylo, nie wiem czy bede sie z tym wszystkim w stanie wyrobic. Jak najbardziej dalej jestem za tym, zeby sie spotkac i cos razem brzdeknac, tyle ze jak juz pisalem ja jestem bez gitary. Zostawiam Ci to, jak bedziesz chcial to daj swoj rybnicki numer to do Ciebie zadzwonie i moze cos z tego wyjdzie.

Gomez

  • Posts: 29
  • Karma: +0/-0
do gitarzystów!!!
« Reply #36 on: 2003-08-12, 18:08:30 »
zostawiam numer: 603 548 221, mo¿e kiedy¶ sie uda....pozdrów Wilsona jak bedziesz w Londynie;)
trzymta sie Agarves!
Lost are days of Spring
You sighted and let me in

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
do gitarzystów!!!
« Reply #37 on: 2003-08-31, 10:51:36 »
Ja jeno gitarke klasyczna mam wiec zaszalec nie moge, ale tyle ile mi sie udaje (a gram naprawde krotko) to Requiem ktore sie ucze i Remember Tomorrow (oczywiscie "parkinsony" odpadaja :>) ktore swoja droga jest przeciez coverem IM.

A teraz to mam prawie obciety palec prawej reki i gowno gram bo boli jak cholera :(((

Gomez

  • Posts: 29
  • Karma: +0/-0
Parkinsony
« Reply #38 on: 2003-09-02, 20:21:19 »
Remember Tomorrow w wykonaniu szwedzkich wymiataczy mi sie bardzo podoba, choæ w jednym wywiadzie Mike stwierdzi³, ¿e produkcja tego kawa³ka jest totalnie zrypana....
A co to kurde s± parkinsony:)))))? Domy¶lam sie ¿e chodzie ci o szybkie kostkowanie czy co¶:)
Lost are days of Spring
You sighted and let me in

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
do gitarzystów!!!
« Reply #39 on: 2003-09-02, 22:28:41 »
Quote
A co to kurde s± parkinsony:)))))? Domy¶lam sie ¿e chodzie ci o szybkie kostkowanie czy co¶:)
 


Hehe no wlasnie :)) Ostatnio wyczailem taka nazwe i mi sie cholernie spodobala. Kto widzial osobnika chorego na parkinsona wie o czym mowie (bynajmniej sie nie nasmiewam z tych ludzi), po prostu gra niektorych gitarzystow mi j± z lekka przypomina (pierwsze skojarzenia to chocby via Stratovarius, albo Alexi z Children of Bodom :P).

Quote
Remember Tomorrow w wykonaniu szwedzkich wymiataczy mi sie bardzo podoba, choæ w jednym wywiadzie Mike stwierdzi³, ¿e produkcja tego kawa³ka jest totalnie zrypana....


Az wstyd sie przyznac ale ja tego w orginale IM nie slyszalem tak wogole, hehe :))

A teraz mêcze Patterns In The Ivy tak wogole i niezle mi idzie :].[/quote]

summoner

  • Posts: 23
  • Karma: +0/-0
do gitarzystów!!!
« Reply #40 on: 2003-09-02, 23:58:58 »
Gram credence, patterns in the ivy, benighted, wiekszosc to bid you farewell, fragmentarycznie face of melinda oraz akustyczne kawalki niektorych utworow (np dirge for november).
Jesli ktos z Warszawy bylby zainteresowany graniem na dwie gitary to jestem otwarty.
I jeszcze pytanie: czy ktos z was gra dosc szybkie akustyczne partie (np. benighted, poczatek face of melinda) za pomoca kostki? Bo ja sobie tego nie wyobrazam. Zamiast parkinsona preferuje polidaktylie  :wink:
I wear a naked soul
A blank face in the streaming water...

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
do gitarzystów!!!
« Reply #41 on: 2003-09-03, 11:04:27 »
Quote
np dirge for november).


O Summoner wiec ja mam do Ciebie prosbe. Jesli masz tabulaturki do Dirge (takie notatnikowe, bo powertaba nie lubie ;P).. to ja bym bardzo prosil o wyslanie na maila mi ([email protected]). Bardzo-bardzo bym prosil :). Nigdzie nie moge znalezc, a chcialbym sie nauczyc chociaz poczatku...

Shadow

  • Posts: 23
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
do gitarzystów!!!
« Reply #42 on: 2003-09-03, 16:28:47 »
Ja jestem akurat w trakcie uczenia sie Benighted (umiem zagrac 36 taktow) :)

Gomez

  • Posts: 29
  • Karma: +0/-0
Wiose³ko
« Reply #43 on: 2003-09-03, 21:36:15 »
Ja tam lubie sobie zapodaæ Bleak, szczególnie od momentu nie-growlowych wokali, jest to poprostu miodzio utworek i granie go sprawia du¿o frajdy!  
A najlepiej(najwierniej) to mi wychodzi Drappery Falls, mo¿e jeszcze nie¼le zapodaje Blackwater Park.....jest tam ¶wietna orientalizuj±ca solóweczka!
Lost are days of Spring
You sighted and let me in

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
do gitarzystów!!!
« Reply #44 on: 2003-09-04, 14:42:10 »
A ja dziêkujê Tomkowi (ktoz ukrywa sie pod tym imieniem ? ;) i jescio jednegmu koledze z forum za podeslanie tabów do Dirge :) Odzew byl zaiste szybki i dzieki wielkie :)

BTW. naprawde nie wiem od kogo je dostalem ;) ale Ci co wiedza ze o nich mowie to wiedza dla kogo s± podziekowania..

 

lofty-success