Author Topic: "Chyba raczej ze spływu..."  (Read 3761 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
"Chyba raczej ze spływu..."
« on: 2008-07-04, 16:22:08 »
Wydzielone z Księgi skarg i zażaleń /M


Jestem w dziwnym nastroju. Takim, że potrzebuję niestającej uwagi ze strony świata, a świat jakoś nie ma ochoty na mnie zwrócić tejże (nielicząc mamy, która ma pretensje bez powodu :roll:). Gupio. Idę czytać.


nie licząc - imiesłów przysłówkowy współczesny, a z takimi partykułę "nie" zapisujemy rozdzielnie...
żeby nie było, że nikt nie zwraca uwagi :)


Boję się kajaków i kasa znów mi się rozpływa za szybko... ;) (pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy ;) )
« Last Edit: 2008-07-04, 19:55:48 by minder »
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Nowy w±tek
« Reply #1 on: 2008-07-04, 16:35:04 »
Mysle, ze to raczej niedzialajaca spacja... (chociaz jak sie taka ma, to trzeba uwazac).
Sorry, ale ja mam wlasnie powazniejszy problem, niz cudze bledy, wlasnie po apdejcie systemu dziadostwo nie chce dzialac. (Uniwersalny komentarz: a mialo byc tak pieknie... :roll:)

PS Nie ma nic lepszego, niz kajaki. Tylko jak bedziesz miala siedzenie inne, niz plaskie, to podloz sobie cos pod tylek, zebys potem mogla chodzic normalnie.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Nowy w±tek
« Reply #2 on: 2008-07-04, 16:57:37 »
Jak siê jedzie na kajaki i w wypo¿yczalni nie daj± takich poduszek pod ty³ek, to albo trzeba grzecznie poprosiæ, albo zmieniæ wypo¿yczalniê, bo gówniana. Wiem co mówiê - bez poduszek siê nie da po prostu i tyle. A jak ju¿ siê je ma, to lepiej siê nauczyæ tak wios³owaæ, ¿eby sobie nie laæ wody do kajaka, bo siê potem na mokry siedzi [i tak siê na mokrym siedzi, ale zawsze mniej :mrgreen:]

Pogoda do kitu, mimo, ¿e tak czy inaczej w domu siedzê, jedyny plus, to to, ¿e da siê oddychaæ, ale niebo w kolorze popio³u jest to zuo.
I ogólnie tak byle jak siê czujê. I alergia mnie mêczy [ju¿ nie wiem na co - dom wysprz±ta³em, deszcz spad³ do sp³uka³ py³ki, a mój nos nadal cierpi, choæ zauwa¿alnie mniej :?].
Jednak siê nie poddajê - wysz³o niemal ambiwalentnie  :?

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Nowy w±tek
« Reply #3 on: 2008-07-04, 17:10:20 »
Ja tylko chcia³am, ¿eby Veila poczu³a siê zauwa¿ona! :)

