Author Topic: Butterfly Effect  (Read 9156 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Butterfly Effect
« Reply #15 on: 2006-03-16, 19:48:24 »
wiem,ze jestem troche zacofany,ale dopiero teraz obejrzalem "efekt motyla".i musze przyznac,ze tak jak wszystkich tutaj przedmowcow ktorzy ogladali ten film,mnie tez wgniotlo w krzeslo.dodatko szczena mi opadla :shock:  
rewelacyjne dzielo! jeden z lepszych filmow jakie ostatnio dane mi bylo obejrzec.film inteligentny,z pomyslem,dobrze zrealizowany,zagrany i ladnie pokrecony :wink:
co tu duzo mowic,wielkie brawa sie naleza =D>
minder z tymi stygmatami to trafne spostrzezenie,good job :wink:  osobiscie sie przyznaje,ze nie zwrocilem na to uwagi w czasie ogladania filmu.

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Butterfly Effect
« Reply #16 on: 2006-03-16, 20:09:27 »
chyba jestem tutaj wyj±tkiem bo mnie ten film ani trochê nie wgniót³ w fotel :P
nie pamiêtam ju¿ szczegó³ów tylko tyle ¿e jaki¶ kole¶ w wyj±tkowo bezsensowny sposób przemieszcza³ siê w czasie i ¿e go od tego bola³a g³owa xD bardziej podoba³ mi siê primer w podobnej tematyce. a ze schizolskich klimatów to mechanik i memento

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Butterfly Effect
« Reply #17 on: 2006-03-23, 09:55:12 »
A ja widzia³am tylko fragmenty i jako¶ mnie specjalnie nie poruszy³o, spodziewa³am siê czego¶ lepszego, sama nie wiem czego, ale nie tego. Ale mnie nie s³uchajcie, mnie krêc± takie filmy jak Pies Andaluzyjski, ze mn± nie warto rozmawiaæ (;
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

eBAT

  • Guest
Butterfly Effect
« Reply #18 on: 2006-03-24, 17:34:52 »
Quote from: manowce
A ja widzia³am tylko fragmenty i jako¶ mnie specjalnie nie poruszy³o, spodziewa³am siê czego¶ lepszego, sama nie wiem czego, ale nie tego. Ale mnie nie s³uchajcie, mnie krêc± takie filmy jak Pies Andaluzyjski, ze mn± nie warto rozmawiaæ (;


Hmm, czego¶ lepszego :?: Spróbuj obejrzeæ Donnie Darko, w taki melanchonijny, pi±tkowy wieczór  :wink:

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0
Butterfly Effect
« Reply #19 on: 2006-03-24, 17:46:49 »
Quote from: kara¶
bardziej podoba³ mi siê primer w podobnej tematyce. a ze schizolskich klimatów to mechanik i memento


Quote from: ebat
 Spróbuj obejrzeæ Donnie Darko, w taki melanchonijny, pi±tkowy wieczór  :wink:


bardzo dobre wybory. wszystkie cztery s± rewelacyjne.

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Butterfly Effect
« Reply #20 on: 2006-03-24, 17:49:41 »
szczerze mówi±c trochê siê pogubi³em ogl±daj±c donnie darko  :wink:

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0
Butterfly Effect
« Reply #21 on: 2006-03-24, 18:00:17 »
jak sobie radzisz z angielskim? mam gdzie¶ link do artyku³u, w którym wszystko jest wyt³umaczone. ciekawa lektura.

eBAT

  • Guest
Butterfly Effect
« Reply #22 on: 2006-03-24, 18:02:24 »
Quote from: andreas
jak sobie radzisz z angielskim? mam gdzie¶ link do artyku³u, w którym wszystko jest wyt³umaczone. ciekawa lektura.


Mo¿e zapodasz tym linkiem:?:  :)

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0

 

lofty-success