Poll

Deklarujê chêæ zakupu rozmiaru:

XS
3 (12.5%)
S
1 (4.2%)
M
3 (12.5%)
L
12 (50%)
XL
5 (20.8%)
XXL
0 (0%)

Total Members Voted: 20

Author Topic: Koszulki!  (Read 64951 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Koszulki!
« Reply #45 on: 2008-08-24, 14:37:05 »
A jak ci nowi użytkownicy traktują nas? Hę??? :P

A zamówiłeś dla siebie? Gdyby wszystkie udzielające się osoby zamówiły po jednej, to by było.

W ankiecie zadeklarowało się 14 osób, a zamówień na priv dotarło do mnie 10.
True Pagan Winter Crew

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Koszulki!
« Reply #46 on: 2008-08-24, 15:59:08 »
Gdyby wszystkie udzielaj±ce siê osoby zamówi³y po jednej, to by by³o.

No tak, ale jakby udziela³o siê wiêcej osób to nie wszystkie udzielaj±ce siê musia³yby zamówiæ ;p A poleganie na 100% frekwencji jest dosyæ ryzykowne :D . W ka¿dym razie chodzi mi o to, ¿e im wiêcej u¿ytkowników tym lepiej dla forum w ogóle (nie dla koszulek tylko) :P . A jak forum siê nie bêdzie rozwijaæ to umrze itd. ;]

p.s. A jeszcze, chcia³em siê zapytaæ, bo chodza takie ploty, ¿e...  je¿eli u¿ytkownik ma ponad 200 postów i w nicku jedn± (jak±kolwiek) piosenkê zespo³u Opeth to dostaje forumow± koszulkê za friko??
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Koszulki!
« Reply #47 on: 2008-08-24, 16:11:08 »
I s³oik ogórków kiszonych.
No way in from the outside, no way out from within.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Koszulki!
« Reply #48 on: 2008-08-24, 16:18:58 »
No tak, ale jakby udziela³o siê wiêcej osób to nie wszystkie udzielaj±ce siê musia³yby zamówiæ ;p A poleganie na 100% frekwencji jest dosyæ ryzykowne :D . W ka¿dym razie chodzi mi o to, ¿e im wiêcej u¿ytkowników tym lepiej dla forum w ogóle (nie dla koszulek tylko) :P . A jak forum siê nie bêdzie rozwijaæ to umrze itd. ;]

Pierwsza my¶l, jaka przy¶wieca³a idei koszulek, to by³o rozpropagowanie forum :P Jak kto¶ uwa¿a, ¿e forum jest do dupy i nie ma ochoty go promowaæ, to koszulki na pewno nie zamówi i ja to rozumiem.

p.s. A jeszcze, chcia³em siê zapytaæ, bo chodza takie ploty, ¿e...  je¿eli u¿ytkownik ma ponad 200 postów i w nicku jedn± (jak±kolwiek) piosenkê zespo³u Opeth to dostaje forumow± koszulkê za friko??

Przemy¶lê to ;)







Nie :P
True Pagan Winter Crew

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Koszulki!
« Reply #49 on: 2008-08-24, 16:35:28 »
Pierwsza my¶l, jaka przy¶wieca³a idei koszulek, to by³o rozpropagowanie forum :P J

Kurde, a to nie chodzi³o o to, ¿e mo¿na sobie ciucha jako¶ taniej kupiæ?  :mrgreen: ;-)

Nie :P

To mo¿e chocia¿ ten s³oik...
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Koszulki!
« Reply #50 on: 2008-08-24, 16:46:46 »
Trzeba liczyæ ,¿e siê znajdzie jeszcze trochê chêtnych, chocia¿ ciekawe ile to potrwa. Mo¿e do 2009 siê wyrobimy :P
Pierwsza my¶l, jaka przy¶wieca³a idei koszulek, to by³o rozpropagowanie forum :P J

Kurde, a to nie chodzi³o o to, ¿e mo¿na sobie ciucha jako¶ taniej kupiæ?  :mrgreen: ;-)
hm... chyba nie :P mój kumpel kiedy¶ stwierdzi³, ¿e nie chce mu siê praæ ubrañ i poczeka jeszcze 2 dni ,a ¿e akurat byli¶my w realu to kupi³ cudowne ubranie za 10z³:D (czarny t-shirt+niebieskie jeansy:D) i prze¿y³y ponad 1 pranie! :P
Bite your tongue, ignore the splinter.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Koszulki!
« Reply #51 on: 2008-08-24, 19:39:27 »
A zamówi³e¶ dla siebie? Gdyby wszystkie udzielaj±ce siê osoby zamówi³y po jednej, to by by³o.
Oj, chyba nam siê nie udziela 30 osób... Poza tym, podkre¶li³e¶, ¿e to rozumiesz... :roll:

Tacchif, a ziemniaków to nie chcia³e¶ :P
...If I call will you come and will you save me?