PS Nie ma nic lepszego, niz kajaki. Tylko jak bedziesz miala siedzenie inne, niz plaskie, to podloz sobie cos pod tylek, zebys potem mogla chodzic normalnie.
hmm...
Quote
nowy wygodny sprzêt (kajaki z wyprofilowanymi siedzeniami i miêkkim oparciami, z komor± na podrêczny baga¿, kamizelki asekuracyjne, drewniane wios³a)
Takie ujd±? To jest ustawiany sp³yw ³ikendowy, ta firma siê tylko sp³ywami zajmuje... Poza tym bardziej martwiê siê o rêce i o noszenie kajaka :D
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Nowy w±tek
« Reply #4 on: 2008-07-04, 17:21:34 »
Wyprofilowane siedzenia to zuo i niedobro. Wiem, co mowie. Testowane na zwierzetach ;)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Nowy w±tek
« Reply #5 on: 2008-07-04, 18:16:03 »
Quote
nowy wygodny sprzêt (kajaki z wyprofilowanymi siedzeniami i miêkkim oparciami, z komor± na podrêczny baga¿, kamizelki asekuracyjne, drewniane wios³a)
Takie ujd±? To jest ustawiany sp³yw ³ikendowy, ta firma siê tylko sp³ywami zajmuje... Poza tym bardziej martwiê siê o rêce i o noszenie kajaka :D
Hmmm - co do r±k to raczej nie ma chyba problemu - ja odcisków siê praktycznie nigdy nie dorobi³em, raz jak 6 dni p³ynêli¶my, to mnie rzeczywi¶cie d³onie bola³y. Metalowe wios³a to zuo. Drewniane rz±dz±. No i jeszcze hektolitry p³ynu do opalania trzeba mieæ - jak siê wyp³ynie choæ na chwilê na jezioro, to ma siê dwa wêgle zamiast r±k. Na rzece zale¿y jaki teren, ale te¿ mo¿na sp³on±æ. A noszenie kajaków? Zwykle wygl±da tak, ¿e p³eæ piêkna nosi tylko te rzeczy, które dobrze wyj±æ z kajaka, ¿eby go odci±¿yæ, a p³eæ brzydka targa cholerstwo. Jak szlak jest w miarê popularny to do godziny 16-17 zwykle s± ludzie z wózkami [2-5z³ za kajak] i cz³owiek siê nie namêczy, bo mu wszystko piêknie przewioz±. A gdzie p³yniesz?

A tak w ogóle, to to megaofftop jest - mo¿e mod by to przerzuci³ do tematu o podró¿ach, albo jakiego¶ wakacyjno-wyjazdowego [nie wiem czy jest taki, od razu mówiê]
« Last Edit: 2008-07-04, 18:18:11 by Callahan »

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Nowy w±tek
« Reply #6 on: 2008-07-04, 18:43:51 »
Do Doliny Rospudy jadê... Podobno piêknie tam jest. A sprzêt maj± woziæ organizatorzy...
A ¿aden to znowu megaofftop, nie przesadzaj :P
...If I call will you come and will you save me?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Nowy w±tek
« Reply #7 on: 2008-07-04, 19:13:51 »
Ja tylko chcia³am, ¿eby Veila poczu³a siê zauwa¿ona! :)

Ta. Poczu³am siê zauwa¿ona i dog³êbnie zrozumiana.

Do Doliny Rospudy jadê... Podobno piêknie tam jest. A sprzêt maj± woziæ organizatorzy...

Sp³ynê³am ni± w zesz³ym roku. Nawet fajnie. Tzn, kajaki fajnie, gorzej z ekip±. Znaczy siê - ekipa by³aby fajna, gdyby nie hektolitry wypijanego wieczorem alkoholu :roll:
wszystko, co sko¶ne.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Nowy w±tek
« Reply #8 on: 2008-07-04, 19:33:18 »
Do Doliny Rospudy jadê... Podobno piêknie tam jest. A sprzêt maj± woziæ organizatorzy...
Ja to dot±d ci±gle na Mazurach sp³ywa³em - Krutyniê znam ju¿ prawie ca³± przez to, bo ju¿ chyba cztery razy by³em... Pisa ³adna rzeka, ma³o uczêszczana, ale to ju¿ nie rezerwat i siê zdarza, ¿e kto¶ tam na silniku wjedzie nie tylko kajakiem i siê trzeba trzymaæ mocno, ca³e szczê¶cie nieczêsto siê to zdarza. Za to rzeka jest krêta cholernie - czasem widzi siê jaki¶ charakterystyczny punkt po lewej, a godzinê pó¼niej znów przep³ywa siê ko³o niego i tym razem jest po prawej. Nocowanie na dziko w namiotach rozstawionych na cyplu, który ³±czy ze "sta³ym l±dem" tylko pas trzymetrowej szeroko¶ci [wtedy praktycznie z ka¿dej strony ma siê rzekê]... piêkne. Na takiej Krutyni tego nie ma - za to jest t³um ludzi, w ³ikendy zw³aszcza [s± takie dwa odcinki najbardziej uczêszczane i tam jest dos³ownie t³ok]. S³ysza³em, ¿e Rospuda w zesz³ym roku mia³a tak samo, jak nie gorzej, ciekawe czy teraz te¿ tak jest, czy ju¿ trochê zapa³ ludzi, ¿eby "korzystaæ puki jeszcze jest" opad³...  :-k Tak czy siak bym sobie tam pop³ywa³, mo¿e jeszcze do przysz³ego roku tam tej drogi nie wtryni±... 8)
A "woziæ sprzêt" to chyba znaczy "dowie¶æ na miejsce i zabraæ z mety", nie? A poza tym nie wiem jak jest, ale domy¶lam siê, ¿e tych przenosiek wcale nie ma wiele w Rospudzie, na Krutyni jest nie jedna zastawka i m³yn, ale tam bym siê raczej nie spodziewa³. No chyba, ¿e sama natura uniemo¿liwi przep³yniêcie, ale to ju¿ inna sprawa...



