Author Topic: help :)  (Read 6806 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

.nDr.

  • Guest
help :)
« on: 2004-07-22, 11:58:47 »
Witajcie Opethowcy :)

Zwracam siê do Was z pro¶b± o pomoc w skontaktowaniu siê (emailowym najchêtniej) z Mikaelem :) Wydaje mi siê i¿ kto¶ z forum tutaj wspomina³ i¿ takowy kontakt posiada.

Pojawi³a siê pewna do¶æ pilna kwestia któr± staram siê za³atwiæ jak na razie za po¶rednictwem managementu, ale tempo reakcji z ich strony przyprawia mnie momentami o rozstrój nerwowy :/ w zwi±zku z czym pomy¶la³em ¿e mo¿e lepszym pomys³em bêdzie uderzenie od innej strony.

Mój adres mailowy: [email protected]

Z góry dziêki za wszelk± pomoc! :D

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
help :)
« Reply #1 on: 2004-07-22, 12:50:07 »
W zamierzch³ych czasach na stronie opeth.com znajdowa³ siê email bezpo¶rednio do mikaela. Od tamtego czasu sporo siê zmieni³o i teraz mo¿na kontaktowaæ siê przez "po¶rednika" (prawdopodobnie jego ¿onê :D). Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w/w stronie. We¼ jednak pod uwagê, ¿e takich entuzjastów maj±cych "nag³± nieodpart± potrzebê" komunikacji z liderem ulubionej grupy jest zapewne wielu. No, chyba, ¿e organizujesz koncert i chcesz zapytaæ kiedy maj± czas.
No dobra, bêdê dobrym wujkiem: [email protected] i [email protected] - to musi Ci wystarczyæ.
True Pagan Winter Crew

caress of stars

  • Guest
help :)
« Reply #2 on: 2004-07-22, 17:02:54 »
Quote from: Minder
. Od tamtego czasu sporo siê zmieni³o i teraz mo¿na kontaktowaæ siê przez "po¶rednika" (prawdopodobnie jego ¿onê :D).


Haha, az tak go pilnuje?  :P  :twisted:

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
help :)
« Reply #3 on: 2004-07-22, 17:13:44 »
ciekawe jaka bêdzie nowa p³yta napisana pod nadzorm kochaj±cej ma³¿onki :P
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
help :)
« Reply #4 on: 2004-07-24, 01:45:56 »
Podejrzewam, ¿e nie gorsza ni¿ poprzednie, pisane pod okiem i uchem kochaj±cej narzeczonej :D Poza tym Anna jest zaanga¿owana w poczynania swego ju¿ mê¿a. Prowadzi oficjaln± stronê i w ogóle :roll: :wink:
True Pagan Winter Crew

.nDr.

  • Guest
help :)
« Reply #5 on: 2004-07-24, 17:23:06 »
Quote from: Minder
We¼ jednak pod uwagê, ¿e takich entuzjastów maj±cych "nag³± nieodpart± potrzebê" komunikacji z liderem ulubionej grupy jest zapewne wielu.


Ech, obawia³em siê ¿e moja pro¶ba zostanie odczytana w ten sposób :/

To nie jest kwestia "nieodpartej potrzeby komunikacji" a ja nie jestem "entuzjast±" - sprawa jest powa¿na i jeste¶my ju¿, ¿e tak powiem, "ugadani" z Northern Music, tym niemniej taki bezpo¶redni kontakt móg³by nieco przyspieszyæ pewne kwestie :) I sorry ¿e nie zag³êbiam siê w szczegó³y ale na razie mi nie wolno :)

Tym niemniej, dziêki za pomoc!

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
help :)
« Reply #6 on: 2004-07-24, 22:14:32 »
ale .nDr. jestes tajemniczy hehe  :wink:   :evil:  :evil:.   ja tam to tu czuje uszami ¿e siê szykuje cos ciekawego  :lol:   :twisted:  :twisted:
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
help :)
« Reply #7 on: 2004-07-25, 17:05:46 »
wlasnie, napisalbys cos wiecej 8)
as I would die now, for one last wish......

caress of stars

  • Guest
help :)
« Reply #8 on: 2004-07-25, 17:16:16 »
Dajcie mu spokoj, moze nie chce zapeszyc :P. Na pewno chetnie nam wszystko opowie, jak tylko bedzie stal na pewniejszym gruncie  :wink:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
help :)
« Reply #9 on: 2004-07-26, 11:42:19 »
Quote from: .nDr.

Ech, obawia³em siê ¿e moja pro¶ba zostanie odczytana w ten sposób :/

Wybacz. Odpowied¼ by³a szablonowa, bo co jaki¶ czas dostajê mejle o podobnej tre¶ci od 13-to letnich fanów, którzy "kurczê strasznie potrzebuj± tego mejla, bo chc± Mike'owi napisaæ, ¿e jest zajebisty i jak ma nagraæ nastêpny album". Moja odpowied¼ by³a te¿ szczera w kwestii mejli. Nie znam ¿adnych poza tymi co s± na stronie.
True Pagan Winter Crew