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Koszulki!
« Reply #52 on: 2008-08-24, 21:33:00 »
Wszyscy machaj± rêk± na takie zamkniête forum. I sk±d tu braæ chêtnych na koszulki?? Za bardzo elitarne to forum jak na 30 koszulek, chocia¿ ¿yczê ¿eby siê jednak akcja uda³a.
hmmmm,jakos nigdy nie przyszloby mi do glowy ze jest to jakos bardzo hermetyczne forum,dziwne..ale nie bylo mnie troche,moze za bardzo wypadlem z tematu? Wydawalo mi sie ze z uzbieraniem odpowiedniej liczby chetnych na koszulki nie powinno byc problemu.A tu ledwie 10 zainteresowanych osob jak na razie? #-o

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Koszulki!
« Reply #53 on: 2008-08-24, 21:51:42 »
Du¿o Ciê ominê³o. Kilka mocnych trzêsieñ, sporów, antagonizmów, etc. W wyniku tego kilku u¿ytkowników "podziêkowa³o za wspó³pracê" i po¿egna³o siê z nami (podobno na zawsze). W zasadzie zosta³a bodaj¿e tylko jedna osoba, która uwa¿a, ¿e to forum jest do dupy, choæ wcale nie przeszkadza jej to w pisaniu. Pozosta³e aktywne osoby widocznie nie uto¿samiaj± siê z t± spo³eczno¶ci± na tyle, by obnosiæ siê ze swoj± przynale¿no¶ci±. Co jest oczywi¶cie zrozumia³e i trzeba to uszanowaæ.

Pracujê jednak nad inn± metod± dystrybucji koszulek. Opowiem jak skoñczê.
True Pagan Winter Crew

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Koszulki!
« Reply #54 on: 2008-08-24, 23:02:52 »
Du¿o Ciê ominê³o. Kilka mocnych trzêsieñ, sporów, antagonizmów, etc. W wyniku tego kilku u¿ytkowników "podziêkowa³o za wspó³pracê" i po¿egna³o siê z nami (podobno na zawsze). W zasadzie zosta³a bodaj¿e tylko jedna osoba, która uwa¿a, ¿e to forum jest do dupy, choæ wcale nie przeszkadza jej to w pisaniu.
naprawde zaluje ,ze mnie tyle nie bylo(chociaz nie ubolewam z faktu ze ominely mnie te trzesienia,spory i antgonizmy...)Chyba bede musial poswiecic troche czasu i blizej zapoznac sie z co niektorymi watkami.
Pozosta³e aktywne osoby widocznie nie uto¿samiaj± siê z t± spo³eczno¶ci± na tyle, by obnosiæ siê ze swoj± przynale¿no¶ci±. Co jest oczywi¶cie zrozumia³e i trzeba to uszanowaæ.
co do tego nie ma zadnych watpliwosci
Pracujê jednak nad inn± metod± dystrybucji koszulek. Opowiem jak skoñczê.
czekamy z niecierpliwoscia  :)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Koszulki!
« Reply #55 on: 2008-08-25, 00:22:19 »
A co to za spo³eczno¶æ, z któr± mo¿na siê uto¿samiaæ?!  :shock:
Niby wszystko cacy, a potem wychodz± ukrywane przez lata urazy... :roll:

A chyba nie do koñca rozumiem, jak mo¿na rozpromowaæ poza forum forumowe koszulki...?! Ale poczekamy - zobaczymy.
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Koszulki!
« Reply #56 on: 2008-09-07, 03:41:21 »
Dobra, przyznam siê, ¿a ja bym chcia³a, ale czerwon± (i beze nicka). A jak widzê:
dla wybrednych mam niespodziankê -
mogê zamówiæ osobno ka¿dy kolor - czarny, ciemnozielony i granatowy.
to nie ma. (Poza tym wymiary s± tak podane, ¿e nie wiem, jaki rozmiar na mnie pasuje... :?)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Koszulki!
« Reply #57 on: 2008-11-01, 11:43:23 »
Jako ¿e do tej pory zebra³em 13 zamówieñ (³±cznie ze mn±), zmienimy nieco zasady. Zamówiê po prostu partiê koszulek na tyle spor±, ¿eby op³aca³o siê je wydrukowaæ i potem nadmiarowe egzemplarze bêd± dostêpne dla ewentualnych zainteresowanych. Je¶li bêdzie to mo¿liwe, to personalizacje zostan± wykonane zgodnie z zamówieniem, a reszta koszulek bêdzie bez nicka na plecach. Je¶li nie, to bêdzie bez personalizacji, ale na pewno taniej.
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Koszulki!
« Reply #58 on: 2008-11-01, 12:15:11 »
A w koñcu jaki wzorzec zosta³ zaklepany, bo ju¿ siê w tym trochê pogubi³em? Gdy siê odhacza³em (na górze strony) to by³a mowa o projekcie Kas:
Strasznie dawno to by³o ;) W³a¶nie szukam wszystkiego.
Wyslano: 2008-07-03, 00:34:30
Projekt Kasandry - planowany do umieszczenia na tzw. "kieszonce", czyli lewym cycu. Z ty³u ksywa forumowa (czcionka raczej do wyboru, byle niezbyt fiku¶na).

Je¶li kto¶ ma inne projekty, to niech siê nie krêpuje i zamieszcza. Kasandra ma obiecan± darmow± koszulkê, bo to jej projekt zosta³ wybrany kiedy¶ tam jako najsensowniejszy. Ale je¶li kto¶ nagle wystrzeli super projekt, to czemu by nie zmieniæ ;)

EDIT:
A mo¿e to buckethead wygra³? :-k
czyli:

« Last Edit: 2008-11-01, 12:17:49 by Luksor »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Koszulki!
« Reply #59 on: 2008-11-01, 13:09:47 »
Nom, właśnie ten projekt jest aktualnie na warsztacie. Jeśli Vronah (aktualnie zawodowy grafik) opracuje coś nowego dla nas, to będziemy się zastanawiać. Projekt bucketheada jest nieco zbyt skomplikowany, choć zacny. Może jak będziemy mieć możliwość bezproblemowego sitodruku, to jego wersja też pójdzie w obroty.
« Last Edit: 2008-11-02, 00:01:57 by minder »
True Pagan Winter Crew

 

lofty-success