Author Topic: Garden Of The Titans - Live at Red Rocks  (Read 24227 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Garden Of The Titans - Live at Red Rocks
« Reply #46 on: 2019-01-30, 14:55:02 »
Meh. Poczekam az stanieje wersja DVD+2CD. A w ogole to po tym wydawnictwie widze, jak Opeth spadl w moim prywatnym rankingu z piedestalu. 'Roundhouse Tapes' mam w wypasionych wersjach na DVD i CD, a do tego mnie nawet jakos nie ciagnie.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Garden Of The Titans - Live at Red Rocks
« Reply #47 on: 2019-01-30, 22:14:25 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Garden Of The Titans - Live at Red Rocks
« Reply #48 on: 2019-01-31, 15:43:49 »
Co on pieprzy, jak siê nie pokrywa, jak cztery numery (40% koncertu) mo¿na znale¼æ na poprzednich p³ytach live?
Przypomnia³em sobie dlaczego ju¿ nie kupujê TerazRocka -,-"

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Garden Of The Titans - Live at Red Rocks
« Reply #49 on: 2019-01-31, 15:47:25 »
Setlista te¿ nie do koñca siê pokrywa. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Garden Of The Titans - Live at Red Rocks
« Reply #50 on: 2020-01-17, 15:11:51 »
Ok, obejrzalem koncert na razie raz, ale wystarczy to, zeby dojsc do ponizszych spostrzezen:

1. Nie ma intra :shock: To DVD sie zaczyna tak jak na tym klipie. Jakos mnie to wkurvilo, bo jestem przyzwyczajony do fajnych, filmowych wrecz wstepow, a tu wkladasz plyte, naciskasz start i jeb.
2. Nie ma absolutnie zadnych dodatkow. W menu jest 'start', 'scene selection' i 'set up'. Koniec. Moze zbyt duzo wymagam, ale mogli chociaz klipy wrzucic albo jakies making of, albo cokolwiek. Poprzednie DVD Opeth byly o milion razy ciekawsze i bogatsze w dodatkowe materialy.
3. Caly koncert jest ZBYT KROTKI! Curva, ledwo 90 minut to trwa. Wkurzylbym sie na miejscu tych wszystkich, ktorzy tam przybyli, tym bardziej, ze centrum miasta to to nie jest ;) No i w ogole cala te plyte po prostu za szybko sie oglada. Niecale 1,5 godz koncertu i do widzenia. Jakos tak nie zdazylem sie wczuc w klimat, a tu juz koniec. Dla porownania 'Lamentations' trwalo 3 godz, w 'Roundhouse' sam koncert trwal tez okolo 90 minut, ale jak dorzucic wywiady i dodatki, to mozna bylo sporo czasu z tym albumem spedzic. O 'Royal Albert Hall' juz nie wspomne, bo tam materialu na prawie 5 godzin bylo.
4. Konferansjerka Mike'a jest na kiepskim poziomie, a przeciez czlowiek czeka na to na kazdym gigu Opeth i na poprzednich koncertowkach zespolu nie bylo z tym problemu. Tu Mike gada tylko o tym jak mu zimno.
5. No i najwazniejsze - muzyka. Niestety widac tu, jak bardzo te nowe numery odstaja kompozycyjnie i emocjonalnie od starych. Ale to juz absolutnie moja osobista opinia ;)
6. Zeby nie bylo - calosc wydana jest pieknie i starannie, i przede wszystkim cudnie brzmi. Utwory z 'Sorceress' nabraly rumiencow (co nie znaczy, ze sa genialne ;) ), a starocie elegancko szarpia bebenki. Zatem realizacyjnie - miod!

Ogolnie moim zdaniem to ich najslabsze wydawnictwo DVD. Rzeklem.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

blackmailer

  • Posts: 124
  • Karma: +2/-0
Odp: Garden Of The Titans - Live at Red Rocks
« Reply #51 on: 2020-05-04, 15:09:43 »
Ogolnie moim zdaniem to ich najslabsze wydawnictwo DVD. Rzeklem.

Ogromna szkoda, poprzednich nie kupowa³em, bo dla mnie na DVD nie jest warto wydawaæ choæby z³otówki, a Garden na BR bardzo mnie kusi od d³u¿szego czasu... Chyba siê wstrzymam i wyhaczê na jakiej¶ promce (kiedy¶, gdzie¶ :D ).