Haha, znowu tak jakby Czarna za³o¿y³a w±tek  :D :lol:

~k.: póki, dowie¼æ (bo: woziæ), niejedna (w sensie ¿e wiele, nie?)
btw: podzieliæ by³o komu, ale przeczytaæ postów dok³adnie to nie... :roll:
« Last Edit: 2008-07-05, 16:53:05 by Kasandra »

roarjakzwierz

  • Guest
Odp: "Chyba raczej ze sp³ywu..."
« Reply #9 on: 2008-07-04, 19:58:22 »
co do tematu... jak sie nazywa ta dziewczyna co gra w tej reklamie?xd

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: "Chyba raczej ze sp³ywu..."
« Reply #10 on: 2008-07-04, 20:13:06 »
Bleah... A nie wiem, czy kto¶, kto wydziela³ ten temat zauwa¿y³, ¿e to skarga by³a...
A ¿e oni pop³ynêli, to ju¿ nie moja wina... :roll:

co do tematu... jak sie nazywa ta dziewczyna co gra w tej reklamie?xd
A co to, kufa, informacja turystyczna??  :google:
...If I call will you come and will you save me?

roarjakzwierz

  • Guest
Odp: "Chyba raczej ze sp³ywu..."
« Reply #11 on: 2008-07-04, 20:29:45 »
Bleah... A nie wiem, czy kto¶, kto wydziela³ ten temat zauwa¿y³, ¿e to skarga by³a...
A ¿e oni pop³ynêli, to ju¿ nie moja wina... :roll:

co do tematu... jak sie nazywa ta dziewczyna co gra w tej reklamie?xd
A co to, kufa, informacja turystyczna??  :google:
szuka³em i nie ma no :P

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: "Chyba raczej ze sp³ywu..."
« Reply #12 on: 2008-07-04, 23:19:36 »
Po co ci ona? I tak jest brzydka.

Ja p³ywa³em kajakiem raz. Po morzu. A dok³adniej zatoce w Pucku. Z ojcem. By³o ca³kiem fajnie, ale odciski mia³em (wios³a aluminiowe). Kiedy¶ p³ywa³em te¿ rowerem wodnym (przypomnia³o mi siê - dwa lata temu) po jeziorze... hmm... £agowskim? W £agowie? Niedaleko Parady¿a (woj. lubuskie).

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
True Pagan Winter Crew

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: "Chyba raczej ze sp³ywu..."
« Reply #14 on: 2008-07-06, 11:16:13 »
£ojezu, ja chyba naprawdê jestem odpadem atomowym - by³am trzy lata temu na dwutygodniowym sp³ywie Krutyni±, wios³a mieli¶my aluminiowe, kajaki przez (do¶æ liczne) przenioski nosili¶my wszyscy solidarnie, a ani odcisków, ani oparzeñ s³onecznych, ba! nawet zakwasów od wios³owania siê nie dorobi³am :-k
Callahan, te¿ rozbijali¶my siê na dziko, takich miejsc by³o sporo, i to ju¿ minimalnie 'zagospodarowanych' przez poprzednich rozbijaczy. Ponadprzeciêtnych t³umów ludzi na rzece jako¶ nie u¶wiadczy³am (o ile nie liczyæ turystów w stanicach i mijanych miasteczkach, gdzie uzupe³niali¶my prowianty). Chyba sp³ywali¶my inn± Krutyni± ;)
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

 

lofty-success