Author Topic: Dyskografia Opeth  (Read 86823 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Orka_Opeth

  • Posts: 398
  • Karma: +8/-0
  • Gender: Male
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #15 on: 2008-06-14, 11:45:26 »
Muszê powiedzieæ ¿e to forum jest jakie¶ dziwne.... Wielu ludzi stara siê za³o¿yæ jakie¶ ciekawe tematy gdzie mo¿na wypowiedzieæ siê na ciekawe tematy ale oczywi¶cie wspaniali moderatorzy wszystko zamykaj±... Tragedia.... Skoro ludzie siê wypowiadaj± na temat p³yt jakie posiadaj± a nawet chc± zdjêcia to chyba znaczy ¿e ten w±tek ludzi interesuje....?? No ale oczywi¶cie moderatorzy musz± pokazaæ ¿e maj± w³adzê... www.zal.pl
Zamykajcie sobie wszystkie w±tki... Dla mnie dziwne jest ¿e o Watershed jeszcze nie pozamykali bo przecie¿ ludzie pisz± tam równie¿ ró¿ne rzeczy nie zawsze zwi±zane z now± p³yt±... :shock: :? :x
out of the courtyard, come back tonight, my sweet satan I see you.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #16 on: 2008-06-14, 11:48:14 »
Je¿eli dla Ciebie chwalenie siê orygina³ami to jest "ciekawy temat", to ja nie mam wiêcej pytañ :P
No bo oczywi¶cie wszyscy s³uchamy tylko orygina³ów i tych p³yt, które mamy... :roll:

A nie pisali¶my Ci, ¿e to jest hermetyczne ¶rodowisko i trudni z nas ludzie?  8)
Ejmen!  8)
...If I call will you come and will you save me?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #17 on: 2008-06-14, 11:48:30 »
Ale¿ wy bulwersa zaliczacie, ja proszê tylko o uzasadnienie. W±tpiê w ciekawo¶æ w±tku, w którym ka¿dy wymienia ile orygina³ów ma, ale ¿eby¶ nie my¶l, ¿e popisujê to go zostawiê i tak pewnie zaraz umrze ¶mierci± naturaln±...

A co do zamykania wszystkich te¿ jako¶ nie jestem przekonany do Twojego warto¶ciowania w tym wypadku. Powiedzia³bym wrêcz, ¿e to arcyliberalne forum pod wieloma wzglêdami.
[under construction]

Orka_Opeth

  • Posts: 398
  • Karma: +8/-0
  • Gender: Male
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #18 on: 2008-06-14, 11:52:33 »
Zobacz sobie na forum Dream Theater... Ile tam jest ciekawych tematów...
Wyslano: 14 Czerwiec 2008, 11:50:41
Quote
A nie pisali¶my Ci, ¿e to jest hermetyczne ¶rodowisko i trudni z nas ludzie?  Cool
Ejmen!  Cool
....

Quote
A co do zamykania wszystkich te¿ jako¶ nie jestem przekonany do Twojego warto¶ciowania w tym wypadku. Powiedzia³bym wrêcz, ¿e to arcyliberalne forum pod wieloma wzglêdami.

To ja nie mam wiêcej pytañ...
out of the courtyard, come back tonight, my sweet satan I see you.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #19 on: 2008-06-14, 11:54:58 »
Zobacz sobie na forum Dream Theater... Ile tam jest ciekawych tematów...
Nie mam zamiaru... Szczególnie, je¶li same tam takie ciekawe tematy... Taka jestem zamkniêta i hermetyczna...  :lol:
...If I call will you come and will you save me?

Lizard

  • Guest
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #20 on: 2008-06-14, 11:55:47 »
Powiedzia³bym wrêcz, ¿e to arcyliberalne forum pod wieloma wzglêdami.

Nie mam wielu forow na koncie, ale nic nie przebije liberalnosci netwars.pl, a to jest dla mnie jak za mala toaleta - nie mozna rozlozyc nog zeby wycisnac z siebie wszystko :P

Bedzie offtop..... i co z tego ? To forum jest dla nas, a nie my dla niego. Nam ma sie wygodnie rozmawiac i zmieniac temat w dowolnym momencie, bo na tym polegaja skojarzenia, a nie szukac czy nie bylo takiego tematu, tak ze na koncu dyskusja toczy sie 10 odrebych topikach, bo cos komus zaswitalo. Dla mnie cos takiego jest wiekszym offtopem, bo nie rozumiem topiku jako tematu dyskusji, tylko jako dyskusje sama w sobie. Wycieczki, gdzie pierwotna mysl zaczyna wodzic nas po naszych skojarzeniach i przemysleniach, budujac nieco wymieszana calosc w jakims tam temacie, ale ostatecznie majaca powiazania. A tak, jak ktos chcacy poruszac cos na pograniczu jednego i drugiego tematu, zaczyna odkopywac dinozaury i na koncu wlasnie taki topic wyglada na "rozjebany", bo cos sie dzieje, przerwa..... i zupelnie co innego.

