Author Topic: wakacje...  (Read 19311 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
wakacje...
« on: 2004-07-23, 12:31:07 »
...przed kompem, widzê, niektórzy. mia³am to rok temu.
ja zaraz mam wycieczkê rowerow± (po Kornwalii, t±, co jej nikt nie chcia³ wygraæ  :P , a potem jadê do zamku Hemoroid  :P , tego tez nikt nie chcia³). deszcz u mnie nie pada w dzieñ, ¿yæ nie umieraæ  :D
kto ma plany na nastêpne wakacje? bo jak nie ma, to moze chce jechac do Estonii? (to tak przy okazji to pytanie)
w ogóle to ten temat jest po to, zeby¶cie mogli ponarzekac na sk±pych rodziców, z³± pogodê, PKP i turystów masowo nawiedzaj±cych Wasze wsie, tudzie¿ - jak kto woli - podzielic sie swoimi wra¿eniami z miejsc niedostêpnych dla zwyk³ych ¶miertelników, które w czasie wakacji nawiedzacie  :wink:
mo¿e jakies fotki?  :roll:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
wakacje...
« Reply #1 on: 2004-07-23, 22:05:35 »
Ponarzeka³bym na robotê, któr± dosta³em na wakacje, ale daje ona zbyt wiele satysfakcji i zbyt dobrze bêdzie wygl±daæ w CV, wiêc powiem tylko: chcê siê w koñcu wyspaæ i niech to cholerne s³oñce zakryj± gêste chmury! Howgh!
True Pagan Winter Crew

caress of stars

  • Guest
wakacje...
« Reply #2 on: 2004-07-24, 03:18:47 »
A ja chce znalezc prace  :cry:

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Re: wakacje...
« Reply #3 on: 2004-07-24, 11:01:13 »
Quote from: Kasandra
...ponarzekac na PKP...



HWDPKP!!

no, ponarzeka³em...

a co do wakacji, to zapowiadaj± siê nawet ciekawie, za 4 dni jadê na wódstokk, a potem z kumplami do pracy do (uwaga, uwaga!!) Szwecji!! Hehe, biorê wszystkie koszólki Opetha, bo tam siê chyba inaczej nie chodzi ;P

no... i to chyba tyle...
selfbanned

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
wakacje...
« Reply #4 on: 2004-08-18, 10:31:52 »
uuuuuu, jak tu cicho!
w³a¶ciwie to ju¿ prawie koniec wakacji  :(
opowie¶ci o rakach ³api±cych za nogi to nie bajki, one to robi±, zw³aszcza, jak siê na takiego robala nadepnie, czyli: uwa¿ajcie w wodzie

caress of stars

  • Guest
wakacje...
« Reply #5 on: 2004-08-18, 13:23:41 »
ech koniec wakacji, a ja sie caly wrzesien jeszcze nudzic bede :P (lenic o!  :lol:  co nie wsmak mojemu ojcu :D)

Juzef Le Dragon

  • Guest
wakacje...
« Reply #6 on: 2004-08-25, 10:28:03 »
Dobre by³y (jeszcze s±) wakacje. Chocia¿ nie dokoñca tak siê odby³y jak zawarte by³o w planach...

caress of stars

  • Guest
wakacje...
« Reply #7 on: 2004-08-25, 12:04:45 »
To lato mialo byc chlodne przepowiadali amerykanscy meteorolodzy  :? ... pfff... mozna bylo sie po nich spodziewac, ze zle przepowiedza, jak dla mnie za goraco  :evil: Nie bawi mnie upal przepolatany ulewami  :?

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
wakacje...
« Reply #8 on: 2004-08-26, 19:02:09 »
wakacje sie skonczyly, we wrzesniu mam znowu prakte w szkole, eh......
as I would die now, for one last wish......

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
wakacje...
« Reply #9 on: 2004-09-01, 10:04:19 »
Quote from: caress of stars
To lato mialo byc chlodne przepowiadali amerykanscy meteorolodzy  :? ... pfff... mozna bylo sie po nich spodziewac, ze zle przepowiedza, jak dla mnie za goraco  :evil: Nie bawi mnie upal przepolatany ulewami  :?

tak, amerykañce zawsze wiedza najlepiej. a ja siê tak opali³am, ¿e nie mogê na siebie patrzeæ (ale pociesza mnie to, ze znajomi pytaj±, czy ja jestem chora, bo taka blada...  :P )

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
wakacje...
« Reply #10 on: 2004-10-21, 20:10:01 »
no to przyznawaæ siê, gdzie byli (jako, ¿e wakacje siê skoñczy³y...)
ja np., tradycyjnie http://www.jetlagtravel.com/molvania/index.html">za gramanic±. sprawd¼cie sami  :lol:

caress of stars

  • Guest
wakacje...
« Reply #11 on: 2004-10-22, 07:40:51 »
hah, najdalej gdzie bylam w te wakacje to ok 40 km za Krakowem przez jeden dzien :lol: wiec nie za bardzo mam sie czym chwalic ;P

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
wakacje...
« Reply #12 on: 2004-10-22, 15:12:58 »
Ja za to by³em w Krakowie w³asnie, tyle tylko ¿e to 100 km od mojej miejscowo¶ci.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
wakacje...
« Reply #13 on: 2004-10-23, 10:19:58 »
Ja ca³e niemal wakacje spêdzi³em we Wroc³awiu, ale ciê¿ko to nazwaæ wakacjami, bo pracowa³em od ¶witu do zmierzchu... Nie narzekam jednak, bo towarzystwo i atmosfera by³y wy¶mienite, a i efekty wysoce zadowalaj±ce :)
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
wakacje...
« Reply #14 on: 2004-10-23, 16:11:24 »
nie sprawdziliscie stronki albo nie rozumiecie dowcipu (co mnie nie dziwi, wzi±wszy pod uwagê, ¿e jeste¶cie z po³udnia  :P )

 

lofty-success