Poll

Przeczytaj notkê i odpowiedz:

Tak
5 (55.6%)
Nie
2 (22.2%)
Wszystko mi jedno
2 (22.2%)

Total Members Voted: 0

G³osowanie skoñczone: 2003-12-14, 17:45:09

Author Topic: Pytanie odno¶nie organizacji newsów na stronie g³ównej.  (Read 14811 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Noszê siê z zamiarem przeorganizowania newsów ze strony g³ównej na jeden z blogowych serwerów. Prawdopodobnie wybór padnie na blog.as poniewa¿ ma on funkcjê redaktorów i jest darmowy. Dziêki temu manewrowi chcê przyspieszyæ pojawianie siê newsów na stronie, poniewa¿ mog³oby sie tym zaj±æ kilka osób. Jedyn± wad± takiego rozwiazania jest fakt, ¿e serwer jest kapry¶ny i czasami lubi siê otwieraæ powoli lub wcale.

W zwi±zku z powy¿szym proszê o wypowiedzenie siê w ankiecie: czy jeste¶cie za takim rozwi±zaniem. Ankieta zostanie zamkniêta za dwa tygodnie.
True Pagan Winter Crew

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
Eeee... no to juz wiecie kto jest na "nie" (tylko jeden :P)... Ja uwazam ze lepiej posadzic cos z php niz jakies blogi...i inne dziwactwa. Z doswiadczenia wiem ze takie cos sie BARDZO czesto sypie...

Swoja droga tych newsow nie jest az tak duzo przeciez zebys nie mogl wrzucac rêcznie, sam prowadze/prowadzilem kilka stron gdzie nie moglem wykorzystac PHP i dodanie newsa raz na jakis czas nie bylo problemem.. No ale to Twoja strona, rob jak uwazasz. Najwazniejsze zebys Ty byl zadowolony bo inaczej w ogole nie bedzie newsow :P.. bo Ci sie nie bedzie chcialo pisac..

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
ja sie zgadzam z Darayavahus`em...
stronka chodzi calkiem dobrze, a nie ma znowu az tak wielu newsow o opeth zeby ja bardzo czesto aktuallizowac
wiec po co zmienac cos co jest dobre :-)
ale oczywiscie decyzja nalezy do Minder`a :-)

cochi

  • Posts: 100
  • Karma: +0/-0
ale kurde moze by cos z tym forum zrobic, bo czasami chodzi starsznie, a teraz na dodatek z kazdym wyslanym postem wyskakuje mi error 500...

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Ankieta nie jest dla mnie wi±¿±ca :P
Po prostu chcia³em poznaæ Wasze zdanie na ten temat. Po prostu czasami informacje wymagaj± szybkiej publikacji, a ja np. jestem nieosi±galny. No ale nic. Poczekam na koniec ankiety i podsumujê dyskusjê :)
True Pagan Winter Crew