Eh.. do¶æ na razie :P


Edit: wiec ja chetnie poznam te liberalne wzgledy tego forum :P
« Last Edit: 2008-06-14, 11:59:19 by Lizard »

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #21 on: 2008-06-14, 12:12:24 »
No i powiedz mi kto na tym forum przeszkadza offtopom? Mo¿e potem je wydziela. A swoboda swobod±, ale jaki¶ porz±dek ludzie zachowajmy.
[under construction]

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #22 on: 2008-06-14, 12:13:25 »
A nie zauwa¿y³e¶ jak po wielu tematach przewijaj± siê wielgachne offtopy? :P Nie bêdê palcem pokazywaæ, ale tu nikt nie stoi z pa³± i nie wycina... Po prostu jak siê zrodzi zupe³nie nowy temat z innego, to mo¿na je rozdzieliæ.
Masz racjê, w tym, co napisa³e¶ powy¿ej, w³a¶nie tak u nas jest - dyskusje swobodnie przechodz± w lu¼niejsze, choæby we wspomnianym przez Orkê topiku o £oterszedzie...
Jest tu tak¿e pewna swobodna zwracania siê do u¿ytkowników, pewnie dlatego, ¿e w wiêkszo¶ci znamy siê na ¿ywo, ale nie odgradzamy siê, nikt tu nikogo nie dyskryminuje... Chyba dlatego to ci±gle stoi tak jak sta³o od paru lat...
Nie podoba siê co¶? To spróbuj to zmieniæ, albo... albo nie :)

Pozdro 600!
...If I call will you come and will you save me?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #23 on: 2008-06-14, 12:16:45 »
W ogóle nie funkcjonuje u nas co¶ takiego jak warn nadawany przez modów. Co prawda admin mo¿e ograniczyæ komu¶ prawa, ale zrobiono to chyba raz i to wobec ca³kowicie nieuleczalnego przypadku. Nasz liberalizm jest szeroki i wynika z tego, ¿e forum jest ma³e, a z tych które z nas jest najliberalniejsze bêd±c jednocze¶nie sensownym.
[under construction]

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #24 on: 2008-06-14, 12:24:19 »
Ta dysputa chyba najbardziej pasuje tutaj.
selfbanned

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #25 on: 2008-06-14, 12:28:17 »
No co Ty... chcesz wydzieliæ offtopa, Nilf?  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

Lizard

  • Guest
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #26 on: 2008-06-14, 12:30:55 »
@Unas
i tak i nie :)
tzn. "tak" poniewaz model jaki przyjeliscie, realizujecie od poczatku do konca; ciezko w jedym zdaniu powiedziec czym jest ten model, ale powiem ze jest w opozycji do takiego:

(i to jest wlasnie "nie") modelu, gdzie tworzy sie topik na spontonie, i gdzie nikt nawet nie patrzy czy taki topic juz byl, tylko sie zaklada, bo od osatniego uplynelo tyle czasu ze go nie widac juz (jesli jest mala ilosc topikow na stronie to jest to bardziej widoczne) i dyskusja zaczyna sie od poczatku, tyle ze rozwaza inny aspekt.

Oba modele sprawdzaja sie w "termosach", ale ten pierwszy sprzyja nowym odnalezienie sie. Drugi wydaje sie byc chaosem, ale zapewniam, ze to tylko pozory :)

Mi odpowiadaja oba, ale ten pierwszy mimo wszystko ogranicza.

Jesli ktos to zrozumial to gratuluje, bo nie wiem jak to opisac, zeby bylo czytelniejsze :)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #27 on: 2008-06-14, 13:00:13 »
Na pocz±tek drobniutka uwaga, w±tek zatytu³owa³bym np. "kolekcja p³yt Opeth". Uwa¿am, ¿e ogólnie dobrze jak bêdzie taki w±tek, w którym mo¿na bêdzie sobie zadaæ ró¿ne pytania. Np. Lizard (chyba mnie pamiêæ nie myli?) kiedy¶ tam pyta³ o wygl±d SL (czy ma orygina³), wiêc w takim w±tku mogliby¶my sobie opisywaæ albumy Opeth. Co siê tyczy mojej kolekcji, zrobi³a siê ju¿ ca³kiem imponuj±ca, ale po kolei:

- Orchid – wydanie drugie (z bonusem)
- Morningrise – wyd. pierwsze (bez logo Opeth na ok³adce i bez bonusa)
- My Arms, Your Hearse – wyd. drugie (z dwoma bonusami)
- Still Life – wydanie drugie w slipcase
- Still Life – dwup³ytowa edycja specjalna
- Blackwater Park – wyd. pierwsze
- Deliverance – wyd. pierwsze
- Damnation – wyd. pierwsze (w digipacku)
- Lamentations – wyd. pierwsze
- Ghost Reveries – wyd. pierwsze
- Selection form Ghost Reveries – singiel promocyjny
- Ghost Reveries - dwup³ytowa edycja specjalna
- Watershed - dwup³ytowa edycja specjalna
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Snufkin_

  • Guest
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #28 on: 2008-06-14, 13:13:09 »
ma³y offtop ale... Jacku co to za p³yta tam u góry? Riverside tak ³adnie wydany?:P

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Dyskografia Opeth
« Reply #29 on: 2008-06-14, 13:14:50 »
ma³y offtop ale... Jacku co to za p³yta tam u góry? Riverside tak ³adnie wydany?:P
"Second Life Syndrome"
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind