Author Topic: Dyskografia Opeth  (Read 43468 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

ambush1

• Mourner
  • *
  • 3
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #225 on: 2018-01-17, 14:01:57 »
@up
Kiedyś ostro czaiłem się na gramofon. Niestety, jako, że jestem z tych co chcą mieć wszystko naj, jak zacząłem się wgryzać w temat to cena rosła w okolice ponad 10k, a to i tak był sprzęt i osprzęt (bo sam gramofon to pryszcz:P ) troszkę ponad średnią.. zaznaczam, troszkę :) Odpuściłem, chociaż było blisko... może kiedyś i lampowy wzmacniacz  :afro:

Luksor

• Mourner
  • *
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
« Reply #226 on: 2018-01-17, 16:38:05 »
Mam w domu i gramofon i dużo winyli (w tym i białe kruki jak np. singiel TSA z pierwotną wersją 51, która do dziś nie doczekała się wydania na kompakcie ;)) i w ogóle nie ciągnie mnie do słuchania muzyki w tym formacie. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Funnykris

• http://funnykrisrecenzje.p.ht/
« Reply #227 on: 2018-02-28, 22:28:10 »
@up
Kiedyś ostro czaiłem się na gramofon. Niestety, jako, że jestem z tych co chcą mieć wszystko naj, jak zacząłem się wgryzać w temat to cena rosła w okolice ponad 10k, a to i tak był sprzęt i osprzęt (bo sam gramofon to pryszcz:P ) troszkę ponad średnią.. zaznaczam, troszkę :) Odpuściłem, chociaż było blisko... może kiedyś i lampowy wzmacniacz  :afro:
Mam hybrydę. Wzmacniacz słuchawkowy. Powiem tak... Subtelna różnica w stosunku do większości tranzystorów. I nie ze wszystkim lampa dobrze gra. Są kolumny/słuchawki które ją lubią inne nienawidzą. Temat rzeka :) Na audiostereo często wywołuje forumowe przepychanki :D
Death is only the personification of the unknown. That unknown is waiting for us.

Funnykris

• http://funnykrisrecenzje.p.ht/
« Reply #228 on: 2018-02-28, 22:35:42 »
Mam w domu i gramofon i dużo winyli (w tym i białe kruki jak np. singiel TSA z pierwotną wersją 51, która do dziś nie doczekała się wydania na kompakcie ;)) i w ogóle nie ciągnie mnie do słuchania muzyki w tym formacie. ;)
Ceny dobrych gramofonów i płyt czasami zwalają z nóg. Na plus jest to, że jednak mastering pod winyle nie jest taki agresywny ale w dobrej muzyce jest naprawdę coraz lepiej z tym na CD. W cenie jednego winyla można mieć kilka CD. Ja ostatnio kupione CD i tak wrzucam na dysk we Flac... To plus Spotify w zasadzie mi wystarcza. I myślę, że to jest przyszłość słuchania muzyki. Coraz częściej ludzie składają komputerki pod audio. Jeszcze trochę i wszystkie serwisy streamingowe będą działać w trybie bezstratnej jakości dzwięku i kupowanie płyt będzie w zasadzie zabawą w kolekcjonowanie :) A Winyle tylko dla zapaleńców. Chwilowo jest moda ale wg mnie nie utrzyma się.
Death is only the personification of the unknown. That unknown is waiting for us.

Voice

• Global Moderathor
  • *
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
« Reply #229 on: 2018-03-01, 13:12:36 »
kupowanie płyt będzie w zasadzie zabawą w kolekcjonowanie :)

A teraz nie jest? :)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs