Author Topic: szczê¶cie :D  (Read 3772 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
szczê¶cie :D
« on: 2004-06-04, 16:30:14 »
Wracam sobie do domu przez las... Godzina 5 nad ranem... Wschód s³oñca... Palê wspania³ego EleMa... S³ucham "April Ethereal"... Dawno nie by³em tak szczê¶liwy...

Nie wiem o czym ma byæ ten temat, ale chcia³em siê pochwaliæ
mo¿e napiszcie o swoich "prze¿yciach" z opethem, gdzie i w jakich sytuacjach s³uchli¶cie tej muzy?

Kiedy¶ my¶la³em ¿eby podczas aktu mi³o¶nego s³uchæ Opetha, ale co¶ czujê ¿e mia³bym problem nad czym siê bardziej skupiæ  :D
selfbanned

Anonymous

  • Guest
szczê¶cie :D
« Reply #1 on: 2004-06-04, 17:31:13 »
idê sobie ok. 23 ulic± w swojej malej miejscowosci w Wielkopolsce i slucham sobie "Face of Melinda" .... i jak nie pie...olnie mnie w ryj jakas szuja, ze az mi sluchawy z uszu wylecialy i tak sie skonczylo, ze mi reke zlamali i tak poobijali, ze mnie do teraz zebra bol±!!!!

Tak to bywa kiedy sie za glosnio muzyki slucha i nieczujnym sie jest!!

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
szczê¶cie :D
« Reply #2 on: 2004-06-06, 19:02:21 »
Jade sobie rano (6:50) PKS'em na uczelnie, wychodzac z domu zauwazylem ze robi sie jakas dziwna mg³a....
W discmanie "Orchid", zaczyna sie "In the mist she was standing", a dooko³a robi sie bia³o! Autobus, jadac przez ³±ki, pola i inne odleg³e krainy, musi jechaæ bardzo wolno, bo nic nie widac.... Nagle wyjezdzamy z mg³y, a ja na sluchawkach slysze ten wspania³y riff w 8:36 minucie ww utworu... piekne!!!!!!
as I would die now, for one last wish......

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
szczê¶cie :D
« Reply #3 on: 2004-06-09, 15:40:35 »
ja ostatnio cierpiê na tzw. somnambulizm, wiêc niebawem, my¶lê, co¶ ciekawego siê wydarzy...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
szczê¶cie :D
« Reply #4 on: 2004-06-18, 12:12:32 »
dobra, je¶li chodzi o takie ze s³uchaniem muzyki w tle, to nie lubiê, jak mi kto¶ s³uchaæ przeszkadza, ale jednak stwierdzi³am, ¿e zale¿y kto to i w jakiej sprawie.
tak mniej powa¿nie  :wink:  (i te¿ ze s³uchawkami na uszach), to w przepe³nionym autobusie komunikacji miejskiej... i mo¿na siê do ludzi przytuliæ  :wink:  i nikt nie ma tego za z³e, bo inaczej nie mo¿na  :wink: , a to zawsze co¶, zw³aszcza, je¶li nikt ciê nie kocha  :lol:
a tak ju¿ ca³kiem powa¿nie, to ja jestem szczê¶liwa pó¼nym popo³udniem na pla¿y, chodz±c wzd³u¿ brzegu jeziora i szukaj±c p³askich kamieni do kaczek (ostatnio rzuci³am 12)

 

lofty-success