Author Topic: wakacje...  (Read 17816 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Juzef Le Dragon

  • Guest
wakacje...
« Reply #15 on: 2004-10-23, 18:29:56 »
Ja mam ju¿ plany...

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
wakacje...
« Reply #16 on: 2004-10-23, 23:19:29 »
O przepraszam bardzo. Stronkê znam i ¶mieszy mnie ¶rednio. Pytanie by³o kto gdzie wakacje spêdzi³ i jak. Odpowiadamy, wiêc dlaczemu zarzucasz, ¿e nie ¶miejemy siê z dowcipu?
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
wakacje...
« Reply #17 on: 2004-11-02, 11:02:36 »
dobra, niech Ci bêdzie. ale to by³o w domysle. fakt, tam tylko hymn i FAQ s± fajne.
a tak powa¿nie to ja w wakacje siê w³óczy³am po imprezach... i wiem, dlaczego nie wolno chodziæ po skarpach w Twierdzy Boyen. (z do¶wiadczenia)

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
wakacje...
« Reply #18 on: 2005-08-06, 23:30:34 »
moze warto odswiezyc stary temat? w koncu wakacje '05 w pelni :wink:
jak je spedzacie? praca,odpoczynek czy jakies ciekawe wyjazdy?opowiadac !:D
ja nie tak dawno bylem pare dni w Tatralandii na Slowacji i pare dni w Pradze.jezdzenie do Pragi to juz dla mnie prawie jak rytual,prawie co roku tam jestem i ciagle mi sie tam podoba i dobrze sie bawie,kocham to miejsce :P
w sierpniu z wyjazdami cienko u mnie,bede musial w koncu odrobic praktyki,nie chce mi sie,ale co zrobic,jak mus to mus :wink:  
teraz powinienem siedziec gdzies w Bieszczadach,wybieralismy sie cala grupa znajomych i w ostatniej chwili(dwa dni przed) sprawa sie posypala i z wyjazdu nici :evil: ale licze ze moze uda sie w jakims innym terminie.jak nie w Bieszczady to moze jakies inne gorki :)
a najlepiej zapowiada sie wrzesien,jade na 10 dni do chorwacji wygrzewac kosci w sloncu \:D/   :mrgreen:
ale najwazniejsze ze jeszcze dwa,prawie pelne miesiace przede mna :mrgreen:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
wakacje...
« Reply #19 on: 2005-08-06, 23:40:51 »
Moja dziewczyna w³a¶nie wróci³a z Grecji, gdzie pilnowa³a dzieciaków jako wychowawca. Ja przez ten czas szuka³em pracy z raczej marnym skutkiem :( Szukam nadal. Je¶li kto¶ szuka do firmy administratora sieci, najlepiej w okolicach Wroc³awia, to jestem zainteresowany :D
True Pagan Winter Crew

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
wakacje...
« Reply #20 on: 2005-08-07, 10:32:12 »
Ja siedze w domu pracuje ostro w polu (¿niwa siê rozpocze³y) i zbieram puszki ;) By³em dwa dni nad jeziorem i tyle...  jeszcze na rowerze czasami gdzie¶ na d³u¿sz± trase.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
wakacje...
« Reply #21 on: 2005-08-07, 11:44:34 »
Ja te¿ póki co wiêkszych wyjazdów nie uskuteczniam. Równie¿ mia³am jechaæ w Bieszczady ze znajomymi, ale nie wysz³o... Przenie¶li¶my wyjazd na pocz±tek wrze¶nia, ciekawe, czy wypali... Ale jeszcze 2 miesi±ce, mo¿e gdzie¶ pojadê z rodzicami jak nic innego nie dojdzie do skutku. :mrgreen:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
wakacje...
« Reply #22 on: 2005-08-07, 22:11:34 »
A ja by³am od wtorku do pi±tku z 3 kole¿ankami w Nysie z wycieczk± do Wroc³awia ;)
...If I call will you come and will you save me?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
wakacje...
« Reply #23 on: 2005-08-08, 16:12:46 »
Ja zwiedza³em Skandynawiê, w tym kraj naszych ulubieñców, a jak wróci³em to mnie w domu niemi³a niespodzianka czeka³a. :evil:

Teraz siedzê w Rabie Wy¿nej, powiat Rabka. :twisted:
[under construction]

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
wakacje...
« Reply #24 on: 2005-08-08, 19:49:29 »
Quote from: Unas
Ja zwiedza³em Skandynawiê, w tym kraj naszych ulubieñców

i jak wrazenia??gdzie dokladnie byles??napisz something :wink:  ciagle mi sie marzy wyjazd w tamte rejony i jakos ciagle nie udaje mi sie tam pojechac,a bardzo bym chcial(moze za rok?)

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
wakacje...
« Reply #25 on: 2005-08-09, 16:07:21 »
Zwiedzi³em ca³± Skandynawiê na trasie: Sztokholm - Helsinki - Rovaniemi - Nordkapp - Narvik - Trondheim - Oslo - Goteborg.

To przede wszystkim piêkne widoki, wrêcz urzekaj±ce, szczególnie w Norwegii, ma³o zabytków, straszne ceny ¿ywno¶ci. Najmniej podoba³a mi sie Finlandia, same lasy i Helsinki jakie¶ takie bez wyrazu. Nic sobie nie kupi³em, bo wszystko co tam by³o to straszny odpustowy "szajs". Najpiêkniejszy by³ za to lodowiec Svartisen, punkt obowi±zkowy do zobaczenia w Norwegii. Co¶ przecudownego.
[under construction]

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
wakacje...
« Reply #26 on: 2005-08-09, 19:18:26 »
A ja jutro jadê w Sudety z rodzicami :mrgreen:

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
wakacje...
« Reply #27 on: 2005-08-09, 19:48:33 »
Unas dzieki za opis :) wnioskuje,ze warto tam pojechac,moze w koncu kiedys sie uda :wink:
djdzida jak wrocisz to tez daj znac jak bylo :D  Tatry,Pieniny,Bieszczady znam dosyc dobrze,ale w Sudetach tez nie mialem nigdy okazji byc i rowniez jestem ciekaw jak tam jest.w tym roku tam nie bede,w zasadzie nie wiem kiedy bede,wiec poki co zaspokoj moja ciekawosc odnosnie Sudetow :mrgreen:  z gory dzieki za info :wink:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
wakacje...
« Reply #28 on: 2006-07-02, 09:28:54 »
Chwalic sie, co robicie w tym roku! Ja w poniedzialek swietuje rozpoczecie wakacji, we wtorek jade do stolycy i znowu swietuje... w czwartek rodzice odbiora z pociagu moje zwloki, ktore poleza w domu tydzien i pojada potem do Niemiec (a czasem moze i do Danii :)) A we wrzesniu wracam na poprawki  :?  I tym sposobem ominie mnie Belgia :( co za pech  :?

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0
wakacje...
« Reply #29 on: 2006-07-02, 10:08:18 »
moje wakacje ju¿ siê skoñczy³y. pi±tek by³ moim pierwszym dniem pracy po urlopie. teraz wypada mi zasuwaæ w robocie przez ca³e 2 miechy, patrz±c jak coraz to inna osoba bierze urlop i wyje¿d¿a w sina dal.

ale co tam,  oni pewnie nie bêd± mieli takiej fajoskiej pogody (podobno tylko ostatnia dekada czerwca i pierwsza dekada lipca mia³y byæ ciep³e...)  :mrgreen2: