Author Topic: Prawo jazdy  (Read 23140 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Snufkin_

  • Guest
Odp: Prawo jazdy
« Reply #45 on: 2008-05-26, 13:10:42 »
no ale wiesz.... wtedy by³o du¿o czasu :) Wyrobienie takiego prawka to oko³o 4 miesiêcy (nie licz±c poprawek na które trzeba czekaæ czasami i 2-3 miesi±ce) pozatym im cz³owiek m³odszy tym szybciej siê uczy :P

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Prawo jazdy
« Reply #46 on: 2008-05-26, 14:09:38 »
Taaa... A dokument tylko siê nosi w portfelu, ¿eby chwaliæ siê znajomym :P
Moja s±siadka zrobi³a prawo jazdy maj±c ponad 55 lat i egzamin zda³a za pierwszym razem  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Prawo jazdy
« Reply #47 on: 2008-05-28, 21:47:28 »
Starszym osobom pozwalaj± ju¿ normalnie zdaæ, bo im sie wydaje, ¿e jak bêd± nas oblewaæ to ¿e nie bêdziemy niby jako m³odzi szaleæ. ¯e mo¿e niby przez to oblewanie wydoro¶lejemy? Ja zawsze bêdê mieæ 10 lat ;P
A co do robienia prawa jazdy i nieje¿d¿enia to nic strasznego, pó¼niej jak przychodzi co do pracy gdzie wymagaj± to ty juz masz i to od np 7 lat i wcale siê chwaliæ nie musisz, ¿e wcale nie je¼dzi³a¶.

A samochód Mindera przy³apa³am na gor±cym uczynku! Sta³ sobie na parkingu! Prawie, ¿e siê ukrywa³! :P

Stansfield

  • Posts: 175
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Prawo jazdy
« Reply #48 on: 2008-05-28, 22:29:23 »
jakis dziwny ten temat.
równie dobrze mozna by zrobic temat o pierdach. albo o kredytach.

Quote
Ja zawsze bêdê mieæ 10 lat ;P

hm.

tez bym tak chcial
bring our minds together, press them tight

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Prawo jazdy
« Reply #49 on: 2008-05-28, 22:44:04 »
Nie podoba Ci siê - nie czytaj. I nie pisz.
A tematu o kredytach co prawda nie ma, ale o bankach jest!  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Prawo jazdy
« Reply #50 on: 2008-05-31, 14:49:12 »
True Pagan Winter Crew

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Prawo jazdy
« Reply #51 on: 2008-06-17, 22:27:29 »
Wszystkim kierowcom ku przestrodze.

O kurcze...
MOCNE...

Przypomina mi sie sytuacja sprzed dwóch lat. Na trasie z Olsztyna do Ostródy w wypadku zginê³o 5 osób. 5 ch³opaków opija³o urodziny jednego z nich, no i skoñczy³ siê alkohol. Postanowili pojechaæ na stacjê benzynow±. Od znajomego (który nie jecha³ z nimi) po¿yczyli Audi (jaki¶ nowy szybki, dobry model) nie pamiêtam dok³adnie czy A5 czy jaki¶ inny. Ale mniejsza o to. Wracaj±c w nocy przy prêdko¶ci oko³o 200 km/h zderzyli siê czo³owo z Toyot± prowadzon± przez dyrektora kana³u Ostródzko-Elbl±skiego. Po zderzeniu samochody kilka metrów w górê wylecia³y i kilkaset metrów od miejsca wypadku. Zginê³a czwórka ch³opaków z Audi i niewinny kierowca Toyoty (odwozi³ wtedy ¿onê na poci±g).
Przez nieostro¿no¶æ zginê³o 5 osób. (Nie wiem czy kierowca by³ pod wp³ywem, czy nie. By³o takie podejrzenie.)

W sumie cze¶æ tych osób kojarzy³em z widzenia bo parokrotnie grali¶my przeciwko sobie w siatkówkê.

 

lofty-success